نقد و بررسی

نابود کردن آقای رئیس در بازی Whack Your Boss: Superhero

دانلود بازی اندروید Whack Your Boss: Superhero
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

شاید خیلی از ما دل پری از رئیس مان داشته باشیم. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که اکثر کارهایتان را به خوبی انجام داده باشید و فقط یکی دو ایراد کوچک در آنها باشد اما رئیس تان همان یکی دو ایراد را می گیرد و آن را به قدری بزرگ می کند که بیا و ببین! انگار که هیچ کاری انجام نداده اید! در این طور مواقع چه حسی دارید؟ آیا برای یک لحظه هم که شده این فکر از ذهن تان خطور نکرده که با یک مشت کارش را تمام کنید؟! خوشبختانه شما عاقل تر از آن هستید که دست به چنین کاری بزنید و خودتان را کنترل می کنید. اما اگر می خواهید این حس را حداقل یک بار هم که شده تجربه کنید می توانید با دانلود بازی اندروید Whack Your Boss: Superhero به آرزوی خود برسید!

Whack Your Boss: Superhero یکی از بازی های سری Whack Your Boss است. این سری بازی ها کلا به نابود کردن شخص دیگری اختصاص دارند! در سری های قبلی این بازی آقای همسایه، آقای معلم و … نابود شده اند و حالا نوبت آقای رئیس است! البته آقای رئیس هم نابود شده ولی نه به شکل یک ابر قهرمان! در این بازی شما می توانید به سبک ابر قهرمان ها رئیس تان را نابود کنید! بازی بسیار ساده است و تماما در یک موقعیت یا به اصطلاح لوکیشن اتفاق می افتد: شما در اتاق کارتان هستید که ناگهان رئیس تان از راه می رسد، چند برگ کاغذ را جلوی تان می اندازد و شروع به غر زدن می کند. در اینجا بازی متوقف می شود و منتظر انتخاب شما می ماند. البته آقای رئیس همچنان در حال غر زدن است! شما می توانید به 13 روش مختلف آقای رئیس را نابود کنید و این بستگی به این دارد که کدام وسیله را در اتاق تان انتخاب می کنید.

با دانلود بازی اندروید Whack Your Boss: Superhero رئیس تان را مثل یک ابر قهرمان کتک بزنید.
وسایلی که می توانید با آنها آقای رئیس را نابود کنید هیچ علامت یا مشخصه خاصی ندارند و اتاق آن قدر به هم ریخته است که هر وسیله ای را در آن می توان انتخاب کرد. البته لمس هر وسیله ای در اتاق جواب نمی دهد و فقط یک سری وسایل خاص هستند که وقتی لمس شوند بازی ادامه پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال یکی از این وسایل چراغ قوه است که پایین صفحه دیده می شود. اگر چراغ قوه را لمس کنید کاراکتر شما بلند شده و پس از برداشتن چراغ قوه نور آن را روی آقای رئیس می اندازد. آقای رئیس کوچک و کوچک تر میشود تا وقتی که به اندازه یک مورچه می رسد. بعد کاراکتر شما بالای سر او می رود و با پا لهش می کند! تمام! دوباره بازی به صحنه غر زدن آقای رئیس بر می گردد و شما می توانید با انتخاب وسیله دیگری به شکلی دیگر آقای رئیس را نابود کنید!

محیط بازی محیطی کارتونی با گرافیک سیاه و سفید است و شاید این به آن دلیل باشد که وقتی خون آقای رئیس به بیرون می پاشد کاملا به چشم بیاید! موسیقی متن بازی نیز یک موسیقی بامزه و کمیک است. افکت های صوتی بازی مثل صدای کتک خوردن، له شدن، فریادهای آقای رئیس و … نیز به خوبی طراحی شده اند و حس بازی را بهتر منتقل می کنند مخصوصا وقتی آقای رئیس با یک فریاد ممتد از پنجره به بیرون پرتاب می شود! متنوع بودن روش های نابود کردن آقای رئیس نیز به نوبه خود جالب است و ممکن است اصلا به فکرتان هم نیاید. البته همه آنها فاکتور ابر قهرمان بودن را در خود دارند.

با دانلود بازی اندروید Whack Your Boss: Superhero از رئیس تان انتقام بگیرید.
در ابتدا که بازی را اجرا می کنید به شما هشدار داده می شود که این بازی دارای صحنه های خون و خونریزی است و اگر نمی خواهید این صحنه ها را ببینید از بازی خارج شوید. ما هم به شما هشدار می دهیم این فقط یک بازی است. لطفا جوگیر نشوید و این کارها را در دنیای واقعی انجام ندهید!

Download az Iranapps

نظر بدهید