بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Mafia Gangster Street Crime City Criminal

بازی حادثه ای جالبی شبیه به سری بازی های جی تی ای که در مدت زمان کوتاهی توانست دانلود زیادی در ایران اپس دریافت کند. گیم پلی بازی شباهت بسیار زیادی به سری بازی های جی تی ای دارد. شما می توانید به هر جای شهر بروید و هر کاری که دلتان خواست انجام دهید. انواع و اقسام سلاح ها و وسایل نقلیه (حتی هلی کوپتر) نیز در اختیارتان است. در طول بازی می توانید ماموریت های مختلفی را به انجام برسانید ولی انجام این ماموریت ها خالی از مخاطره نخواهد بود چرا که احتمال درگیری شما با گانگسترهای دیگر و حتی نیروهای پلیس هم وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Mafia Gangster Street Crime City Criminal

دانلود بازی اندرویدی Mafia Gangster Street Crime City Criminal از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Boxing Star

از آن بازی های بوکسی که شاید باید حالا حالاها صبر کنید تا شبیه آن دوباره عرضه شود! این بازی علاوه بر داشتن گرافیک و گیم پلی فوق العاده دارای حالت داستانی نیز هست که در آن در ابتدا یک مشت زن معمولی هستید ولی می توانید به تدریج پیشرفت کنید، با خشن ترین بوکسورهای دنیا آشنا شوید و در نهایت تبدیل به قهرمان جهان در رشته بوکس شوید. شما می توانید در طول بازی قفل مهارت های مختلفی را برای بوکسورتان باز کرده و همچنین ظاهر او را نیز به دلخواه سفارشی سازی کنید. از پول هایی که در بازی بدست می آورید می توانید برای خودتان خانه و ماشین لوکس بخرید و به مسافرت های پرخرج بروید. در کدام بازی بوکس این کارها را می توانید انجام دهید؟!

نمایی از بازی اندرویدی Boxing Star

دانلود بازی اندرویدی Boxing Star از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Identity V

بازی که از لحاظ محتوا شباهت زیادی به سری بازی های جیسون قاتل (جمعه سیزدهم ماه) دارد منتها گیم پلی آن هیجان انگیزتر است. این بازی اساسا یک بازی آنلاین است و برای انجام آن باید به اینترنت متصل باشید. پنج کاربر در هر بازی حضور دارند. یک نفر از آنها قاتل می شود و چهار نفر دیگر نقش قربانی هایی را بازی می کنند که از دست او فرار می کنند. هم قاتل روش ها و وسایل مختلفی برای از بین بردن قربانیانش دارد و هم قربانیان راه های مختلفی برای فرار یا احیانا ضربه زدن به قاتل. اینکه کدام یک موفق می شود بستگی به عملکرد هوشمندانه اش دارد. حداقل اگر یکی از قربانیان باشید می توانید با بقیه همکاری کنید ولی اگر قاتل باشید به تنهایی باید کار همه را تمام کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Identity V

دانلود بازی اندرویدی Identity V از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Football – Real League Simulation

بازی دیگری از سری بازی های آدمک با تم فوتبال منتها این بار با گرافیک سه بعدی بسیار بهتر؛ بازی شامل جام جهانی 2018 روسیه، جام ملت های آمریکا، جام ملت های اروپا، لیگ آدمک ها و حتی فوتبال زنان می شود! شما می توانید تیم تان را از بین 40 تیم ملی و 95 تیم باشگاهی انتخاب کرده و در هر کدام از این تورنومنت ها که خواستید شرکت کنید. بازی دارای حالت تمرینی هم هست که در آن می توانید روی مهارت هایتان در این بازی کار کنید. همچنین حالت دیگری به نام مسابقه پنالتی در بازی وجود دارد که در آن فقط پنالتی می زنید. هر کس بتواند در این حالت زودتر 10 گل به ثمر برساند برنده می شود. علاوه بر تورنومنت های فوق می توانید خودتان هم تورنومنت یا لیگ درست کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Football - Real League Simulation

دانلود بازی اندرویدی Football – Real League Simulation از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Sea Game

یک بازی استراتژی فوق العاده که در پهنه اقیانوس ها جریان دارد. داستان بازی به سال 2050 بر می گردد؛ زمانی که آب تمام کره زمین را فرا گرفته و از تمام خشکی های موجود تنها چند جزیره باقی مانده اند. حالا مردمانی که زنده مانده اند در این جزایر پناه گرفته و هر کدام برای بدست آوردن منابع بیشتر با دیگران مبارزه می کند منتها در پهنه اقیانوس ها و با ناوگانی از کشتی های جنگی که در اختیار دارد. در ساخت این بازی از موتور Unity3D استفاده شده و امکان داد و ستد با دیگران نیز وجود دارد. در این بازی هم مثل دیگر بازی های استراتژی آنلاین امکان حمله به پایگاه (در اینجا جزیره) کاربران دیگر و غارت منابع آنها نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Sea Game

دانلود بازی اندرویدی Sea Game از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Westland Survival

یکی از بازی های شبیه سازی استراتژی فوق العاده با طرفداران زیاد در ایران اپس؛ در این بازی شما نقش یک کابوی را در غرب وحشی بازی می کنید و باید هر طور شده در شرایط سخت منطقه دوام بیاورید. با یاغیان مبارزه کنید یا حتی برایشان تله بگذارید و با سرخپوستان محلی به داد و ستد بپردازید و منابع مورد نیازتان را از آنها بدست آورید. یادتان باشد غرب وحشی جایی است که در آن قانون شکنان و حتی خود کلانترها حاضرند مردان شجاع خود را به مشتی دلار بفروشند! شما یکی از این جویندگان طلا بودید که مورد حمله راهزنان قرار گرفتید اما خوشبختانه توانستید از دست آنها جان سالم به در ببرید. اما حالا با چالش بزرگتری مواجه هستید: مبارزه با شرایط سخت منطقه و بقا در این شرایط.

نمایی از بازی اندرویدی Westland Survival

دانلود بازی اندرویدی Westland Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Désiré

یک بازی ماجرایی جالب مخصوص آنهایی که عاشق بازی های ماجرایی در سبک اشاره و کلیک و مخصوصا با گرافیک دو بعدی هستند (شبیه به بازی های قدیمی پی سی). محیط این بازی کاملا سیاه و سفید است اما این یک دلیل دارد. شخصیت اصلی بازی که نامش دیزایری است از بدو تولد کور رنگ بوده و به همین دلیل دنیا را سیاه و سفید می بیند. شما در طول بازی با کاراکترهای مختلفی آشنا می شوید که دیدتان را نسبت به دنیا تغییر می دهند. این بازی دارای 4 فصل، بیش از 50 صحنه، بیش از 40 کاراکتر مختلف و دهها معما برای حل کردن بوده و به زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و روسی نیز ترجمه شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Désiré

دانلود بازی اندرویدی Désiré از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Shoot 2 Goal

یک بازی فوتبالی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی مخصوص آنهایی که عاشق ضربات کاشته و پنالتی هستند. شما در واقع می توانید در جام جهانی 2018 روسیه شرکت کرده (با انتخاب یکی از تیم های شرکت کننده) و تنها با زدن ضربات کاشته و پنالتی قهرمان جهان شوید! بازی دارای سه حالت آنلاین جهانی، آفلاین جهانی و کلاسیک است. در حالت اول می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین رقابت کنید. هر کس با زدن گل های بیشتر امتیاز بیشتری بدست آورد برنده بازی است. حالت دوم هم مثل حالت اول است با این تفاوت که با هوش مصنوعی بازی رقابت خواهید کرد. حالت کلاسیک اما دارای بیش از 150 مرحله جالب و چالش برانگیز است که در آنها به استادیوم های مختلف در سراسر دنیا رفته و با تیم های مختلف مسابقه خواهید داد.

نمایی از بازی اندرویدی Shoot 2 Goal

دانلود بازی اندرویدی Shoot 2 Goal از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Creative Destruction

بازی دیگری از سری بازی های فورت نایت با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و نامی متفاوت. در این بازی شما در جزیره ای به ابعاد 4 کیلومتر در 4 کیلومتر با چتر پیاده می شوید و باید با 100 کاربر دیگر به صورت آنلاین برای بقا مبارزه کنید. مطابق معمول سری بازی های فورت نایت در این بازی هم هر کس که آخرین نفری باشد که در بازی باقی می ماند برنده بازی است. جزیره دارای 13 اقلیم مختلف است و همین می تواند کار را برای شما مشکل یا بعضی مواقع حتی آسان کند. شما می توانید از موانع طبیعی موجود در محیط به نفع خود استفاده کنید. ضمنا امکان انجام بازی هم از زاویه دید اول شخص و هم سوم شخص نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Creative Destruction

دانلود بازی اندرویدی Creative Destruction از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Top Soccer Manager

یک بازی فوتبالی بی نظیر مخصوص آنهایی که عاشق مربیگری فوتبال هستند. شما در این بازی نه تنها مربی تیم که مدیر باشگاه هم هستید. مثل دیگر بازی های مربیگری در این بازی هم می توانید بازیکن بخرید و بفروشید، تیمی از بازیکنان مورد نظرتان تشکیل دهید، تاکتیک های تیم تان را تعیین کنید، ترکیب اصلی تیم را مشخص کنید و خیلی کارهای دیگر. شاید تفاوت اصلی که این بازی با برخی از بازی های مشابه خود دارد آن است که مسابقه ها در محیطی کاملا سه بعدی جریان دارند و شاید در اولین نگاه فکر کنید این بازی از آن بازی های فوتبالی است که خودتان بازیکنان را کنترل می کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Top Soccer Manager

امکان شرکت در جام جهانی 2018 روسیه و لیگ های مختلفی همچون لیگ برتر انگلستان، لالیگا، بوندس لیگا و لیگ برتر آمریکا نیز وجود دارد. علاوه بر این می توانید با تیم کاربران دیگر نیز به صورت آنلاین مسابقه دهید و ببینید در برابر آنها تا چه اندازه موفق هستید.

دانلود بازی اندرویدی Top Soccer Manager از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Mafia Gangster Street Crime City Criminal بازی حادثه ای جالبی شبیه به سری بازی های جی تی ای که در مدت زمان کوتاهی توانست دانلود زیادی در ایران اپس دریافت کند. گیم پلی بازی شباهت بسیار زیادی به سری بازی های جی تی ای دارد. شما می توانید به هر جای شهر بروید و هر کاری که دلتان خواست انجام دهید. انواع و اقسام سلاح ها و وسایل نقلیه (حتی هلی کوپتر) نیز در اختیارتان است.…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (تیر 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید