بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Rise of Empires: Napoleonic Wars

قدم در دورانی پر فراز و نشیب از تاریخ فرانسه (از انقلاب کبیر فرانسه تا نبرد واترلو) بگذارید؛ در نقش بزرگترین فرماندهان تاریخ همچون ناپلئون، واشنگتن، دوک ویلینگتون، نلسون، بلوچر، کوتوزف، کیانلانگ، بولیوار و دیگر فرماندهان بزرگ تاریخ ظاهر شوید و در جنگ هایی شرکت کنید که سرنوشت دنیای مدرن را رقم خواهند زد. نبردهای شما از لحاظ جغرافیایی نیز در مکان های متفاوتی اتفاق خواهند افتاد. با اتخاذ تاکتیک های جنگی مناسب و با تکیه بر کمک متحدان تان دنیا را فتح کنید!

نمایی از بازی Rise of empires: napoleonic wars

برای پیروزی در نبردها باید بهترین آرایش ها و تاکتیک های نظامی را اتخاذ کنید؛ از وجود بهترین ژنرال ها بهره ببرید و البته از بهترین سلاح ها و تجهیزات جنگی استفاده کنید. توانایی های خاص واحدهای جنگی تان را نیز نباید فراموش کنید. برای پیروزی در نبردها باید از ترکیب مناسبی از واحدهای جنگی در ارتش تان استفاده کنید. شما حتی در طول بازی می توانید قفل واحدهای جنگی کشورهای دیگر همچون سربازان آمریکایی، سربازان روسی، سربازان فرانسوی، توپخانه 12 کالیبری فرانسوی و نیزه داران لهستانی را نیز باز کرده و آنها را به ارتش تان بیاورید.

دانلود بازی اندرویدی Rise of Empires: Napoleonic Wars از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Mad City Crime Big Boy

این شهر شهری نیست که در آن بشود یک لحظه آسایش داشت! آن هم به دلیل حضور گانگسترهایی مثل شماست! در محیط باز و وسیع این شهر هر کاری می شود کرد حتی تیراندازی به دیگران یا برداشتن ماشین هایشان! البته انجام این کارها عواقبی هم دارد آن هم اینکه پلیس همیشه به دنبال شماست. اگر دیدید ماشین های پلیس دارند نزدیک می شوند دو انتخاب بیشتر ندارید. یا اینکه بایستید و مبارزه کنید یا فرار کنید. البته گانگسترهای دیگر هم در شهر هستند که در واقع رقیبان شما هستند و در صدد از میان برداشتن تان. اگر با آنها روبرو شدید کم نیاورید و سعی کنید این شما باشید که آنها را از میان بر می دارید.

نمایی از بازی اندرویدی Mad city crime big boy

دانلود بازی اندرویدی Mad City Crime Big Boy از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ride Out Heroes

یک بازی حادثه ای بی نظیر با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیز، شما در این بازی میتوانید قهرمانان تان را از بین دسته بندی های مختلفی همچون جادوگر، شکارچی، مهندس، قاتل پنهان کار و جنگجو انتخاب کنید. هر دسته بندی دارای قابلیت های خاص خود است و مبارزات شما در محیط های مختلفی همچون صحراها و جنگل های سبز و انبوه انجام خواهد گرفت. بازی علاوه بر حالت معمولی دارای حالت دیگری به نام قایم باشک برای انجام دادن نیز هست.

نمایی از بازی اندرویدی Ride out heroes

دانلود بازی اندرویدی Ride Out Heroes از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Extreme Football

یک بازی فوتبالی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که در آن می توانید در مسابقه های فوتبال خیابانی شرکت کنید. همچنین می توانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین و در حالت تک به تک، دو به دو و سه به سه رقابت کنید. علاوه بر این می توانید ظاهر فوتبالیست هایتان را نیز به دلخواه سفارشی سازی کنید و حتی یک باشگاه فوتبال تاسیس کنید! البته می توانید به باشگاه فوتبال دیگران نیز بپیوندید. در واقع باشگاه فوتبال در این بازی چیزی شبیه به گروه در بازی های دیگر است.

نمایی از بازی اندرویدی Extreme football

دانلود بازی اندرویدی Extreme Football از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Boom Battlefield

یک بازی استراتژی جالب در سبک دفاع از قلعه با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیز از سازندگان بازی معروف Caravan War با قابلیت بازی آنلاین چند نفره؛ برجک های دفاعی خود را بنا کنید و آماده به هوا فرستادن نیروهای دشمن شوید! طلاهایی که از آنها می افتد را بردارید و از آنها برای ارتقای برجک هایتان در همان گرماگرم بازی استفاده کنید. ارتشی از قهرمانان نیز در اختیار شماست. از آنها برای دفاع بهتر و سد کردن راه دشمن استفاده کنید. با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین مبارزه کنید و نیروهای آنها در ساحل، دره، دشت و … نابود کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Boom battlefield

دانلود بازی اندرویدی Boom Battlefield از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی NBA 2K Mobile Basketball

جدیدترین بازی از سری بازی های NBA 2K با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی در حد کنسول های بازی که در آن می توانید در مسابقات بسکتبال NBA شرکت کنید. بهترین بازیکنان لیگ NBA را به تیم تان بیاورید و در مسابقات این لیگ شرکت کنید. به بازیکنان تان تمرین بدهید؛ در فصل های مختلف شرکت کنید؛ جایزه بگیرید؛ آیتم های مختلف ورزشی را برای بازیکنان تان بسازید؛ با شرکت در رویدادهای بازی برنده کارت بازیکنان (400 کارت بازیکن) شوید و با صعود به صدر جدول برترین های بازی تبدیل به یک اسطوره شوید! امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز در بازی وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی NBA 2k mobile basketball

ضمنا این نسخه از بازی نسخه 2020 آن است (فصل دوم) که شامل بازیکنان جدید و گزینه های بیشتری در زمین بازی می شود. همچنین گزینه های بسیار بیشتری برای سفارشی سازی کارت بازیکنان در آن در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی اندرویدی NBA 2K Mobile Basketball از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی F2 Target Tekkers

با یکی از معروفترین فوتبالیست های سبک آزاد در یوتیوب (گروهF2) همراه شوید و در تور جهانی فوتبال شرکت کنید! شما کنترل یکی از کاراکترهای بیلی یا جز را بر عهده خواهید داشت و می بایست از مراحل مختلف، چالش برانگیز و معمایی بازی عبور کنید. این بازی دارای بیش از 145 مرحله جالب و چالش برانگیز و همچنین بازی های کوچکی داخل خود بازی از جمله بازی توپ رو دور دیوار بچرخون یا بازی انداختن توپ توی سطل آشغال های بالاست. ضمنا امکان باز کردن قفل لباس های مختلفی برای هر کدام از کاراکترهای بیلی و جز و سفارشی سازی ظاهر آنها با استفاده از این لباس ها نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی F2 target tekkers

دانلود بازی اندرویدی F2 Target Tekkers از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Real Driving Sim

یک بازی رانندگی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، گیم پلی سرگرم کننده، محیطی باز و وسیع، امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگر و بیش از 80 نوع ماشین مختلف برای انتخاب، اگر عاشق ماشین و ماشین سواری هستید این بازی مخصوص شماست! شما می توانید در 20 شهر مختلف دنیا و همچنین محیط های دیگری همچون صحرا، کوهستان، زمین های پوشیده از برف و اتوبان ها با ماشین های دیگر مسابقه دهید. بازی دارای حالت داستانی نیز هست و امکان رقابت آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز در آن وجود دارد.

نمایی از بازی Real driving sim

دانلود بازی اندرویدی Real Driving Sim از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Demon Blade

یک بازی نقش محور جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا، گیم پلی هیجان انگیز و داستانی جذاب و پر فراز و نشیب شبیه به بازی های نقش محور قدیمی با شروع و پایانی غیر منتظره که در آن نقش یک سامورایی قدرتمند را بازی می کنید: چه اتفاقی برای دنیا افتاده و آن را به خرابی کشانده است؟ یوکائیس به منطقه ای در ژاپن حمله کرده و حالا شما باید بروید و ببینید که چه اتفاقی برای آن منطقه افتاده است. فکر می کنید بتوانید طلسم شمشیر شیطان را از این منطقه بردارید و تبدیل به قدرتمندترین سامورایی منطقه شوید؟

نمایی از بازی اندرویدی Demon blade

دانلود بازی اندرویدی Demon Blade از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Rise of Empires: Napoleonic Wars قدم در دورانی پر فراز و نشیب از تاریخ فرانسه (از انقلاب کبیر فرانسه تا نبرد واترلو) بگذارید؛ در نقش بزرگترین فرماندهان تاریخ همچون ناپلئون، واشنگتن، دوک ویلینگتون، نلسون، بلوچر، کوتوزف، کیانلانگ، بولیوار و دیگر فرماندهان بزرگ تاریخ ظاهر شوید و در جنگ هایی شرکت کنید که سرنوشت دنیای مدرن را رقم خواهند زد. نبردهای شما از لحاظ جغرافیایی نیز در مکان های متفاوتی اتفاق خواهند افتاد. با اتخاذ تاکتیک های…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آبان 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید