بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اردیبهشت 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اردیبهشت 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Real Car Parking 2

شبیه ساز رانندگی جالبی که شاید بین بازی های مشابه خود بهترین گرافیک را داشته باشد. همانطور که در تصویر می بینید ماشین تان را می توانید با دکمه های گاز و ترمز و فرمان مجازی کنترل کنید. در این بازی علاوه بر رانندگی امکان پارک کردن هم دارید و حتی می توانید از سنسوری که عقب ماشین نصب شده برای پارک کردن دقیق تر استفاده کنید. از جذابیت های این بازی همانطور که گفته شد گرافیک بی نظیر آن و همچنین در نظر گرفتن مدرن ترین ماشین ها برای رانندگی است که در طول بازی می توانید به تدریج قفل شان را باز کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Real Car Parking 2

دانلود بازی اندرویدی Real Car Parking 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Kings of Soccer

بازی فوتبال را در سبک فکری تجربه کنید! شما در این بازی می توانید تیم فوتبال خودتان را تشکیل دهید یا اینکه تیم های سرشناسی همچون بارسلونا، بورسیا دورتموند، لیورپول، رئال مادرید، آرسنال و … را انتخاب کنید. از آنجا که این بازی در سبک فکری ارائه شده آرایش تیم تان در زمین و همچنین تغییر موقعیت بازیکنان تان در زمین اهمیت خاصی دارد. البته تمرین دادن به بازیکنان تان نیز مهم است و باعث می شود در حین بازی کمتر دچار جراحت شوند. امکان مسابقه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Kings of soccer

دانلود بازی اندرویدی Kings of Soccer از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Mooseman

یک بازی ماجرایی جالب با حال و هوایی وهم آلود و اساطیری؛ شما در این بازی نقش کاراکتری را به نام مرد گوزنی بازی می کنید و باید قدم در دنیای اساطیر باستانی بگذارید، اشیاء باستانی متعلق به قبلیه چاد را پیدا کنید و معماهای زیادی را در طول بازی حل کنید. همچنین قابلیت دیدن چیزهایی را دارید که انسان های معمولی قادر به دیدن آنها نیستند. به واسطه همین قابلیت قادر به دیدن سه دنیای زیرین، میانی و زبرین خواهید بود (دنیای مردگان، دنیای مادی و دنیای فرشتگان). سفر شما از اولین دنیا یا همان دنیای مردگان آغاز می شود و در طول بازی با خدایان و اساطیر باستانی کشورهای اروپای شرقی ملاقات خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی The mooseman

دانلود بازی اندرویدی The Mooseman از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Destiny Warfare

داستان این بازی مربوط به زمانی می شود که انسان ها به قدری در علم و فناوری پیشرفت کرده اند که پا را از سیاره خود فراتر گذاشته و به سیاره های دیگر رسیده اند. اکنون جنگی کهکشانی در جریان است که انسان ها نیز بخشی از آن هستند. شما در این بازی می توانید مبارزان تان را از کلاس های مختلفی همچون واحدهای جنگی، واحدهای خرابکار، واحدهای غول پیکر و سربازان معمولی انتخاب کنید و با تکیه بر قدرت سلاح های فوق پیشرفته خود دشمنان تان را شکست دهید. گرافیک بازی سه بعدی و با رعایت تمام جزئیات طراحی شده است و امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Destiny warfare

بازی دارای چهار حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از: مسابقه مرگ، مسابقه مرگ گروهی، مبارزه سخت و حالت سفارشی که در حالت آخر قوانین بازی را خودتان تعیین کرده و می توانید دوستان تان یا کاربران دیگر را به آن دعوت کنید.

دانلود بازی اندرویدی Destiny Warfare از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی West Gunfighter

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا برای آنهایی که عاشق غرب وحشی و دنیای کابوی ها هستند. اینجا جایی است که یا می کشید یا کشته می شوید! البته میتوانید زندگی آرامی را هم برای خودتان انتخاب کنید و از اسب سواری، خوردن نوشیدنی و چشم اندازهای زیبای بازی لذت ببرید! اما یادتان باشد اگر حوس کردید که با راهزنان در بیافتید باید تا آخر مرد میدان باشید! شما در این بازی می توانید اسب ها و سلاح های مختلفی را برای کاراکترتان انتخاب کنید. اما این چیزها مهم نیستند! مهم آن است که در برابر راهزنان کم نیاورید!

نمایی از بازی اندرویدی West gunfighter

دانلود بازی اندرویدی West Gunfighter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Harry Potter: Hogwarts Mystery

این هم بازی هری پاتر که از روی سری فیلم های معروف هری پاتر ساخته شده است. ماجرای بازی به سال ها قبل از اینکه هری پاتر نامه ای از مدرسه هاگوارتس دریافت کند بر می گردد. شما یکی از آنهایی هستید که انتخاب شده اید تا در کلاس جادوگری مدرسه هاگوارتس شرکت کنید. از کاراکترهایی همچون پروفسور دامبلدور و اسنیپ جادوگری را یاد بگیرید و از قدرت جادو برای شکست دادن رقبایتان استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Harry potter: hogwarts mystery

همچنانکه جادوگری را در مدرسه جادوگری هاگوارتس یاد می گیرید به تدریج قفل کاراکترها، افسون ها، اکسیرها و حتی مکان های جدیدی را هم باز خواهید کرد. علاوه بر این می توانید ظاهر کاراکترتان را هم مثل بازی های نقش محور به دلخواه تغییر دهید. از قدرت های جادویی که بدست آورده اید برای کشف رازهای قلعه هاگوارتس استفاده کنید و ببینید واقعا چه رازی پشت آن خزانه های طلسم شده و ماجرای گم شدن برادرتان نهفته است.

دانلود بازی اندرویدی Harry Potter: Hogwarts Mystery از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game

بهترین بازی از سری بازی های دختر سنجاقکی که معمولا در سبک دویدنی ارائه می شود. گرافیک بازی نیز سه بعدی است و در مقایسه با دیگر بازی های دختر سنجاقکی بهبود چشمگیری پیدا کرده است. شما در این بازی باید دو ابرشرور به نام های شاپرک شاهینی و آکوماس که کنترل شهر پاریس را در دست گرفته اند را شکست داده و آنها را از شهر بیرون کنید. شما رازی دارید که هیچ کس نمی داند: شاید شما در طول روز یک نوجوان باشید اما شب ها تبدیل به یک ابرقهرمان می شوید!

نمایی از بازی اندرویدی Miraculous Ladybug & Cat Noir - The Official Game

دانلود بازی اندرویدی Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Real Car Parking 2 شبیه ساز رانندگی جالبی که شاید بین بازی های مشابه خود بهترین گرافیک را داشته باشد. همانطور که در تصویر می بینید ماشین تان را می توانید با دکمه های گاز و ترمز و فرمان مجازی کنترل کنید. در این بازی علاوه بر رانندگی امکان پارک کردن هم دارید و حتی می توانید از سنسوری که عقب ماشین نصب شده برای پارک کردن دقیق تر استفاده کنید. از جذابیت های این بازی…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (اردیبهشت 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید