بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (شهریور 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (شهریور 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Junkyard Tycoon

یکی دیگر از آن بازی های مدیریتی جالب با رویکردی متفاوت: این بار شما به جای مدیریت کارخانه، کارگاه، باغ وحش یا از این قبیل یک پارکینگ قراضه فروشی را مدیریت خواهید کرد. شما می توانید ماشین های کهنه و از رده خارج را با قیمت پایین خریداری کرده و بعد قطعات به درد بخور آنها را بفروشید یا اینکه دستی به سر و روی آنها بکشید و آنها را با قیمتی بالاتر بفروشید. البته علاوه بر ماشین امکان خرید کامیون، وانت، موتور و حتی قایق های قراضه را هم دارید. در نهایت هدف شما در این بازی تبدیل شدن به یک قراضه فروش پولدار است!

نمایی از بازی اندرویدی Junkyard tycoon

دانلود بازی اندرویدی Junkyard Tycoon از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Legends Superstar Ninja Turtles: Action Warriors

بازی دیگری از سری بازی های لاک پشت های نینجا با گرافیک سه بعدی فوق العاده ای که حتی گیم پلی بازی را لذت بخش تر کرده است. مثل همیشه این بار هم باید با قلدرهای خیابانی مبارزه کنید و امکان انتخاب هر کدام از لاک پشت های نینجا با سلاح خاص شان را دارید. همچنین هر کدام از این لاک پشت ها دارای قابلیت های خاص خود نیز هستند که می توانید از آنها استفاده کند. یادتان باشد شما یک نفرید و تعداد قلدرها و خلافکاران خیابانی خیلی زیاد ولی با این وجود اگر سعی تان را بکنید می توانید از عهده همه آنها بر بیایید.

نمایی از بازی اندرویدی Legends superstar ninja turtles: action warriors

دانلود بازی اندرویدی Legends Superstar Ninja Turtles: Action Warriors از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Mighty Army : World War 2

یکی از آن بازی های حادثه ای جالب با تم جنگ جهانی دوم، گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا و زاویه دید سوم شخص. شما در این بازی می توانید در قالب گروه های چهار نفره با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید یا حتی در مسابقه های مرگ گروهی شرکت کنید. همچنین امکان استفاده از انواع و اقسام سلاح هایی که در جنگ جهانی دوم مورد استفاده واقع میشده نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Mighty army : world war 2

هر چند برای اجرای این بازی باید سخت افزار نسبتا قوی داشته باشید (در حد گالاکسی S5) ولی خوشبختانه امکان تغییر کیفیت گرافیک بازی از صفحه تنظیمات نیز وجود دارد. بنابراین حتی اگر گوشی یا تبلت تان سخت افزار ضعیف تری دارد می توانید با کاهش کیفیت گرافیک بازی امکان اجرای آن را داشته باشید.

دانلود بازی اندرویدی Mighty Army : World War 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Bike Unchained 2

یک بازی شبیه سازی جالب برای آنهایی که عاشق دوچرخه سواری هستند؛ با گرافیک سه بعدی بی نظیر و امکانات مختلفی همچون امکان مسابقه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا، امکان شرکت در رقابت های روزانه، هفتگی و ویژه بازی و امکان شرکت در رویدادهای بازی که با برنده شدن در هر کدام می توانید جوایز بزرگی را نصیب خود کنید. هر مسابقه آنلاینی در این بازی بین چهار کاربر و در محیط های مختلفی همچون محیط های کوهستانی خواهد بود.

نمایی از بازی اندرویدی Bike unchained 2

حرفه ای های دوچرخه سواری همچون آرون و زیمون نیز در بازی حضور دارند تا تمام ترفندها و مهارت های این رشته را به شما یاد دهند. شما با کمک این ترفندها هم می توانید امتیاز بیشتری بگیرید و هم زمان رسیدن تان را به خط پایان کاهش دهید. همچنین امکان ارتقای دوچرخه تان و سفارشی سازی بخش های مختلف آن همچون رینگ ها، بدنه و چرخ ها نیز وجود دارد.

دانلود بازی اندرویدی Bike Unchained 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی ZooCraft: Animal Family

یک بازی مدیریتی جالب با گرافیک کارتونی بسیار زیبا برای آنهایی که دوست دارند باغ وحش داشته باشند و آن را مدیریت کنند. محیط بازی اساسا یک محیط فانتزی است. شما صاحب یک باغ وحش متروکه شده اید که باید آن را بازسازی کرده و مجددا به آن رونق بدهید. شما می توانید بیش از 130 حیوان از جمله خرس، خرگوش، گراز، کوالا و … را به باغ وحش تان بیاورید و حتی با ترکیب ژن حیوانات مختلف به حیوانات جدیدی دست پیدا کنید. حیواناتی که شاید جزء حیوانات افسانه ای باشند! هر حیوانی باید محل زندگی خاص خودش را داشته باشد و امکان داشتن یک جفت. شما می توانید با حیوانات تان بازی کنید و حتی بچه هایشان را به بازدیدکنندگانی که برای بازدید از باغ وحش می آیند بفروشید. امکان ساخت بوفه و بناهای تزئینی برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی ZooCraft: animal family

دانلود بازی اندرویدی ZooCraft: Animal Family از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Pacific Warships: Epic Battle

نبردی دریایی آن هم در اقیانوس آرام و با حضور انواع و اقسام کشتی های جنگی، رزم ناوها و ناوشکن هایی که به پیشرفته ترین سلاح ها مجهز شده اند. گرافیک این بازی عالی و شاید حتی چیزی بالاتر از عالی است! طراحی ها با دقت تمام انجام شده و کوچکترین جزئیات نیز در گرافیک بازی رعایت شده است. با این وجود امکان اجرای بازی حتی در گوشی ها و تبلت هایی با سخت افزار ضعیف تر نیز وجود دارد. شما می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا و در قالب گروه های شش نفره به صورت آنلاین مبارزه کنید. هر چند این بازی در سبک حادثه ای است ولی داشتن یک تاکتیک جنگی مشخص در نبردها کمک زیادی به شما خواهد کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Pacific warships: epic battle

دانلود بازی اندرویدی Pacific Warships: Epic Battle از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی RAGNAROK Vikings at War

روزهای زیادی است که شما بر پهنه دریاها دریانوردی کرده اید و حالا بالاخره به مقصدتان رسیده اید. با کنار رفتن مه ها سواحل آنگلیای شرقی (انگلیس امروزی) نمایان میشوند. شما این همه راه را آمده اید تا همان کاری را انجام دهید که همه وایکینگ ها انجام می دهند: غارت منابع و فتح سرزمین های جدید. اما این دفعه کمی فرق دارد. ساکنان سرزمین آنگلیا خودشان را آماده دفاع از سرزمین شان کرده اند. صفی از جنگجویان با شمشیرها و سپرهای آماده شان در امتداد ساحل ایستاده اند تا از شما پذیرایی کنند! آنها محکم به سپرهایشان می کوبند و آماده اند تا شما و نیروهایتان پیاده شوید تا حساب تان را برسند!

نمایی از بازی اندرویدی RAGNAROK vikings at war

شما در این بازی نقش یک وایکینگ جنگجو را بازی می کنید و از ابتدای بازی کنترل دهکده ای از وایکینگ ها را بر عهده خواهید داشت. محیط بازی محیطی قرون وسطایی است که در آن امکان حمله به امپراطوری ها و سرزمین های مختلف و بعضا فتح آنها وجود دارد. شما کشتی های جنگی تان را برای بدست آوردن منابع بیشتر و بالا بردن نفوذتان به سرزمین های مختلف گسیل می دارید. اگر در اتخاذ تاکتیک های جنگی درست عمل کنید و پیروز شوید آنگاه می توانید با دست پر به سرزمین تان بازگردید. با طلا و منابعی که از سرزمین های دیگر غارت کرده اید می توانید دهکده تان را رونق دهید و آن را تبدیل به شهری پر رونق کنید.

دانلود بازی اندرویدی RAGNAROK Vikings at War از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Hungry Dragon

یک بازی حادثه ای تفننی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی از استودیوی بازی سازی یوبی سافت؛ شما در این بازی نقش یک اژدهای گرسنه را بازی می کنید و باید هر کسی و هر چیزی را که دیدید بخورید یا به آتش بکشید! اژدهایان مختلفی در بازی هستند که می توانید قفل آنها را باز کرده و انتخاب شان کنید. هر کدام از این اژدهایان دارای قابلیت های خاص خود هستند. همچنین می توانید لباس های مختلفی را برای اژدهایتان انتخاب کنید! البته لباس در این بازی بیشتر از آنکه جنبه تزئینی داشته باشد جنبه کاربردی دارد و می تواند باعث افزایش سرعت و قدرت اژدهای شما شود. یک اژدهای گرسنه هیچ وقت سیر نمی شود! بیشتر بخورید تا هم بیشتر امتیاز بگیرید و هم زودتر سطح اژدهایتان بالا برود.

نمایی از بازی اندرویدی Hungry dragon

دانلود بازی اندرویدی Hungry Dragon از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی MadOut2 BigCityOnline

یک بازی حادثه ای جالب مخصوص آنهایی که عاشق سری بازی های جی تی ای هستند. البته بیشتر تمرکز این بازی روی مسابقات ماشین سواری غیر قانونی است. در حالت آنلاین شما می توانید با حداکثر 60 کاربر دیگر رقابت کنید. محیط بازی محیطی باز و وسیع است و امکان انتخاب ماشین تان از بین 30 ماشین مختلف که شامل ماشین های روسی میشود نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی MadOut2 bigcityonline

دانلود بازی اندرویدی MadOut2 BigCityOnline از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Table Tennis Touch

بازی تنیس روی میز با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی جذاب؛ بازی دارای حالت داستانی نیز هست که در آن می توانید در تورنومنت ها، لیگ ها و رقابت های باشگاهی، کشوری و بین المللی تنیس روی میز شرکت کنید و در نهایت قهرمان جهان شوید. همچنین بازی دارای 12 بازی کوچک داخل خود و با تم تنیس روی میز نیز هست؛ بازی هایی مثل بازی تنیس روی میز با نصفه میز، تنیس روی میز روی میز شیشه ای و بازی دقتی (انداختن توپ درست در محل های مشخص شده). بازی دارای حالت دو نفره آنلاین نیز هست که در آن می توانید با هر کدام از دوستان تان یا کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین رقابت کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Table tennis touch

دانلود بازی اندرویدی Table Tennis Touch از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Combat Assault: FPP Shooter

باز هم یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا ولی این بار از زاویه دید اول شخص؛ شما ضمن انتخاب سلاح های مختلف و ظاهرهای مختلفی برای آنها می توانید کاراکترتان را نیز ارتقا داده و بهتر در نبردها ظاهر شوید. قابلیت های کاراکتر شما در قالب یک درختواره قرار دارند که می توانید به تدریج و با بالا بردن سطح کاراکترتان قفل آنها را باز کنید. همچنین امکان انتخاب سلاح تان از بین بیش از 30 سلاح مختلف را نیز خواهید داشت. این سلاح ها شامل سلاح های قدیمی همچون تفنگ AK-47، تفنگ m4، تفنگ AWP، تفنگ شکاری، طپانچه، تیربار، تفنگ تک تیرانداز و همچنین سلاح های جدید و پیشرفته تر نیز می شوند.

نمایی از بازی اندرویدی Combat assault: fpp shooter

امکان مبارزه آنلاین نیز در بازی وجود دارد. خوشبختانه کد این بازی به گونه ای بهینه شده است که حتی در گوشی ها و تبلت هایی با سخت افزار ضعیف تر نیز به خوبی اجرا شود.

دانلود بازی اندرویدی Combat Assault: FPP Shooter از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Junkyard Tycoon یکی دیگر از آن بازی های مدیریتی جالب با رویکردی متفاوت: این بار شما به جای مدیریت کارخانه، کارگاه، باغ وحش یا از این قبیل یک پارکینگ قراضه فروشی را مدیریت خواهید کرد. شما می توانید ماشین های کهنه و از رده خارج را با قیمت پایین خریداری کرده و بعد قطعات به درد بخور آنها را بفروشید یا اینکه دستی به سر و روی آنها بکشید و آنها را با قیمتی بالاتر بفروشید.…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (شهریور 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید