بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1396)

برترین بازی های اندرویدی دی ماه 1396
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Doom Dunes

یک بازی استراتژی فوق العاده برای آنهایی که عاشق دوران باستان آن هم در عربستان و کشورهای خاورمیانه هستند! در این بازی نیز مثل بازی های استراتژی دیگر باید به فکر تشکیل یک امپراطوری باشید و در این راه می توانید از کمک متحدان تان هم استفاده کنید. امکان حمله به قلعه کاربران دیگر و به غارت بردن منابع آنها، مبارزه با هیولاها و تحقیق برای بدست آوردن فناوری های جدید نیز وجود دارد. البته قبل از هر چیز باید به فکر جمع آوری منابع و تشکیل یک ارتش قدرتمند باشید.

نمایی از بازی اندرویدی Doom dunes

دانلود بازی اندرویدی Doom Dunes از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Survival Squad

سبک جدیدی از بازی های حادثه ای اخیرا پا به عرصه وجود گذاشته که شاید بتوان بازی Survival Squad را نمونه بی نظیری از آن به حساب آورد. در این سبک از بازی ها شما به همراه عده ای دیگر از کاربران (که تعدادشان میتواند از بیست تا صد متغیر باشد) در یک جزیره فرود می آیید. هر کدام از شما باید به دنبال سلاح و منابع مورد نیازش باشد. هیچ قانونی بر بازی حاکم نیست و همه در پی از بین بردن هم هستند. در نهایت آن کسی برنده بازی است که آخرین نفری باشد که در بازی باقی می ماند. در برخی از بازی های این سبک محیط بازی که معمولا یک جزیره است بعد از مدت زمان خاصی مثلا 20 دقیقه شروع به کوچک شدن می کند و برخورد کاربران با هم غیر قابل اجتناب می شود.

نمایی از بازی اندرویدی Survival squad

دانلود بازی اندرویدی Survival Squad از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ultimate Assassin: Bloodlines Creed

اکثر بازی هایی که به سبک بازی معروف اسسین کرید یا شبیه به آن ساخته می شوند طرفداران زیادی دارند حتی اگر سازنده آنها یوبی سافت نباشد. بازی Ultimate Assassin: Bloodlines Creed نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تا به حال دانلودهای زیادی را در ایران اپس دریافت کرده است. این بازی دارای بیش از 60 مرحله جالب و چالش برانگیز است. محیط بازی همانطور که در شکل می بینید شباهت زیادی به محیط قسمت چهارم بازی اسسین کرید (پرچم سیاه) دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Ultimate Assassin: Bloodlines Creed

دانلود بازی اندرویدی Ultimate Assassin: Bloodlines Creed از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی World Cup – Stickman Football

نسخه دیگری از بازی فوتبال آدمک ها با هشت حالت مختلف برای انجام بازی از جمله لیگ، حالت تمرینی، حالت فصل و جام جهانی. دکمه های کنترلی همان دکمه های کنترلی سابق هستند منتها به نظر می رسد محیط بازی جذابتر شده است. گیم پلی بازی نیز حرفه ای تر شده و هر چند در ابتدا ساده به نظر می رسد ولی در عمل این طور نیست. در واقع شوت زدن و پاس دادن به موقع در این بازی اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه بازی با اندروید 4.0 به بالا سازگاری دارد و امکان اجرای آن در گوشی ها و تبلت هایی با سخت افزار ضعیف تر نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی World Cup - Stickman Football

دانلود بازی اندرویدی World Cup – Stickman Football از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Drift Max Pro

نسخه حرفه ای بازی معروف Drift Max که در آن باز هم باید در مسابقات رد تایرگذاری (دریفت) این بار با شرایطی حرفه ای تر شرکت کنید. بازی دارای هفت حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از حالت داستانی با 10 فصل مختلف و بیش از صدها مرحله، حالت مسابقه روزانه، حالت رد تایر گذاری کلاسیک، حالت رد تایر گذاری با مانع، حالت انداختن موانع مخروطی، حالت مسابقه رد تایر گذاری حرفه ای ها و حالت رانندگی آزاد.

نمایی از بازی اندرویدی Drift max pro

ضمنا گزینه های مختلفی نیز برای سفارشی سازی در اختیارتان است که از جمله آنها می توان تغییر رنگ بدنه یا چند رنگه کردن آن، چسباندن عکس برگردان روی در و کاپوت ماشین، تغییر مدل و رنگ رینگ ها، تغییر رنگ شیشه ها و بخش قابل رویت ترمز، تغییر زاویه چرخ ها، ارتفاع و همچنین اگزوز ماشین اشاره کرد.

دانلود بازی اندرویدی Drift Max Pro از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Dumb Ways To Die 3 : World Tour

قسمت سوم از بازی محبوب راههای احمقانه برای مردن با همان محیط، همان کاراکترهای بامزه و البته با راههای جدید و احمقانه ای برای مردن! در این بازی شما به بازسازی شهر احمق ها و تامین امنیت آن کمک خواهید کرد! به صحراهای سوزان مصر احمق ها سفر خواهید کرد! به بلندترین قله های کوهستان احمق ها صعود خواهید کرد! و بالاخره سفری به سیاره جالب احمق ها خواهید داشت! ضمنا هر کدام از کاراکترهای مورد علاقه تان از سری بازی های راههای احمقانه برای مردن که خواستید را می توانید انتخاب کنید (البته آنهایی که قفل شان باز است را) و با او ماجراهایی احمقانه را تجربه کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Dumb Ways to Die 3 : World Tour

دانلود بازی اندرویدی Dumb Ways to Die 3 : World Tour از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Crime Revolt

یک بازی حادثه ای آنلاین فوق العاده از زاویه دید اول شخص و با گیم پلی هیجان انگیز مخصوص کسانی که عاشق این دست از بازی ها هستند. امکان مبارزه آنلاین نیز در این بازی وجود دارد. شما می توانید کاراکترتان را از همان ابتدا طراحی کرده و از چیزهایی همچون ماسک، کلاه یا پکیج استتار (برای استتار صورت) نیز برای او استفاده کنید. این بازی دارای 5 حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از مسابقه مرگ، مسابقه مرگ گروهی، فتح پرچم، فتح مناطق استراتژیک و حالت زامبی. محیط های بازی همه تعدیل شده و در ابعاد مختلف هستند. بعضی از آنها برای نبردهای مسلحانه از نزدیک و برخی دیگر برای نبرد از راه دور (با تفنگ تک تیرانداز) طراحی شده اند.

نمایی از بازی اندرویدی Crime revolt

دانلود بازی اندرویدی Crime Revolt از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Arena of Valor

این هم یک بازی نقش محور جالب با گرافیک سه بعدی و امکان بازی آنلاین با کاربران دیگر در قالب گروه های 5 نفره؛ بازی دارای چهار حالت نبرد پنج به پنج، نبرد سه به سه، نبرد تک به تک و جنگ های قلاب است. شما می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا تشکیل تیم بدهید و در نبردهای گروهی هم شرکت کنید. نبردهایی که تنها 10 دقیقه به طول می انجامند. گیم پلی این بازی به گونه ای تعدیل و طراحی شده که هر کاربری می تواند با استراتژی درست بازی  باخته را به بازی برده تبدیل کند. شکست یا پیروزی شما در این بازی بستگی به تاکتیکی دارد که اتخاذ می کنید. پس در انتخاب تاکتیک دقیق باشید!

نمایی از بازی اندرویدی Arena of valor

دانلود بازی اندرویدی Arena of Valor از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Doom Dunes یک بازی استراتژی فوق العاده برای آنهایی که عاشق دوران باستان آن هم در عربستان و کشورهای خاورمیانه هستند! در این بازی نیز مثل بازی های استراتژی دیگر باید به فکر تشکیل یک امپراطوری باشید و در این راه می توانید از کمک متحدان تان هم استفاده کنید. امکان حمله به قلعه کاربران دیگر و به غارت بردن منابع آنها، مبارزه با هیولاها و تحقیق برای بدست آوردن فناوری های جدید نیز وجود دارد.…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید