بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1396)

برترین بازی های اندرویدی مهرماه 1396
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Batman (The Enemy Within)

بازی بتمن را این بار در سبک ماجرایی و با گرافیک کارتونی بسیار زیبایی تجربه کنید. در این قسمت از بازی ریدلر به گاتهام بازگشته تا باز هم وحشت پراکنی کند. اما این بار پازل های او حکایت از بحرانی بزرگتر و وحشتناکتر دارند. از طرف دیگر با رسیدن یکی از بیرحم ترین مامورین فدرال و البته تولد دوباره جوکر بتمن باید به دنبال متحدانی باشد تا از عهده پازل های ریدلر بر بیاید؛ متحدانی که شاید در حالت معمولی تمایلی به اتحاد با آنها نداشت. ظاهرا پازل های ریدلر این بار با جان آدم ها سر و کار دارند. آیا بتمن از عهده این حل پازل ها بر خواهد آمد و آیا میتوان به متحدان جدید او اعتماد کرد؟

نمایی از بازی اندرویدی Batman (The Enemy Within)

دانلود بازی اندرویدی Batman (The Enemy Within) از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Dragon Hills 2

قسمت دوم از بازی محبوب Dragon Hills با محیطی مدرن و پیشرفته! این بار شما باید سوار یک اژدهای مکانیکی شوید و برای نجات بشریت مبارزه کنید. دیگر خبری از سربازان رومی، کالسکه ها و موانع دنیای باستان نیست. خودتان را آماده رویارویی با پلیس های زامبی، هلی کوپترها، ماشین های پلیس و موانع دیگر از دنیای مدرن کنید. خوشبختانه گیم پلی بازی تغییر زیادی پیدا نکرده و اگر قسمت اول بازی را دیده باشید با این قسمت از بازی نیز مشکلی نخواهید داشت. در اینجا هم مثل قسمت اول بازی می توانید با اژدهایتان در زمین فرو بروید و با بعد با یک جهش ناگهانی دشمنان تان و موانع را از بین ببرید. بازی دارای 21 مرحله جالب و چالش برانگیز در 3 محیط مختلف است و در انتهای هر مرحله باید با یک ابرشرور مبارزه کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Dragon Hills 2

دانلود بازی اندرویدی Dragon Hills 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Into the Dead 2

قسمت دوم از یکی از محبوب ترین بازی های دویدنی با تم زامبی همراه با حالت داستانی؛ چیزی که در قسمت اول بازی وجود نداشت. حالت داستانی بازی دارای 60 مرحله در 7 فصل مختلف است و داستان مردی را روایت می کند که باید از بین خیلی از زامبی ها عبور کرده و خود را به خانواده اش برساند. گرافیک این قسمت از بازی بهتر و گیم پلی آن نیز متنوع تر شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Into the Dead 2

شما علاوه بر دویدن می توانید پشت تیربار یک خودروی نظامی بنشینید و همچنانکه که خودرو به جلو می رود به سمت زامبی ها شلیک کنید. همچنین می توانید پشت یک تیربار ثابت نیز قرار گرفته و موجی از زامبی ها را مثل برگ خزان روی زمین بریزید! ضمنا همانند قسمت اول بازی می توانید از سگی که در طول مسیر شما را همراهی می کند نیز استفاده کنید. برای اطلاع بیشتر در مورد ویژگی های این بازی به مقاله "انتشار قسمت دوم بازی Into the Dead با حالت داستانی" در همین وبلاگ مراجعه کنید.

دانلود بازی اندرویدی Into the Dead 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Redline: Drift

بازی رانندگی جالبی که در واقع شما را به مسابقات رد تایرگذاری (دریفت) در فیلم علمی تخیلی Redline می برد! مدل سه بعدی ماشین ها در این بازی همانطور که در شکل می بینید بسیار عالی و با دقت تمام طراحی شده است. شما می توانید ماشین تان را از بین 15 ماشین اسپورت انتخاب کرده و در مسابقات رد تایر گذاری شرکت کنید. ضمنا صدای موتور هر کدام از ماشین ها در این بازی با ماشین های دیگر متفاوت است. چیزی که می تواند در کنار گرافیک فوق العاده بازی جذابیت آن را افزایش دهد.

نمایی از بازی اندرویدی Redline: Drift

دانلود بازی اندرویدی Redline: Drift از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Middle Earth: Shadow of War

بازی نقش محور جدیدی از استودیوی بازی سازی Warner Bros که در واقع ادامه داستان بازی Middle Earth – Shadow of Mordor است. سلبریمبور (شخصیت روح مانندی که شخصیت اصلی بازی را همراهی می کند) حلقه جدید قدرت را ساخته و مطمئن است که با آن می تواند سارون را از تاج و تختش به زیر بکشد. او در کنار حلقه اصلی قدرت یک سری حلقه های دیگر هم ساخته که اهمیت کمتری نسبت به حلقه اصلی دارند و سرنوشت شان به نوعی به سرنوشت حلقه اصلی گره خورده است. از این حلقه ها برای فرا خواندن قهرمانان سرزمین میانی به جنگ استفاده می شود. این قسمت از بازی دامه سفر تالیون (شخصیت اصلی بازی) به موردور را روایت خواهد کرد. تالیون به کمک گروهی از قهرمانان سرزمین میانی و حتی اورک ها به جنگ با خبیث ترین موجودات می پردازد و حتی لشگر سارون را علیه او خواهد شوراند.

نمایی از بازی اندرویدی Middle Earth: Shadow of War

دانلود بازی اندرویدی Middle Earth: Shadow of War از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Modern Combat Versus

بازی حادثه ای فوق العاده ای از زاویه دید اول شخص و با گرافیک سه بعدی بی نظیری از شرکت گیم لافت؛ در یک کلام اگر عاشق بازی های سبک Unreal Tournament و مبارزات آنلاین تیمی هستید بدون شک از این بازی نیز لذت خواهید برد. شما می توانید با کاربران دیگر به صورت آنلاین و در قالب تیم های چهار نفره مبارزه کنید. هر تیمی می بایست به هر ترتیبی شده "بخش مرکزی" را به کنترل خود در آورد. کاراکترهای بازی در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته اند و هر دسته بندی قابلیت های خاص خود را دارد. مثلا برخی از تیراندازان هستند که می توانند در حین دویدن با دقت بالا تیراندازی کنند. برخی هم در استتار و مخفی کاری تبحر دارند. در واقع برای هر وظیفه ای در میدان جنگ یک دسته بندی جداگانه در نظر گرفته شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Modern Combat Versus

دانلود بازی اندرویدی of Modern Combat Versus از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Champion Fight

یک بازی مبارزه ای فوق العاده که می توان آن را ترکیبی از بازی مورتال کمبت و بازی های مبارزه ای خیابانی دانست. این را به خوبی از ظاهر کاراکترهای این بازی می توان فهمید. برخی از کاراکترهای بازی شبیه به بازی مورتال کمبت، برخی دیگر شبیه به مبارزان خیابانی و برخی دیگر شبیه به کاراکترهای بازی تکن هستند. البته این کاراکترها کپی برداری محض از کاراکترهای بازی های دیگر نیستند و تفاوت هایی هم با آنها دارند. در این بازی از فناوری ثبت حرکت (موشن کپچر) برای طبیعی تر شدن هر چه بیشتر حرکات و ضربات کاراکترها استفاده شده است. امکان نبرد سه به سه نیز در بازی وجود دارد (سه کاراکتر در برابر سه کاراکتر دیگر).

نمایی از بازی اندرویدی Champion Fight

دانلود بازی اندرویدی Champion Fight از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

بازی اندرویدی Raging Bulls

یکی از پرطرفدارترین بازی های تفننی با بیش از 13 هزار دانلود در ایران اپس و محیطی ساده و در عین حال جالب و چالش برانگیز؛ شما در این بازی نقش گاوبازی را بازی می کنید که باید مثل مسابقات واقعی گاوبازی فقط 8 ثانیه خودش را روی یک گاو وحشی نگه دارد. برای موفق شدن در این بازی هم باید سرعت عمل داشته باشید و هم قلق هر گاوی را بدانید. در واقع هر کدام از 13 گاو این بازی رفتار خاص خود را دارد که بهتر است از آن مطلع باشید. از جمله نقاط قوت این بازی می توان به گرافیک کارتونی بسیار زیبا، طراحی جالب و بامزه گاوها و گاوبازها و گیم پلی سرگرم کننده و خاص بازی اشاره کرد. امکان سفارشی سازی ظاهر کاراکترتان نیز وجود دارد و البته چند گاو جدید هم به بازی اضافه شده اند مثل گاو افسانه ای بوته خرد کن!

نمایی از بازی اندرویدی Raging Bulls

دانلود بازی اندرویدی Raging Bulls از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Batman (The Enemy Within) بازی بتمن را این بار در سبک ماجرایی و با گرافیک کارتونی بسیار زیبایی تجربه کنید. در این قسمت از بازی ریدلر به گاتهام بازگشته تا باز هم وحشت پراکنی کند. اما این بار پازل های او حکایت از بحرانی بزرگتر و وحشتناکتر دارند. از طرف دیگر با رسیدن یکی از بیرحم ترین مامورین فدرال و البته تولد دوباره جوکر بتمن باید به دنبال متحدانی باشد تا از عهده پازل های ریدلر…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مهر 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید