بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1396)

برترین بازی های اندرویدی مرداد 96
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Chaos Battle League

اگر به دنبال یک بازی فوق العاده در سبک بازی کلش رویال هستید باید بگوییم به هیچ عنوان این بازی را از دست ندهید! ساز و کار بازی دقیقا مثل بازی کلش رویال است و شما با مجموعه ای از 8 کارت که هر کدام نماینده یک واحد جنگی است به صورت آنلاین با حریفی دیگر مبارزه خواهید کرد. گرافیک بازی نیز سه بعدی بوده و در نوع خود بی نظیر است. تنوع واحدهای جنگی نیز قابل تحسین است. به نظر شما کدام یک بهتر است؟ هفت تیر کش یا غول یک چشم؟ بشقاب پرنده یا مرد گرگ نما؟ مینوتار (گاو انسان نما) یا گروه نینجاها؟ این بازی را دانلود کنید و خودتان ببینید!

نمایی از بازی اندرویدی بازی اندرویدی Chaos Battle League

دانلود بازی اندرویدی Chaos Battle League از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Snipers vs Thieves

در بازی های استراتژی آنلاین همیشه رسم بر این است که کاربران پایگاه می سازند و بعد با ارتشی که دارند به پایگاه هم حمله کرده و منابع هم را غارت می کنند. حالا اگر بگوییم به جای پایگاه بانک دارید، به جای برجک های دفاعی عده ای تک تیرانداز و به جای ارتش گروهی از سارقان برای سرقت از بانک کاربران دیگر آنگاه تعریف کاملی از بازی Snipers vs Thieves ارائه کرده ایم! شاید این اولین باری باشد که بازی های استراتژی را به این شکل تجربه می کنید. اما مطمئن باشید گیم پلی جذاب و گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و کارتونی این بازی شما را اسیر خود خواهند کرد!

نمایی از بازی اندرویدی Snipers vs Thieves

دانلود بازی اندرویدی Snipers vs Thieves از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی War Wings

در یک کلام بازی هواپیمایی مخصوص کسانی که عاشق نبردهای هوایی بالاخص نبردهای هوایی جنگ جهانی دوم هستند. شما هم می توانید به صورت تکی و هم در قالب گروه های 4 نفره با کاربران دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. گرافیک این بازی  فوق العاده است و افکت های گرافیکی همچون صدمه دیدن بدنه هواپیما بر اثر برخورد گلوله در آن به خوبی طراحی شده است. شما می توانید هواپیمایتان را از بین بیش از 70 نوع هواپیمای مختلف که برخی از آنها از روی هواپیماهای جنگ جهانی دوم الگوبرداری شده اند انتخاب کنید. این نبردی است که تنها شجاع ترین و حرفه ای ترین خلبانان از آن زنده بیرون می آیند!

نمایی از بازی اندرویدی War Wings

دانلود بازی اندرویدی War Wings از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Pirate: Plague of the Dead

این هم یک بازی فوق العاده برای آنهایی که عشق دزد دریایی شدن دارند! پرچم سیاه دزدان دریایی را بر فراز عرشه کشتی تان به احتزاز در آورید و ثابت کنید که یکی از بیرحم ترین دزدان دریایی هستید! شما در اصل نقش یک کاپیتان افسانه ای به نام جان رکهم را بازی می کنید که با جادوی وودو عده ای از کاپیتان ها و دزدان دریایی مرده را از خاک بیرون کشیده و به عنوان خدمه کشتی اش به خدمت گرفته است! و حال باید با این خدمه افسانه ای به جنگ دزدان دریایی دیگر برود. شما همچنین می توانید برای ناوگان دریایی تان کاپیتان های مختلفی را به خدمت بگیرید که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند.

نمایی از بازی اندرویدی The Pirate: Plague of the Dead

دانلود بازی اندرویدی The Pirate: Plague of the Dead از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Hazy Race

اگر عاشق بازی های تفننی هیجان انگیز با محیطی ساده و ترکیبی بدیع از رنگ ها هستید حتما بازی Hazy Race را امتحان کنید. نقطه قوت این بازی گرافیک بسیار زیبای آن است که هر چند دو بعدی است ولی حس آرامش را به خوبی منتقل می کند. شما در این بازی یک توپ خرگوشی بامزه را کنترل می کنید و باید همین طور از روی سکوها پریده و پیش بروید.

نمایی از بازی اندرویدی Hazy Race

دانلود بازی اندرویدی Hazy Race از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی MOBA Duels: Master of Battle Arena

این هم بازی فوق العاده دیگری در سبک بازی کلش رویال که تنها فرقی که با این بازی دارد آن است که جهت حرکت واحدها افقی است نه عمودی. هر واحد جنگی در این بازی دارای قابلیت های خاص خود است. انتخاب کارت ها نیز درست مثل بازی کلش رویال اهمیت زیادی دارد. در واقع شما باید طوری کارت هایتان را انتخاب کنید که بین نیروهای تدافعی و تهاجمی تان تعادل برقرار باشد. هر قهرمانی در این بازی دارای سه قابلیت مختلف و یک قابلیت ویژه است و امکان استفاده از نیروهایش پشتیبانی نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی MOBA Duels: Master of Battle Arena

دانلود بازی اندرویدی MOBA Duels: Master of Battle Arena از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Shadow Skate

در یک کلام بازی Shadow Skate را می توان وکتور اسکیت دار دانست! محیط بازی، حرکات کاراکترها، گرافیک سبک سایه ای و مخصوصا گیم پلی بازی همه و همه شبیه به بازی وکتور هستند. این بازی دارای 40 مرحله جالب و چالش برانگیز در 4 محیط مختلف (آسمان خراش ها، جنگل، پارک و کلوب شبانه) است. شما می توانید انواع و اقسام حرکات آکروباتیک را اجرا کرده و از آیتم های کمکی نیز استفاده کنید. وقت آن است که ببینید چقدر در فرار با اسکیت مهارت دارید!

نمایی از بازی اندرویدی Shadow Skate

دانلود بازی اندرویدی Shadow Skate از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Space Frontier

یک بازی تفننی ساده با رویکردی متفاوت: شما باید موشکی را به سمت مدار کره زمین پرتاب کرده و تا آنجا که می توانید با آن پیش بروید. با هر پرتاب موفقیت آمیز پول بیشتری بدست خواهید آورد که با استفاده از آن می توانید قطعات جدیدی برای موشک تان بخرید. شاید یادگیری و انجام این بازی کار ساده ای باشد ولی مسلط شدن به آن قطعا کار مشکلی است. از جمله نقاط قوت این بازی می توان به گرافیک مینیمال و بسیار زیبای آن و گیم پلی جذابش اشاره کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Space Frontier

دانلود بازی اندرویدی Space Frontier از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ejen Ali: Emergency

بازی حادثه ای فکری جالبی که از روی کارتون محبوبی با همین نام (ایجن علی) ساخته شده است. شما در این بازی نقش ماموری به نام ایجن علی را بازی می کنید. ماموریت شما نفوذ به قلب تاسیسات ماتا است که توسط گروهی ناشناس از دشمنان هک شده است. در طول ماموریت تان باید دو مامور دیگر به نام های باکار و کاموت که در تاسیسات گیر افتاده اند را نیز نجات دهید. بعد از آن هم تنها کاری که می ماند فرار از تاسیسات است! بازی دارای 40 مرحله جالب و چالش برانگیز است که در آنها با موانع مختلفی همچون روبات های نگهبان، کاوشگرها، تیربارهای اتوماتیک و …روبرو خواهید شد.

نمایی از بازی اندرویدی Ejen Ali: Emergency

دانلود بازی اندرویدی Ejen Ali: Emergency از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Driving School 2017

آموزش رانندگی آن هم در محیط های مختلفی همچون محیط های شهری، جاده های بین شهری، اتوبان ها، جاده های صحرایی و جاده های کوهستانی. شما حتی می توانید گواهینامه رانندگی با کامیون و اتوبوس را هم بگیرید! بازی دارای بیش از 80 مرحله در 15 محیط مختلف است و نزدیک به 100 ماشین نیز برای انتخاب دارد. مواردی از جمله طراحی تودوزی ماشین ها (هنگام رانندگی از دید راننده قابل دیدن است)، لحاظ شدن شب و روز، تمام شدن بنزین ماشین و امکان سوخت گیری در این بازی نیز رعایت شده اند. بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام است که عبارتند از حالت رانندگی آزاد، حالت مسابقه ای و حالت فتح پرچم. وقت آن است که مهارت های خود را در رانندگی نشان دهید و همین الان گواهینامه رانندگی تان را بگیرید!

نمایی از بازی اندرویدی Driving School 2017

دانلود بازی اندرویدی Driving School 2017 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Chaos Battle League اگر به دنبال یک بازی فوق العاده در سبک بازی کلش رویال هستید باید بگوییم به هیچ عنوان این بازی را از دست ندهید! ساز و کار بازی دقیقا مثل بازی کلش رویال است و شما با مجموعه ای از 8 کارت که هر کدام نماینده یک واحد جنگی است به صورت آنلاین با حریفی دیگر مبارزه خواهید کرد. گرافیک بازی نیز سه بعدی بوده و در نوع خود بی نظیر است. تنوع…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید