بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آذر 1397)

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Whack Your Zombie Neighbour

بازی دیگری از سری بازی های بزنش! دفعه های قبل آقای همسایه، آقا دزده، رئیس تون و خیلی های دیگه رو زدین! حالا نوبت به آقای همسایه زامبی رسیده! خوشبختانه این دفعه دلیل خوبی برای زدن آقای همسایه وجود داره! آقای همسایه تبدیل به زامبی شده و اگه نزنیدش شما رو می خوره! محیط بازی شبیه به بازی های قبلی از همین سری است منتها گیم پلی بازی بهتر شده. در واقع این اولین بازی از سری بزنش هست که در اون می تونید با وسایل ورزشی آقای همسایه رو بزنید!

نمایی از بازی اندرویدی Whack your zombie neighbour

دانلود بازی اندرویدی Whack Your Zombie Neighbour از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی F1 Mobile Racing

این بازی در واقع بازی رسمی فرمول یک برای گوشی های اندرویدی است و شامل تمام تیم ها، مسابقات قهرمانی، ماشین ها، پیست ها و رانندگان مسابقات فرمول یک می شود. پیست های بازی پیست هایی هستند که عملا مسابقات فرمول یک در سال 2018 در آنها اتفاق افتاده است و شما می توانید با بهترین راننده های جهان همچون لوییس همیلتون، سباستین وتل، مکس ورشتاپن و فرناندو آلونزو مسابقه دهید. امکان مسابقه گروهی به صورت آنلاین نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی F1 mobile racing

دانلود بازی اندرویدی F1 Mobile Racing از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Speedway Drifting

مسابقه ماشین سواری ولی با تمی متفاوت از بازی فرمول یک؛ در این بازی شما در مسابقات رد تایر گذاری شرکت می کنید و باید سعی کنید تا آنجا که می توانید سریع برانید و با حرکت اریب وار رد تایر بیشتری به جا بگذارید. از جمله نقاط قوت این بازی میتوان به گرافیک سه بعدی بسیار زیبای آن و همچنین موسیقی متن خوب بازی اشاره کرد. با وجود آنکه مسابقه، مسابقه رد تایر گذاری است ولی امکان استفاده از سوخت نیتروژنی برای سرعت گرفتن ناگهانی نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Speedway drifting

دانلود بازی اندرویدی Speedway Drifting از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Perfect Eleven

یکی دیگر از آن بازی های پرطرفداری که در آن می توانید مربیگری فوتبال را تجربه کنید و حتی کار مدیریت باشگاه تان را نیز بر عهده بگیرید. هدف شما در این بازی تشکیل یک تیم برتر و تبدیل کردن آن به قهرمان جهان است. بسیاری از قابلیت ها و امکاناتی که در بازی های مشابه دیده اید در این بازی نیز وجود دارند از جمله ساخت استادیوم، خرید و فروش بازیکن در بازار نقل و انتقالات، شرکت در لیگ ها و جام های مختلف، مدیریت تیم تان و تعیین تاکتیک های آن و …

نمایی از بازی اندرویدی Perfect eleven

دانلود بازی اندرویدی Perfect Eleven از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Brawl Stars

شاهکار دیگری از سوپرسل؛ یک نگاه ساده به امتیازات این بازی در اولین ماه انتشارش در گوگل پلی گویای همه چیز است: بیش از 10 میلیون دانلود و نزدیک به 1 میلیون امتیاز بالای 4.5 از 5؛ این بازی از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به بازی کلش رویال دارد و محیط بازی هم مثل کلش رویال محیطی فانتزی و بامزه است ولی متنوع تر است و حالت های بیشتری هم برای انجام دارد. لیکن محیط بازی همچنان مثل بازی کلش رویال محیطی فانتزی و بامزه است. از جمله حالت های بازی می توان به حالت رقابت برای بدست آوردن الماس، مبارزه (تکی یا دو نفره)، رقابت برای بدست آوردن ستاره، مراقبت و توپ نبرد اشاره کرد.

نمایی از بازی اندرویدی Brawl stars

دانلود بازی اندرویدی Brawl Stars از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Popular Wars

یکی دیگر از آن بازی های بامزه با گرافیک کارتونی و محیطی فانتزی که در آن باید جمعیت هایی از آدم کوچولوها را به راه بیاندازید و آن طور که در توضیحات بازی گفته شده گل های طرف مقابل را جمع کنید. جذابیت این بازی به شلوغی آن است! و آن طور که از ظاهر بازی بر می آید امکان بازی آنلاین نیز در آن وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Popular wars

دانلود بازی اندرویدی Popular Wars از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Command and Conquer: Rivals

بازی دیگری از سری بازی های معروف Command and Conquer که سابقا فقط برای پی سی منتشر می شد و معروفیت زیادی هم پیدا کرده بود. این سری بازی ها ساخت شرکت EA است و در بین بازی های استراتژی جزء یکی از برترین هاست. حالا نسخه جدیدی از این بازی با نام Command and Conquer: Rivals برای سیستم های اندرویدی منتشر شده که از لحاظ ظاهر شباهت زیادی به بازی Tiberian Sun که آن هم از سری Command and Conquer است دارد. در این بازی هم تلاش برای دستیابی به ماده ای معدنی به نام تایبریوم ادامه دارد و جالب آنکه هر دو گروه "برادری ناد" و "گروه مدافعان جهان" نیز در این بازی حضور دارند.

نمایی از بازی اندرویدی Command and conquer: rivals

دانلود بازی اندرویدی Command and Conquer: Rivals از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Fast and Furious Takedown

یک بازی حادثه ای رانندگی فوق العاده که از روی فیلم معروف سریع و خشمگین ساخته شده است. در این بازی هم درست مثل فیلم سریع و خشمگین نباید به هیچ کس رحم کنید! ماشین تان را از بین بیش از 60 ماشین مختلف از سری فیلم های سریع و خشمگین همچون ماشین های داج و گورکهای آمریکایی انتخاب کنید و آماده مسابقه ای نفس گیر شوید. پلیس هم ممکن است با هلی کوپترهایش سعی در توقف شما و رقبایتان داشته باشد ولی به این چیزها توجه نکنید و همچنان بتازید!

نمایی از بازی اندرویدی Fast and furious takedown

دانلود بازی اندرویدی Fast and Furious Takedown از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Super Cats

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در سبک کارتونی که در آن می توانید رهبری گروهی از گربه های شگفت انگیز را بر عهده بگیرید و با دوستان تان یا کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید. این بازی در سبک استراتژی ارائه شده و هر مبارزه در آن تنها سه دقیقه بیشتر به طول نمی انجامد. شما می توانید در قالب یک گروه سه نفره به جنگ کاربران دیگری از سراسر دنیا بروید و جالب آنکه در هر بازی هدف شما از بین بردن حریف نیست بلکه میتواند هدفی کاملا متفاوت باشد.

نمایی از بازی اندرویدی Super cats

دانلود بازی اندرویدی Super Cats از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Criminal Minds

یک بازی فوق العاده برای آنهایی که عاشق بازی های کارآگاهی هستند. این بازی در واقع از روی یک سریال معروف و کارآگاهی با همین نام (Criminal Minds) ساخته شده که در آن می توانید نقش رئیس تیمی از کارآگاهان اف بی آی را بازی کنید. با کمک تیم تان (روسی، پرنتسیس، راید، جی جی، گارسیا، لوییس، آلوز و سیمونز) رد بیرحم ترین قاتلان زنجیره ای بگیرید و کیس های جنایی را قبل از اینکه خیلی دیر شود حل کنید. درست مثل سریال Criminal Minds در این بازی نیز هر کیسی شرایط متفاوتی دارد و برای حل آن به اهداف متفاوتی باید دست پیدا کنید. هدف نهایی شما البته دستگیری قاتلی زنجیره ای به نام آنساب است.

نمایی از بازی اندرویدی Criminal minds

دانلود بازی اندرویدی Criminal Minds از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Whack Your Zombie Neighbour بازی دیگری از سری بازی های بزنش! دفعه های قبل آقای همسایه، آقا دزده، رئیس تون و خیلی های دیگه رو زدین! حالا نوبت به آقای همسایه زامبی رسیده! خوشبختانه این دفعه دلیل خوبی برای زدن آقای همسایه وجود داره! آقای همسایه تبدیل به زامبی شده و اگه نزنیدش شما رو می خوره! محیط بازی شبیه به بازی های قبلی از همین سری است منتها گیم پلی بازی بهتر شده. در واقع این اولین بازی…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آذر 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 4.23 ( 3 votes)

نظر بدهید