بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1396)

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Sonic Forces: Speed Battle

یک بازی دویدنی فوق العاده مخصوص طرفداران پر و پا قرص سری بازی های سونیک؛ کاری از شرکت سگا. این بازی یک فرق بزرگ با تمام بازی های دویدنی دیگر دارد و آن هم امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگر در آن است. در واقع شاید بتوان گفت این اولین بازی دویدنی است که امکان رقابت آنلاین در آن وجود دارد: مسابقه ای با حضور چند کاراکتر از سری بازی های سونیک که هر کدام سعی در از میدان به در کردن دیگری دارد. فرقی نمی کند به چه وسیله ای! (مین، تله، رعد و برق، طوفان و …). بازی از گرافیک بسیار زیبایی برخوردار است و طراحی مدل سه بعدی کاراکترها نیز در آن با هنرمندی تمام انجام گرفته است.

نمایی از بازی اندرویدی Sonic Forces: Speed Battle

دانلود بازی اندرویدی Sonic Forces: Speed Battle از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Happy Racing

یکی از هیجان انگیز ترین و بامزه ترین بازی های مسابقه ای که شاید تا به حال دیده باشید.  نقطه قوت این بازی را شاید بتوان گرافیک کارتونی و بامزه آن و گیم پلی هیجان انگیزش دانست. کاراکترهای این بازی از هر وسیله نقلیه ای برای مسابقه دادن استفاده می کنند: ماشین، موتور، دوچرخه، تراکتور، اسکوتر، صندلی چرخ دار با موتو جت و حتی سفینه! در این بازی فقط اول شدن مهم است! بازی دارای 18 سری مرحله با بیش از 140 مرحله است که هر ماهه نیز به تعداد آنها افزوده می شود و علاوه بر رقابت آنلاین با کاربران دیگر امکان بازی یک نفره و رقابت با هوش مصنوعی بازی نیز در آن وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Happy Racing

دانلود بازی اندرویدی Happy Racing از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Tower Assassin's Creed

یک بازی تفننی فوق العاده از شرکت Ketchapp با تم بازی معروف اسسین کرید. اگر بازی اسسین کرید را دیده باشید قطعا می دانید شخصیت اصلی بازی می تواند از بالای بلندی ها و به خصوص برج ها خود را به پایین پرتاب کرده و در یک پشته کاه طوری فرود بیاید که هیچ صدمه ای نبیند. سوژه اصلی این بازی همین است. شما می توانید کاراکترتان را از بین شخصیت های اصلی سری بازی های اسسین کرید (الطائر، اتزیو، آرنو، آگویلار و …) انتخاب کرده و بعد از بالای برج به پایین بپرید. هر چقدر از ارتفاع بالاتری بپرید امتیاز بیشتری هم خواهید گرفت.

نمایی از بازی اندرویدی The Tower Assassin's Creed

دانلود بازی اندرویدی The Tower Assassin's Creed از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Badminton League

در لیگ بدمینتون شرکت کنید و مقام اول را بدست آورید! نقطه قوت این بازی شاید گرافیک فوق العاده آن باشد که در سبک چند وجهی است. طراحی بدمینتون بازها نیز در آن با هنرمندی تمام انجام گرفته است. شما علاوه بر انتخاب بدمینتون بازتان می توانید ظاهر او را نیز به دلخواه تغییر داده و هر لباسی خواستید برایش انتخاب کنید. امکان بازی آنلاین از طریق اینترنت یا حتی از طریق شبکه وای فای نیز وجود دارد. اگر هر دو کاربر به یک شبکه وای فای متصل باشند می توانند از همان طریق با یکدیگر رقابت کنند.

نمایی از بازی اندرویدی Badminton League

دانلود بازی اندرویدی Badminton League از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Hunting Simulator 4×4

سوار ماشین جیپ تان شوید، به بکرترین نقاط دنیا سفر کنید و به شکار حیوانات مختلف بپردازید. شما می توانید با ماشین تان تا نزدیکی محل شکار برانید و از آنجا به بعد از تفنگ تک تیراندازتان برای شکار حیوانات استفاده کنید. هنگام شکار حیوانات وحشی مراقب باشید چون اگر تیرتان به خطا برود این حیوانات به جای فرار به شما حمله خواهند کرد. در هر صورت بهتر است زیاد به شکار نزدیک نشوید چون حتی اگر حیوان یک حیوان اهلی هم باشد با این کار پا به فرار خواهد گذاشت. هر چقدر حیوانی که شکار کنید بزرگتر باشد پول بیشتری هم بدست خواهید آورد. ضمنا می توانید برای حیوانات تله هم بگذارید.

نمایی از بازی اندرویدی Hunting Simulator 4x4

دانلود بازی اندرویدی Hunting Simulator 4×4 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Geostorm

یک بازی ماجرایی جالب با گرافیک سه بعدی فوق العاده ای که از روی فیلم علمی تخیلی Geostorm ساخته شده است. شبکه ای از ماهواره های هواشناسی که وظیفه اصلی شان کنترل اقلیم کره زمین و حفاظت از آن در برابر تغییرات ناگهانی بوده از بین رفته اند. اوضاع اقلیمی کره زمین به کلی به هم ریخته و بلایای طبیعی از جمله طوفان های مرگبار بسیاری از شهرهای دنیا را نابود کرده اند. شما باید قبل از هر چیز به جمع آوری اطلاعات لازم در مورد این بلایای طبیعی پرداخته و بعد از همین اطلاعات برای جلوگیری از گسترش آنها یا حداقل فرار از شرایطی که در آن گیر افتاده اید استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Geostorm

دانلود بازی اندرویدی Geostorm از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Black Operations 2

قسمت دوم از بازی استراتژی Black Operations که قسمت اول آن توانست به معروفیت و موفقیتی نسبی دست پیدا کند. گیم پلی و محیط بازی نسبت به قسمت اول آن تفاوت اساسی نداشته اند اما حالت های جدید و امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگر به این قسمت از بازی اضافه شده اند. بازی کلا دارای چهار حالت مختلف است که عبارتند از حالت داستانی، حالت چالشی، حالت بی پایان زامبی و حالت مبارزه تک به تک آنلاین. همچنین بیش از 20 نوع سرباز و واحد جنگی در این قسمت از بازی وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از تانک M1A2، هلی کوپتر آپاچه، موشک های هدایت شونده و سربازان گروه ضربت.

نمایی از بازی اندرویدی Black Operations 2

دانلود بازی اندرویدی Black Operations 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی MazeMilitia

اگر عاشق بازی های حادثه ای آنلاین شبیه به بازی Unreal Tournament هستید قطعا از این بازی نیز لذت خواهید برد. بازی دارای محیط های مختلفی برای مبارزه است که معمولا تو در تو هستند و کار را برای بازیکنان مشکل تر و در عین حال جالب تر می کنند. امکان انجام بازی به صورت آفلاین نیز وجود دارد. بازی دارای بیش از 50 مرحله جالب و چالش برانگیز جمعا برای دو حالت آفلاین و آنلاین خود است. امکان استفاده از انواع و اقسام سلاح ها همچون تفنگ تک تیرانداز، تیربار، تفنگ شکاری، آر پی جی، نارنجک، مین و حتی بمب نامرئی نیز وجود دارد. یکی از موارد جالب و شایان توجه در این بازی آن است که اگر پول کافی برای خرید سلاح نداشته باشید می توانید سلاح کرایه کنید!

نمایی از بازی اندرویدی MazeMilitia

دانلود بازی اندرویدی MazeMilitia از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Zombie Combat Simulator

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و از زاویه دید سوم شخص همراه با ویرایشگری که شاید نقطه قوت اصلی این بازی باشد. شما با استفاده از این ویرایشگر می توانید موقعیت نیروهای جنگی، سلاح هایشان، میزان مقاومت شان در برابر صدمات وارده، میزان سلامتی شان، سرعت حرکت شان و همچنین موقعیت زامبی ها و نوع رفتار آنها را تعیین کنید. همچنین می توانید قوانین بازی، زمان بازی، شرایط پیروزی و شکست، شکل تبدیل شدن به زامبی و دیگر فاکتورهای بازی را نیز به دلخواه تغییر دهید. امکان بازی آنلاین با دیگران از طریق اینترنت و همچنین بازی در شبکه (کسانی که به یک شبکه وای فای متصل هستند) نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Zombie Combat Simulator

دانلود بازی اندرویدی Zombie Combat Simulator از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Brutal Street 2

اگر عاشق بازی های مبارزه ای در سبک بازی استریت فایتر هستید بدون شک از این بازی نیز لذت خواهید برد. این بازی تا به حال بیش از 5 میلیون بار از سراسر دنیا دانلود شده و از نزدیک به هشت هزار امتیازی که در گوگل پلی به آن داده شده امتیاز 4.5 از 5 را دریافت کرده است. امکان انجام بازی به صورت دو نفره و در قالب همکاری نیز وجود دارد. این یعنی شما در مبارزات تان تنها نیستید! بازی شباهت های زیادی به بازی های مبارزه ای قدیمی دارد: مثلا بعضی مواقع قلدرهایی که در اطراف صفحه نشسته اند ناگهان بلند شده و به شما حمله ور می شوند. بعضی مواقع هم دشمنان تان سوار بر وانت یا از طریق مترو از راه می رسند یا حتی از آسمان نازل می شوند! خلاصه اینکه سر و کله آنها زمانی پیدا می شود که اصلا انتظارش را ندارید.

نمایی از بازی اندرویدی Brutal Street 2

دانلود بازی اندرویدی Brutal Street 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Sonic Forces: Speed Battle یک بازی دویدنی فوق العاده مخصوص طرفداران پر و پا قرص سری بازی های سونیک؛ کاری از شرکت سگا. این بازی یک فرق بزرگ با تمام بازی های دویدنی دیگر دارد و آن هم امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگر در آن است. در واقع شاید بتوان گفت این اولین بازی دویدنی است که امکان رقابت آنلاین در آن وجود دارد: مسابقه ای با حضور چند کاراکتر از سری بازی های سونیک…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید