بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Asphalt 9

بازی که قطعا نیازی به معرفی ندارد مخصوصا اگر از طرفداران آن باشید و بازی های قبلی این سری همچون آسفالت 8 را بازی کرده باشید. در آسفالت 9 از موتور جدیدی برای طراحی گرافیک و نورپردازی بازی استفاده شده که محیط بازی را واقعی تر جلوه می دهد. در جمع 49 ماشین جدید در این قسمت از بازی آسفالت وجود دارند که برخی از آنها همچون لامبورگینی سنتیناریو و بوگاتی چیرون در قسمت های قبلی وجود نداشته و به درخواست کاربران اضافه شده اند. اگر می خواهید راجع به این بازی بیشتر بدانید به مقاله "آسفالت 9 – شاهکار جدید گیم لافت" در همین وبلاگ مراجعه نمایید.

نمایی از بازی اندرویدی آسفالت 9

دانلود بازی اندرویدی Asphalt 9 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Robot Warfare Online

بازی حادثه ای فوق العاده ای که شباهت زیادی هم به بازی War Robots دارد. 16 روبات مختلف در این بازی برای انتخاب وجود دارند و هر روباتی از لحاظ سرعت، ارتفاع پرش و سلاح های خاص با روبات های دیگر متفاوت است. شما هم می توانید به صورت تکی و هم به صورت گروهی با کاربران دیگر بازی به صورت آنلاین مبارزه کنید. امکان مبارزه آفلاین هم وجود دارد که البته بیشتر جنبه تمرینی دارد و در آن با روبات هایی که توسط هوش مصنوعی بازی کنترل می شوند مبارزه خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Robot warfare online

شاید چیزی که در کمتر بازی مشابهی وجود داشته باشد امکان استفاده از پهبادها است. شما می توانید بعد از از بین بردن روبات های دشمن با پهباد تا نزدیکی آنها رفته و تا 70 درصد شانس بدست آوردن قطعات سالم آنها را داشته باشید.

دانلود بازی اندرویدی Robot Warfare Online از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Final Fighter

بازی که از لحاظ ظاهر و گیم پلی شباهت زیادی به بازی Street Fighter و Tekken دارد. هر چند کنترل کاراکترها در این بازی مثل بازی های دیگر توسط دکمه های لمسی انجام می شود اما این بازی حس بازی های مبارزه ای قدیمی که با دسته بازی انجام می شد را برای شما تداعی خواهد کرد. گرافیک  این بازی چیزی از بازی های Street Fighter و Tekken کم ندارد و کاراکترهای آن هم به هیچ عنوان کپی برداری از روی کاراکترهای دو بازی مذکور نیستند.

نمایی از بازی اندرویدی Final fighter

دانلود بازی اندرویدی Final Fighter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Flight Sim 2018

اگر می خواهید خلبانی با هواپیماهای مسافربری مختلف از جمله کنکورد را تجربه کنید این بازی را به شما معرفی می کنیم. شما هم می توانید از زاویه دید سوم شخص (پشت هواپیما) و هم اول شخص (داخل کابین) هواپیما را هدایت کنید. شما در این بازی عملا بین فرودگاه های شهرهای بزرگ و معروف جهان در حرکت خواهید بود و با چالش های مختلفی از جمله چالش های مربوط به فرود هواپیما یا چالش های آب و هوایی روبرو خواهید شد. ضمنا می توانید ظاهر هواپیمایتان را نیز به دلخواه سفارشی سازی کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Flight sim 2018

دانلود بازی اندرویدی Flight Sim 2018 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Off The Road – OTR Open World Driving

یکی از بهترین شبیه سازهای رانندگی با کامیون در جاده های خاکی و شرایط سخت دیگر؛ یکی از کارهای جالبی که در این بازی می توانید انجام دهید بوکسول کردن ماشین های دیگر است که قطعا با رانندگی معمولی فرق دارد و چالش های خاص خود را پیش پای شما می گذارد. تصادف ها نیز در این بازی بسیار عالی شبیه سازی شده اند. با هر تصادف به بدنه ماشین، تایرها و حتی رادیاتور آن آسیب خواهد رسید و شما مخصوصا صدماتی که به بدنه کامیون وارد می شود را می توانید به وضوح ببینید.

نمایی از بازی اندرویدی Off The Road - OTR Open World Driving

بازی دارای سه حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از چالش رسیدن به نقطه نشان (چک پوینت)، چالش  پیدا کردن مسیر و چالش انتقال بار. ضمنا در تمام این حالت ها نه تنها با کامیون که با قایق، ماشین های تایر بزرگ و هلی کوپتر هم می توانید بازی کنید.

دانلود بازی اندرویدی Off The Road – OTR Open World Driving از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی MMA Manager

یکی از معدود بازی های مدیریتی که در آن می توانید یک باشگاه بوکس و ورزش های رزمی مختلط را مدیریت کرده و مبارز تربیت کنید! بعد هم میتوانید مبارزتان را برای فتح مقام های قهرمانی به مسابقات مختلف رزمی بفرستید. حتی می توانید تاکتیک هایی که او در برابر حریف استفاده می کند را هم تعیین کنید. البته برای مدیریت باشگاه تان به پول هم نیاز دارید. اگر به هر عنوان پول کم آوردید می توانید با بالا بردن پرستیژ باشگاه تان نظر حامیان مالی را جلب کرده و از کمک های مالی آنها استفاده کنید.

