بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (خرداد 1397)

برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (خرداد 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Car Racing: Dirt Drifting

یک بازی مسابقه ای جالب که هر چند به پای بازی های معروفی همچون Real Racing 3 نمی رسد اما از استانداردهای یک بازی خوب مسابقه ای برخوردار است. مسیرهایی که باید در آنها مسابقه دهید معمولا مسیرهای پیچ در پیچ و پر چالشی هستند که حتی رانندگی معمولی هم در آنها کار ساده ای نیست چه رسد به مسابقه دادن! یکی از حالت های جالب این بازی حالت زماندار آن است. این حالت در یک پیست مسابقه دوار خواهد بود. زمان شما بعد از اتمام اولین دور ثبت می شود و در دور بعدی باید سعی کنید رکورد خودتان را بشکنید. دو حالت دیگر حالت های آوردگاه و استقامتی هستند که بهتر است خودتان آنها را ببینید.

نمایی از بازی اندرویدی Car Racing: Dirt Drifting

دانلود بازی اندرویدی Car Racing: Dirt Drifting از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Soccer Cup 2018

حالا که تب فوتبال با آمدن جام جهانی بالا گرفته بازی هایی هم که در سبک فوتبالی و با تم جام جهانی ارائه می شوند توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. بازی Soccer Cup 2018 یکی از آن بازی هاست. این بازی از گرافیک سه بعدی خوبی برخوردار است و در آن مثل دیگر بازی های فوتبالی با تم جام جهانی می توانید یکی از 32 تیم شرکت کننده در جام را انتخاب کرده و آن را به مقام قهرمانی برسانید. آنطور که سازندگان بازی می گویند در طراحی حرکت های بازیکنان در این بازی نیز دقت زیادی به عمل آمده و تمام جزئیات در آنها رعایت شده است. بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از حالت لیگ، حالت جام جهانی و حالت تمرینی.

نمایی از بازی اندرویدی Soccer cup 2018

دانلود بازی اندرویدی Soccer Cup 2018 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی AXE.IO

عده ای را در یک قلعه یا آوردگاه تصور کنید که هر کدام سلاحی به دست گرفته و قصد جان دیگری را دارد؛ در عین حال همه سعی می کنند تا آنجا که می توانند کشته نشوند. این مساوی است با بازی AXE.IO! یکی از جذابیت های این بازی گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و رنگارنگ آن است که در سبک چند وجهی است و محیطی فانتزی به بازی بخشیده است. از طرفی بازی کاملا واقعی است! وقتی تبری را به سمت دیگران پرتاب می کنید دیگر تبر دومی برای پرتاب کردن نخواهید داشت. باید بروید یک تبر از روی زمین بردارید و دوباره شانس تان را امتحان کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Axe.io

خوشبختانه برای برداشتن تبر کار خاصی نباید انجام دهید؛ کافی است فقط روی آن بروید. در هر حال مراقب باشید هدف دیگران هم قرار نگیرید. یادتان باشد همانقدر که شما می خواهید آنها را از بین ببرید آنها هم می خواهند شما را از بین ببرند!

دانلود بازی اندرویدی AXE.IO از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Stickman Soccer 2018

نسخه جام جهانی بازی فوتبال آدمک ها؛ به این نسخه از بازی مواردی از قبیل کارت زرد و قرمز، دکمه دویدن با سرعت بالا، نمایش مجدد با حرکت آهسته، برگردان، ضربات آزاد و استادیوم های جدیدی اضافه شده اند. ضمنا شما می توانید تیم تان را یا هر کدام از بازیکنانش را به دلخواه سفارشی سازی کنید و حتی بازیکنان جدیدی خریده و به تیم تان بیاورید. همچنین در این نسخه از بازی بیش از 150 تیم مختلف برای انتخاب وجود دارند. تیم مورد علاقه تان را از بین این تیم ها انتخاب کرده و در لیگ ها و جام های سراسر دنیا و البته جام جهانی 2018 روسیه شرکت کنید. دیگر از یک بازی فوتبال آدمکی چه می خواهید؟!

نمایی از بازی اندرویدی Stickman soccer 2018

دانلود بازی اندرویدی Stickman Soccer 2018 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Crossfire: Legends

نسخه موبایلی یکی از بهترین بازی های حادثه ای از زاویه دید اول شخص برای پی سی؛ تیم سازنده این بازی بعد از سال ها تجربه در مورد اولویت ها و نیاز گیمرها اقدام به ساخت نسخه موبایلی بازی کرده است. در این بازی سعی شده است که کاربر همان احساسی را در استفاده از سلاح ها داشته باشد که در نسخه رایانه ای بازی. به همین منظور تیم سازنده این بازی که اتفاقا نسخه رایانه ای بازی را هم ساخته است هزاران تست مختلف را انجام داده تا مطمئن باشد نسخه موبایلی بازی همان حس و هیجانی را دارد که نسخه رایانه ای آن. البته این بازی یک کپی محض از نسخه رایانه ای خود نیست بلکه نوآوری ها و امکانات جدیدی به آن اضافه شده که آن را از نسخه رایانه ای اش متمایز کرده است.

نمایی از بازی اندرویدی Crossfire: legends

دانلود بازی اندرویدی Crossfire: Legends از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Tank Stars

بازی هایی که در سبک بازی Tank Stars هستند قدمتی طولانی دارند. در این بازی ها شما و حریف تان هر کدام یک تانک، کماندار یا هر چیز دیگری که بتواند تیر پرتاب کند در اختیار دارید و باید یکدیگر را با پرتاب تیر یا شلیک گلوله از بین ببرید. کلید موفقیت شما در این بازی ها انتخاب شدت و زاویه درست برای شلیک یا پرتاب است. معمولا این دست از بازی ها نوبتی هستند و هر کس نوبت خودش را برای پرتاب دارد. اگر در یک نوبت نتوانستید حریف را هدف قرار دهید احتمالا یا زاویه پرتاب تان درست نیست یا  شدت پرتاب. اگر از بین نرفتید در نوبت بعدی آن را درست کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Tank stars

بازی Tank Stars علاوه بر داشتن جذابیت های خاص این دست از بازی ها از گرافیک رنگارنگ و بسیار زیبایی نیز برخوردار است. گلوله ها، تانک ها و حتی دنباله گلوله ها هر کدام رنگ خاص خود را دارند. در این بازی هم مثل دیگر بازی های موبایلی امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد.

دانلود بازی اندرویدی Tank Stars از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Disney Heroes: Battle Mode

یک بازی نقش محور فوق العاده این بار با حضور کاراکترهای محبوب انیمیشن های دیزنی؛ انیمیشن هایی همچون شگفت انگیزها، خرابش کن رالف، داستان اسباب بازی ها، زوتوپیا و …داستان بازی از این قرار است که ویروسی خطرناک در شهر قهرمانان دیزنی منتشر شده و تمام دوستان و حتی خانواده هایشان را تبدیل به موجوداتی عجیب و غریب و خبیث کرده است. حالا شما باید تیمی از قهرمانان دیزنی تشکیل دهید، آنها را به بهترین سلاح ها و تجهیزات مجهز کنید و با موجودات خبیث مبارزه کنید. تنها شما می توانید شهر قهرمانان دیزنی را نجات دهید!

نمایی از بازی اندرویدی Disney heroes: battle mode

دانلود بازی اندرویدی Disney Heroes: Battle Mode از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Kick the Buddy

اگر اعصاب تان خرد شده و میخواهید عصبانیت تان را سر کسی خالی کنید این بازی مخصوص شماست! یک عروسک بیچاره و البته خندان که می توانید هر بلایی خواستید سرش بیاورید! او را منفجر کنید، آتشش بزنید، منجمدش کنید، با تیر او را هدف قرار دهید، هندوانه به سمتش پرتاب کنید، او را با گیاه گوشتخوار تکه تکه کنید و حتی قدرت خدایان را رویش آزمایش کنید! از ابزار شکنجه و حتی بمب اتم هم میتوانید استفاده کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Kick the buddy

دانلود بازی اندرویدی Kick the Buddy از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Car Racing: Dirt Drifting یک بازی مسابقه ای جالب که هر چند به پای بازی های معروفی همچون Real Racing 3 نمی رسد اما از استانداردهای یک بازی خوب مسابقه ای برخوردار است. مسیرهایی که باید در آنها مسابقه دهید معمولا مسیرهای پیچ در پیچ و پر چالشی هستند که حتی رانندگی معمولی هم در آنها کار ساده ای نیست چه رسد به مسابقه دادن! یکی از حالت های جالب این بازی حالت زماندار آن است.…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (خرداد 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 2 votes)

یک نظر

نظر بدهید