بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی 5 بازی برتر فوتبالی با موضوع جام جهانی 2018 روسیه

5 بازی برتر فوتبالی با موضوع جام جهانی 2018
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

این روزها تب فوتبال و جام جهانی داغ است. هر چند تیم ملی کشورمان با بازی های عالی که انجام داد و شایستگی که داشت نتوانست از گروه خود صعود کند اما علاقمندان به فوتبال و جام جهانی همچنان مسابقات جام و نتایج آنها را دنبال می کنند. از زمان شروع جام جهانی نیز یک سری بازی و اپلیکیشن فوتبالی با همین موضوع منتشر شده اند که هر چند به پای بازی های خوبی همچون PES 2018 و فیفا نمی رسند اما در نوع خود خوب هستند و توانسته اند حداقل 4 ستاره از 5 ستاره را دریافت کنند.

آپدیت جام جهانی 2018 برای بازی فیفا

شایان ذکر است که بازی فیفا نیز آپدیت جدیدی دریافت کرده که در آن مسابقات و تیم های جام جهانی هم به بازی اضافه شده اند. شما از هم اکنون می توانید آخرین نسخه بازی فیفا که شامل تیم های جام جهانی می شود را از ایران اپس دانلود کنید. البته در اینجا قصد نداریم به معرفی مجدد این بازی بپردازیم چون این بازی به قدری معروف هست که به خوبی معرف حضور گیمرها و علاقمندان به فوتبال باشد. بازی هایی که در زیر به آنها خواهیم پرداخت بازی هایی هستند که به تازگی و با موضوع جام جهانی منتشر شده و در بین سایر بازی های مشابه خود امتیاز خوبی دریافت کرده اند. البته 2 بازی از بازی های زیر تنها برای جام جهانی آپدیت شده اند و تیم های جام جهانی به آنها اضافه شده است.

بازی اندرویدی Top Soccer Manager

این بازی اساسا یک بازی مربیگری است که در آن می توانید نقش مربی و حتی مدیر باشگاه را بازی کنید. شما به عنوان مربی تیم می توانید آرایش تیم در زمین، ترکیب اصلی تیم و تاکتیک های مورد استفاده آن را تعیین کنید. همچنین می توانید برنامه تمرینات بازیکنان تان را نیز مشخص نموده و استعدادهای آنها را پرورش دهید. خرید و فروش بازیکن در بازار نقل و انتقالات نیز یکی دیگر از کارهایی است که می توانید انجام دهید و بعضی مواقع باید انجام دهید! چون تیم تان بعضی وقت ها ممکن است به یک بازیکن بهتر یا حتی یک ستاره نیاز داشته باشد.

نمایی از بازی اندرویدی Top soccer manager

البته می توانید بازیکن یاب هایتان را هم برای پیدا کردن استعدادهای جوان بفرستید و در واقع باشگاه تان را محلی کنید که استعدادهای جوان در آن تبدیل به ستاره های آینده می شوند. شما هم می توانید یک تیم ملی را انتخاب کرده و در مسابقات جام جهانی شرکت کنید و هم یک تیم باشگاهی را و در لیگ های معروفی همچون لیگ برتر انگلستان، لالیگا، بوندس لیگا و لیگ برتر آمریکا.

دانلود بازی اندرویدی Top Soccer Manager از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Soccer World Cup Russia 2018

این هم  یک بازی فوتبالی جدید با موضوع جام جهانی و گیم پلی شبیه به بازی های فیفا و PES 2018؛ شما در این بازی می توانید مستقیما و تنها با استفاده از چند دکمه کنترلی بازیکنان تان را در زمین کنترل کنید. البته امکان تعیین آرایش تیم تان در زمین و استفاده از تاکتیک های مختلف هم وجود دارد منتها این بازی یک بازی مربیگری نیست. محیط بازی شباهت زیادی به بازی های فیفا و PES 2018 دارد و تمرکز اصلی بازی روی جام جهانی 2018 روسیه است. این یعنی شما می توانید هر کدام از 32 تیم شرکت کننده در جام جهانی را انتخاب کرده و تا مسابقه فینال و مقام قهرمانی جهان پیش بروید.

نمایی از بازی اندرویدی Soccer world cup russia 2018

دانلود بازی اندرویدی Soccer World Cup Russia 2018 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی 2018 FIFA World Cup Russia Fantasy

بازی فوتبالی دیگری با موضوع جام جهانی که صرفا به موضوع مربیگری پرداخته است. در این بازی تمام تمرکز شما روی آرایش و تاکتیک های تیم، ترکیب اصلی تیم، خرید و فروش بازیکن و مدیریت باشگاه و بودجه آن خواهد بود. مسابقات در این بازی شبیه سازی شده هستند یعنی شما عملا هیچ مسابقه ای را نمی بینید و نتیجه مسابقه هم با تحلیل تاکتیک های شما و تیم حریف و اینکه چه بازیکنانی را به زمین آورده اید و از چه بازیکنانی به عنوان ذخیره استفاده کرده اید مشخص می شود.

نمایی از بازی اندرویدی Fifa world cup russia fantasy 2018


این بازی می تواند برای کسانی جذابیت داشته باشد که دوست دارند مربیگری فوتبال را با امکانات و عمق بیشتری تجربه کنند. امکان شرکت در لیگ های آنلاین و رقابت با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد.

دانلود بازی اندرویدی 2018 FIFA World Cup Russia Fantasy از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Head Soccer Russia Cup 2018

بازی Head Soccer شاید برای کسانی که به بازی های فوتبالی علاقه دارند یک بازی شناخته شده باشد. محیط بازی اساسا فانتزی است و فوتبال در آن با فوتبال واقعی تفاوت های زیادی دارد. در اینجا هر تیمی فقط یک نفر است! و هر کسی باید سعی کند هر طور شده توپ را به تور دروازه حریف بچسباند حتی به قیمت استفاده از قابلیت های که بیشتر می شود آنها را به قهرمانان بازی های نقش محور نسبت داد! جذابیت بازی اتفاقا در همین است. چه حسی به شما دست می داد اگر می توانستید توپ تان را طوری شوت کنید که شعله ور شود و هیچ کس جلودار آن نباشد؟!

نمایی از بازی اندرویدی Head soccer russia cup 2018

خوب! در این بازی از این حس ها زیاد است! به اضافه اینکه اکنون تیم های جام جهانی نیز به بازی اضافه شده اند و امکان شرکت در رقابت های جام جهانی با همان گروه بندی ها نیز وجود دارد.

دانلود بازی اندرویدی Head Soccer Russia Cup 2018 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی Stickman Soccer 2018

نسخه 2018 بازی فوتبال آدمک ها با بیش از 75 میلیون کاربر از سراسر دنیا که اکنون به مناسبت جام جهانی به روز شده و تمام 32 تیم جام به آن اضافه شده اند. البته آن طور که سازندگان بازی می گویند در این نسخه از بازی شاهد موارد جدیدی همچون اضافه شدن کارت زرد و قرمز، دکمه دویدن با سرعت بالا، نمایش مجدد با حرکت آهسته، برگردان، ضربات آزاد و استادیوم های جدیدی هستیم که در نسخه های قبلی بازی وجود نداشتند. همچنین در این نسخه از بازی بیش از 150 تیم مختلف ملی و باشگاهی برای انتخاب وجود دارند و شما می توانید هم در جام جهانی و هم در لیگ ها و دیگر جام های سراسر دنیا شرکت کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Stickman soccer 2018

امکان شرکت در مسابقات روزانه و تورنومنت های هفتگی بازی نیز به صورت آنلاین وجود دارد. شما حتی می توانید نام و لوگوی تیم تان و نام بازیکنان تان را هم به دلخواه تغییر دهید.

دانلود بازی اندرویدی Stickman Soccer 2018 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

این روزها تب فوتبال و جام جهانی داغ است. هر چند تیم ملی کشورمان با بازی های عالی که انجام داد و شایستگی که داشت نتوانست از گروه خود صعود کند اما علاقمندان به فوتبال و جام جهانی همچنان مسابقات جام و نتایج آنها را دنبال می کنند. از زمان شروع جام جهانی نیز یک سری بازی و اپلیکیشن فوتبالی با همین موضوع منتشر شده اند که هر چند به پای بازی های خوبی همچون PES 2018 و فیفا نمی رسند اما در نوع خود خوب هستند و توانسته اند حداقل 4 ستاره از 5 ستاره را دریافت کنند. شایان…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی 5 بازی برتر فوتبالی با موضوع جام جهانی - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 2 votes)

 

یک نظر

نظر بدهید