بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اسفند 1396)

برترین بازی های اندرویدی در اسفند 1396
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Tekken

نسخه اندرویدی بازی معروف تِکِن که اگر با کنسول های قدیمی آشنایی داشته باشید قطعا با این بازی جذاب نیز آشنا هستید. بیش از 20 کاراکتر از سری بازی های تِکِن از جمله پل، کازوا، ژیائویو، لا، پاندا و نینا در این بازی نیز حضور دارند. بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از حالت داستانی، رقابت دوجو و رقابت های زنده.

نمایی از بازی اندرویدی Tekken

رقابت دوجو در واقع حالت آنلاین بازی است که در آن می توانید گروهی از مبارزان تِکِن تشکیل داده و با کاربران دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. بازی دارای تورنومنت های ماهانه نیز هست که با شرکت و برنده شدن در آنها می توانید برنده جوایز بزرگی شوید. در یک کلام می توان گفت این نسخه از بازی تِکِن نه تنها هیچ فرقی با نسخه های اصلی خود ندارد بلکه امکانات و حالت های جدیدی نیز به آن اضافه شده اند که آن را جذاب تر و پویاتر کرده اند.

دانلود بازی اندرویدی Tekken از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Car Mechanic Simulator 18

اگر می خواهید مکانیک ماشین بودن را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید این بازی را به شما پیشنهاد می کنیم. بازی دارای گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی است و مدل سه بعدی تمام قطعات ماشین در آن به خوبی طراحی شده اند. ماشین های مختلفی را برای تعمیر به گاراژ شما می آورند که می توانید موتورشان را پایین بیاورید! اگر بدنه شان زدگی دارد آن را صافکاری کنید و به بخش های دیگر ماشین همچون جعبه دنده و اگزوز نیز رسیدگی کنید. دست آخر هم می توانید ماشین را رنگ زده و آن را بشویید. حتی می توانید ماشین های اوراق را با قیمت پایین خریده و بعد از تعمیر آنها را با قیمت بالایی بفروشید.

نمایی از بازی اندرویدی Car mechanic simulator 18

دانلود بازی اندرویدی Car Mechanic Simulator 18 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Grim Soul: Dark Fantasy Survival

یکی از آن بازی های نقش محور فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، داستانی جذاب و امکان بازی چند نفره آنلاین؛ سرزمین شما طلسم شده و مردمان آن به ارواحی سرگردان تبدیل شده اند که همه جا پرسه می زنند. شما نقش شوالیه ای را بازی می کنید که طلسم (فساد خاکستری) بر او کارگر نیافتاده اما اکنون باید به دنبال راهی برای خنثی کردن این طلسم باشد. شما در طول بازی باید به دنبال "مکان های قدرت" باشید و شاید برای پیدا کردن آنها مجبور باشید قدم در سیاهچال های مخوف و قلعه های باستانی گذاشته و با موجودات ترسناک آنها مبارزه کنید. این بازی از معدود بازی های نقش محور است که در آن حتی می توانید برای خودتان پایگاهی بسازید و از آن دفاع کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Grim soul: dark fantasy survival

دانلود بازی اندرویدی Grim Soul: Dark Fantasy Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Contra City Online

کونترا نام یکی از بازی های قدیمی کنسول سگاست که جزء بازی های حادثه ای محسوب می شد و طرفداران زیادی هم داشت. هر چند بازی Contra City Online نام کونترا را یدک می کشد اما ربطی به این بازی ندارد. با این وجود این بازی از جمله بازی های خوب حادثه ای است که در ماه اخیر منتشر شده است. از جمله جذابیت های بازی امکان انتخاب لباس های متنوع برای کاراکترتان است؛ لباس هایی همچون لباس کماندو، لباس گانگستر، لباس دوچرخه سوار و لباس نظامی. شما حتی می توانید برای کاراکترتان نوع ماسک و استتارش را هم انتخاب کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Contra city online

امکان مبارزه آنلاین با میلیون ها کاربر دیگر از سراسر دنیا نیز وجود دارد و شما در این مبارزه ها می توانید از انواع و اقسام سلاح های سرد و گرم همچون کاتانا (شمشیر سامورایی)، کولت دزرت ایگل، کلاشینکف AK47، سلاح های کمری، آر پی جی، شعله افکن، تیربار، سلاح های جنگی و حتی سلاح های طلایی بازی هم استفاده کنید. بازی دارای 5 حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از مسابقه مرگ، مسابقه مرگ گروهی، فتح پرچم، نقاط استراتژیک و حالت زامبی که در حالت آخر یا باید با زامبی ها مبارزه کنید و آنها را از بین ببرید یا اینکه خودتان سر دسته زامبی ها هستید و باید دیگران را هم آلوده و تبدیل به زامبی کنید!

دانلود بازی اندرویدی Contra City Online از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Parker and Lane: Criminal Justice

یک بازی ماجرایی فکری جالب با گرافیک کارتونی بسیار زیبایی مخصوص کسانی که عاشق بازی های کارآگاهی هستند. شما در این بازی در نقش دو کارآگاه به نام های لیلی پارکر و ویکتور لین ظاهر شده و به پرونده های جنایی رسیدگی خواهید کرد. قتل های زنجیره ای در شهر اتفاق افتاده اند که خیلی سریع باید به آنها رسیدگی شود قبل از آنکه فرد دیگری قربانی شود. به نظر می رسد یکی از مجرمانی که قبلا لِین از او دفاع کرده بود پشت این ماجرا باشد. حالا پارکر با وجود آنکه دلش نمی خواهد ولی مجبور است تا با لِین کار کند تا دوباره این مجرم را پیدا کرده و به دست قانون بسپارند. این بازی دارای 60 مرحله جالب و چالش برانگیز در حالت داستانی و 30 مرحله اضافی است.

نمایی از بازی اندرویدی Parker and Lane: criminal justice

دانلود بازی اندرویدی Parker and Lane: Criminal Justice از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ultimate Car Driving Simulator

یک بازی رانندگی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، محیطی وسیع و باز و گزینه های زیادی برای سفارشی سازی؛ رانندگی در این بازی حس یک رانندگی واقعی را به شما خواهد داد. شما هم می توانید در محیط شهری و هم جاده های بین شهری رانندگی کرده و مهارت های خود را در رانندگی نشان دهید. شاید بتوان گفت نقطه قوت این بازی در گرافیک سه بعدی عالی آن که تمام جزئیات در آن رعایت شده و همچنین شبیه سازی عالی صدای ماشین هاست که از روی صدای مدل اصلی شان در دنیای واقعی کپی برداری شده است. شما می توانید ماشین تان را از بین انواع و اقسام ماشین های سواری، مسابقه ای، یغور و جیپ انتخاب کنید و از رانندگی در محیط وسیع و باز بازی لذت ببرید.

نمایی از بازی اندرویدی Ultimate car driving simulator

دانلود بازی اندرویدی Ultimate Car Driving Simulator از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Battle Boom

یکی دیگر از آن بازی های استراتژی جذاب با گرافیک سه بعدی فوق العاده ای که شباهت زیادی هم به بازی کلش رویال دارد. شما در این بازی بیش از 70 نوع واحد جنگی در اختیار دارید ولی فکر نکنید دسترسی به این همه واحد جنگی کلید موفقیت شماست. اگر از تاکتیک مناسب و متناسب با شرایطی که در آن هستید استفاده نکنید کاری از پیش نخواهید برد. هر محیطی تاکتیک خاص خود را می طلبد. شاید در بعضی از محیط ها بهتر باشد با تعداد نفرات بالا به دشمن حمله کنید طوری که دشمن فرصت تصمیم گیری را از دست بدهد و در برخی محیط های دیگر تانک ها و واحد های جنگی سنگین تان را به میدان بیاورید. حتی از بمب گذاران انتحاری هم می توانید استفاده کنید و یواشکی استحکامات دشمن را از بین ببرید!

نمایی از بازی اندرویدی Battle boom

دانلود بازی اندرویدی Battle Boom از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Sims Mobile

نسخه دیگری از بازی معروف سیمز برای سیستم های اندرویدی کاری از شرکت بازی سازی EA؛ شما در این بازی علاوه بر انتخاب لباس و ظاهر سیمزهایتان می توانید حتی اخلاق و رفتار آنها را نیز به دلخواه تعیین کنید. سیمزهای شما برای زندگی شان هدف دارند، با یکدیگر و سیمزهای دیگر ارتباط برقرار می کنند، عاشق می شوند، اوقات فراغت دارند و خلاصه هر چیز دیگری که یک آدم معمولی در دنیای واقعی دارد. همچنانکه در بازی پیش می روید و سیمزهایتان تجربه بیشتری در زندگی بدست می آورند میتوانید رفتارهای بیشتری را برای آنها انتخاب کنید و البته مثل تمام بازی های سیمز در این بازی نیز می توانید برای سیمزهایتان خانه بسازید و دکوراسیون داخلی آن را به دلخواه تغییر دهید.

نمایی از بازی اندرویدی The sims mobile

حالا که یک خانه بی نظیر برای سیمزهایتان ساخته اید می توانید با آنها برای تفریح به جاهایی همچون سالن مد، رستوران یا حتی کلوب شبانه هم بروید. سیمزهای شما می توانند دکتر شوند یا طراح مد، در اوقات فراغت شان میتوانند آشپزی کنند یا گیتار بزنند، می توانند با سیمزهای دیگر رابطه برقرار کنند و حتی بعضی مواقع بی نذاکت شوند! می توانند غذاهای من در آوردی درست کنند و خلاصه خیلی کارهای دیگر! آنها حتی می توانند خانواده تشکیل دهند، بچه دار شوند و اشیاء عتیقه شان را از نسلی به نسل دیگر منتقل کنند.

دانلود بازی اندرویدی The Sims Mobile از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Score! Match

یک بازی فوتبالی جالب با گرافیکی سه بعدی خوب، پویانمایی عالی و امکان مسابقه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا، این بازی از هوش مصنوعی پیشرفته ای برخوردار است که کنترل بازیکنان تیم حریف را بر عهد دارد و می تواند حتی بازی های آفلاین را برای شما چالش برانگیز کند. شما در این بازی می توانید یک تیم فوتبال تشکیل دهید، بازیکنان مختلف را به تیم تان بیاورید و حتی آرایش تیم و تاکتیک های آن را به دلخواه تغییر دهید. تا پیروزی چیزی نمانده! پاس بدهید، تکل کنید، دریبل بزنید و با یک شوت سرکش دروازه حریف را باز کنید. گل!

نمایی از بازی اندرویدی Score! match

دانلود بازی اندرویدی Score! Match از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Talking Tom Camp

خوب! تام سخنگو را که می شناسید! بعد از محبوب شدن بازی تام سخنگو، بازی های مختلفی با حضور کاراکتر تام و در ژانرهای مختلف از جمله ژانر دویدنی منتشر شد. و حالا هم با بازی Talking Tom Camp می توانید تام سخنگو را در یک بازی استراتژی ببینید! در این بازی هم درست مثل بازی های استراتژی آنلاین دیگر می توانید برای خودتان پایگاه بسازید و به پایگاه کاربران دیگر حمله کرده و منابع آنها را به غارت ببرید. البته محیط بامزه سری بازی های تام سخنگو در این بازی نیز رعایت شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Talking Tom camp

شما میتوانید به پایگاه دیگران حمله کنید ولی با تفنگ های آب پاش! همچنین می توانید برای پایگاه تان بناهای دفاعی مثل آب پاش، حوضچه، توپ آبی و منجنیق آبی بسازید. بازی دارای حالت داستانی هم هست که البته عبور از تمام مراحل آن کار ساده ای نیست و درست مثل بازی های استراتژی دیگر به یک تاکتیک خوب نیاز دارد. کاراکترهای دیگر سری بازی های تام سخنگو همچون بِن و آنجلا نیز در بازی هستند. منابع بازی شامل سکه های طلا و انرژی می شوند که با بدست آوردن آنها می توانید واحدهای جنگی بیشتری بسازید و پایگاه تان را گسترش دهید. تفنگ های آب پاش تان را بردارید و طوری دشمنان تان را خیس کنید که سر تا پایشان مثل موش آب کشیده شود!

دانلود بازی اندرویدی Talking Tom Camp از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Tekken نسخه اندرویدی بازی معروف تِکِن که اگر با کنسول های قدیمی آشنایی داشته باشید قطعا با این بازی جذاب نیز آشنا هستید. بیش از 20 کاراکتر از سری بازی های تِکِن از جمله پل، کازوا، ژیائویو، لا، پاندا و نینا در این بازی نیز حضور دارند. بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از حالت داستانی، رقابت دوجو و رقابت های زنده. رقابت دوجو در واقع حالت آنلاین بازی است که…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اسفند 1396) - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

 

نظر بدهید