نمایی از بازی اندرویدی MMA manager

دانلود بازی اندرویدی MMA Manager از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Tempest: Pirate Action RPG

یکی از آن بازی های استراتژی حادثه ای جالب با تم دزدان دریایی و امکان مبارزه با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین؛ البته همه چیز در این بازی در مبارزه خلاصه نمی شود. شما می توانید برای تامین منابع تان با دیگران داد و ستد کنید ولی در هر حال شما یک دزد دریایی هستید و بیشتر تمایل به غارت دارید تا داد و ستد! یکی از جذابیت های این بازی به آن است که می توانید حتی خدمه کشتی تان را هم انتخاب کنید آن هم از بین دهها دزد دریایی خبیث! بازی دارای حالت داستانی با بیش از 100 ماموریت مختلف در جزایری است که در سه منطقه مختلف قرار گرفته اند. همچنین امکان مبارزه آنلاین و بازی آنلاین در قالب همکاری (انجام ماموریت ها با کمک هم) نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Tempest: pirate action rpg

دانلود بازی اندرویدی Tempest: Pirate Action RPG از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Game of Sultans

یک بازی استراتژی جالب مخصوص آنهایی که عاشق سلاطین و امپراطوری های مشرق زمین هستند. در این بازی شما نقش یکی از سلاطین عثمانی را بازی می کنید و نه تنها مثل بازی های استراتژی دیگر باید در نبردها شرکت کنید و به فکر کشورگشایی باشید بلکه درگیر ماجراهای عاشقانه هم خواهید شد! شما می توانید با هر کدام از شاهزاده خانم ها ازدواج کرده و او را ملکه امپراطوری تان کنید. همچنین می توانید فرزندانی که از این ازدواج حاصل می شوند را نیز پرورش داده و آنها را برای جانشینی خود برگزینید! حتی میتوانید به فالگیر دربارتان هم مراجعه کنید و ببینید آینده امپراطوری تان چه خواهد شد!

نمایی از بازی اندرویدی Game of sultans

دانلود بازی اندرویدی Game of Sultans از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Bullet Strike

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی خوبی مخصوص آنهایی که عاشق تک تیرانداز شدن هستند. این بازی قاعدتا از زاویه دید اول شخص خواهد بود و در آن شما می توانید مثل خیلی بازی های مشابه دیگر انواع و اقسام تفنگ های تک تیرانداز را انتخاب کرده و آنها را ارتقا دهید. همچنین امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا هم وجود دارد و علاوه بر این بازی دارای جدول بالاترین امتیازات محلی و منطقه ای (با مقیاس وسیعتر) نیز هست.

نمایی از بازی اندرویدی Bullet strike

دانلود بازی اندرویدی Bullet Strike از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Clan Race

یک بازی موتورسواری بی نظیر با گرافیکی عالی برای کسانی که عاشق مسابقه دادن و موتور سواری خطرناک هستند. شما در این بازی می توانید با دوستان تان یا کاربران دیگر یک تیم موتور سواری تشکیل داده و در مسابقات آنلاین شرکت کنید. البته امکان مسابقه دادن به صورت تکی هم وجود دارد. در این بازی مثل بازی های ماشین سواری امکان استفاده از سوخت نیتروژنی برای سرعت گرفتن ناگهانی را هم دارید.

نمایی از بازی اندرویدی Clan race

البته بخش اعظم جذابیت بازی به امکان اجرای حرکات آکروباتیک مختلف در آن است. بازی دارای فصل هایی هم هست که می توانید در آنها شرکت کنید و اگر در پایان فصل نفر اول شوید به عنوان بهترین موتورسوار معرفی خواهید شد!

دانلود بازی اندرویدی Clan Race از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Live or Die: Survival

شما بازمانده ای هستید که بعد از انتشار ویروسی خطرناک در دهکده جان سالم به در برده اید و تبدیل به زامبی نشده اید اما اکنون چالشی بزرگتر پیش رویتان دارید: بقا در شرایطی سخت و در میان خیلی از زامبی ها. این بازی ترکیبی از بازی های استراتژی و حادثه ای است. شما هم باید با زامبی ها مبارزه کنید و آنها را از بین ببرید و هم اینکه به فکر جمع آوری منابع و ساخت یک پناهگاه مستحکم برای مقاومت در برابر زامبی ها باشید. یادتان باشد اگر سلاح نداشته باشید نمی توانید زیاد در برابر زامبی ها دوام بیاورید. خوشبختانه هر بار که کاراکترتان را ارتقا می دهید به نقشه ساخت سلاح ها و پوشش های دفاعی جدیدی نیز دست پیدا خواهید کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Live or die: survival

شما حتی می توانید بیرون پناهگاه تان برای زامبی ها تله بگذارید و البته نرده ها و حفاظ های اطراف پناهگاه را هم ارتقا دهید تا زامبی ها به آسانی نتوانند از آنها عبور کنند.

دانلود بازی اندرویدی Live or Die: Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Asphalt 9 بازی که قطعا نیازی به معرفی ندارد مخصوصا اگر از طرفداران آن باشید و بازی های قبلی این سری همچون آسفالت 8 را بازی کرده باشید. در آسفالت 9 از موتور جدیدی برای طراحی گرافیک و نورپردازی بازی استفاده شده که محیط بازی را واقعی تر جلوه می دهد. در جمع 49 ماشین جدید در این قسمت از بازی آسفالت وجود دارند که برخی از آنها همچون لامبورگینی سنتیناریو و بوگاتی چیرون در قسمت…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 4.58 ( 2 votes)

 

نظر بدهید