اخبار اخبار ایران اپس اخبار فن آوری

نسخه جدید ایران اپس منتشر شد (نسخه 3.1.0)

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

با سلامی دوباره خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ایران اپس؛ بالاخره بعد از مدتها تلاش تیم فنی ایران اپس نسخه جدید این اپ استور با امکاناتی جالب و جدید منتشر شد. شما دوستان عزیز از هم اکنون می توانید با مراجعه به وبسایت ایران اپس نسخه جدید آن را دریافت کنید. اگر هم از قبل ایران اپس را در گوشی یا تبلت تان نصب کرده اید می توانید به بخش به روز رسانی ها رفته و در آنجا دکمه "ارتقا" را مقابل آیکن ایران اپس لمس نمایید. خوب! بپردازیم به امکانات و بخش های نسخه جدید ایران اپس.

اگر بخواهیم به صورت تیتر وار به این بخش ها اشاره کنیم باید بگوییم این بخش ها شامل بخش دعوت از دوستان، بخش پیام ها و بخش ماشین شانس می شوند. همچنین امکان پرداخت دو عاملی (شتابی سریع) نیز به نسخه جدید ایران اپس اضافه شده که پرداخت های آنلاین شما را تسریع و تسهیل میکند. امکان جالب دیگری که به نسخه جدید ایران اپس اضافه شده امکان امتیاز گرفتن با انجام فعالیت های مختلف و بردن جایزه با ماشین شانس بسته به مقدار امتیازی است که گرفته اید (هر چقدر بیشتر باشد شانس بردن جایزه هم بیشتر خواهد بود).

امتیازگیری و جوایز

در نسخه جدید ایران اپس شما می توانید به چهار روش مختلف امتیاز دریافت کرده و با توجه به امتیازی که دریافت کرده اید شانس خود را برای بردن جوایزی همچون کنسول PS4، کنسول Xbox One، هارد اکسترنال، دستبند هوشمند، گیفت کارت 50 هزار تومانی و گیفت کارت 2 هزار تومانی ایران اپس امتحان کنید. جالب اینکه حتی می توانید این جوایز را بدون ماشین شانس و تنها با رساندن امتیازات تان به حد نصاب هم بدست آورید. همانطور که در تصویر زیر می بینید مثلا برای بردن هر کدام از کنسول ها به 100 هزار امتیاز و برای بردن هارد اکسترنال به 25 هزار امتیاز نیاز دارید.

جوایز نسخه جدید ایران اپس

وقتی امتیازتان به حد نصاب رسید کافی است فقط دکمه دریافت را لمس کنید. بعد از آن طی 24 ساعت کاری آینده از طرف تیم پشتیبانی ایران اپس  با شما تماس گرفته شده و هماهنگی های لازم جهت ارسال جایزه به شما انجام خواهد گرفت. شاید گرفتن آن همه امتیاز وقت زیادی ببرد اما صبر کنید! روش آسان تری هم برای بردن جایزه وجود دارد: ماشین شانس که به شما اجازه می دهد حتی با امتیاز کمتر هم شانس بردن جوایز بزرگ ایران اپس را داشته باشید. در زیر به توضیح بخش جدید دیگری از نسخه جدید ایران اپس یعنی ماشین شانس خواهیم پرداخت.

ماشین شانس

ماشین شانس یا همان گردونه شانس که شاید آن را در برخی از بازی ها هم دیده باشید در واقع فرصتی برای بردن جایزه بر اساس شانس و اقبال است. ماشین شانس ایران اپس البته به صورت گردونه نیست. بعد از لمس دکمه شروع چهار خانه بالای صفحه شروع به ورق خوردن می کنند و هر کدام از آنها نهایتا روی یک جایزه ثابت می شود. اگر هر چهار خانه روی یک جایزه ثابت شوند شما برنده همان جایزه خواهید شد. مثلا فرض کنید هر چهار خانه روی کنسول PS4 یا دستبند هوشمند متوقف شوند. در این صورت شما برنده کنسول PS4 یا دستبند هوشمند خواهید شد.

ماشین شانس ایران اپس

پروسه دریافت جایزه دقیقا مانند حالتی است که شما به صورت معمولی و بدون قرعه برنده یک جایزه شده اید (از طرف تیم ایران اپس با شما تماس گرفته خواهد شد). تنها چیزی که در مورد ماشین شانس ایران اپس وجود دارد آن است که این ماشین صد در صد هم بر اساس شانس و اقبال نیست. به عبارت دیگر میزان امتیاز شما در بالا بردن شانس تان موثر خواهد بود. شما قبل از لمس دکمه شروع باید یکی از چهار گزینه 500 امتیاز (سخت)، 2500 امتیاز (متوسط)، 10000 امتیاز (آسان) و 50000 امتیاز (خیلی آسان) را انتخاب کنید (بر اساس امتیازی که آورده اید). مثلا اگر تا به حال 3000 امتیاز آورده اید میتوانید یکی از دو گزینه سخت یا متوسط را انتخاب کنید. هر چقدر گزینه ای که انتخاب می کنید آسان تر باشد شانس تان هم برای بردن جایزه بیشتر خواهد شد.

چطور امتیاز بگیریم؟

همانطور که گفته شد در نسخه جدید ایران اپس چهار روش مختلف برای دریافت امتیاز وجود دارد که عبارتند از: تکمیل پروفایل (30 امتیاز)، خرید درون برنامه ای یا خرید برنامه یا بازی به صورت معمول (هر 2000 تومان خرید 10 امتیاز)، معرفی دوست (100 امتیاز) و اولین خرید هر دوست (هر 2000 تومان 10 امتیاز). همانطور که میبینید بیشترین امتیاز برای دعوت از دوستان در نظر گرفته شده بنابراین اگر می خواهید سریعتر امتیازتان را افزایش دهید بهترین روش دعوت دوستان تان به استفاده از ایران اپس است. و همانطور که میبینید اگر دوست تان اقدام به خرید بکند به ازای اولین خرید او نیز 10 امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت.

روش های کسب امتیاز در نسخه جدید ایران اپس

دعوت از دوستان

در منوی کناری ایران اپس گزینه جداگانه ای برای دعوت از دوستان و ماشین شانس در نظر گرفته شده تا شما آسان تر به این بخش ها دسترسی داشته باشید. برای دعوت از دوستان خود کافی است فقط منوی کناری ایران اپس را باز کرده و گزینه دعوت از دوستان را لمس کنید. سپس دکمه آبی رنگ دعوت از دوستان در پایین صفحه را لمس کنید.

قابلیت دعوت از دوستان در نسخه جدید ایران اپس

اگر شماره گوشی تان را قبلا در پروفایل تان وارد نکرده باشید در این قسمت از شما شماره گوشی تان درخواست می شود که باید آن را وارد کنید. اما اگر قبلا آن را وارد کرده باشید گزینه های مختلفی که شامل ایمیل، پیامک و برنامه های پیام رسان و شبکه های اجتماعی نصب شده در گوشی تان می شود در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از هر طریقی که خواستید دوستان تان را به استفاده از ایران اپس دعوت کنید. بعد از نصب ایران اپس توسط دوست یا دوستان تان امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت (10 امتیاز به ازای هر نفر).

امتیازهای دریافتی از دعوت و خرید دوستان در نسخه جدید ایران اپس

بخش پیام ها

بخش پیام ها نیز بخش جدید دیگری است که به این نسخه از ایران اپس اضافه شده است. در این بخش شما می توانید تمام پیام های ارسالی از طرف ایران اپس به کاربرانش را ببینید. به عنوان مثال اولین پیام ایران اپس به شما پیام خوشامدگویی است. پیشنهادات ویژه ایران اپس نیز به صورت پیام های جداگانه ای در این بخش معرفی خواهند شد. در صورتی که پیام خوانده نشده ای داشته باشید یک آیکن نارنجی رنگ پاکت نامه را در پایین صفحه اصلی ایران اپس خواهید دید که با لمس  آن مستقیما وارد بخش پیام ها خواهید شد. با باز کردن منوی کناری نیز می توانید از تعداد پیام های خوانده نشده خود مطلع شوید.

بخش پیام ها در نسخه جدید ایران اپس

تسهیل پرداخت های آنلاین با پرداخت دو عاملی

همانطور که می دانید در حال حاضر چهار روش مختلف برای پرداخت در ایران اپس وجود دارد که عبارتند از کیف پول ایران اپس، پرداخت با سه سوت، پرداخت با ایرانسل و پرداخت ایتنرنتی (کلیه کارت های شتاب). در نسخه جدید ایران اپس یک روش پرداخت دیگر نیز به روش های فوق اضافه شده است که همان پرداخت دو عاملی است. پرداخت دو عاملی دقیقا مثل پرداخت اینترنتی است منتها با دو مزیت.

پرداخت دو عاملی در نسخه جدید ایران اپس

اول اینکه شما مجبور نیستید برای انجام یک پرداخت به صورت جداگانه وارد پورتال بانک شده و در آنجا اطلاعات کارت تان را وارد کنید. بلکه داخل همان اپلیکیشن ایران اپس پنجره ای باز می شود (صفحه واسط) که در آنجا می توانید اطلاعات کارت تان را وارد کنید و دوم اینکه با یک بار پرداخت با یک کارت اطلاعات آن کارت که شامل شماره کارت، تاریخ انقضا و شماره CVV2 می شود ذخیره می شوند. بنابراین در پرداخت های بعدی دیگر نیازی به وارد کردن تمام اطلاعات کارت نیست و تنها وارد کردن رمز دوم کارت کفایت می کند. این روش پرداخت به نسبت دیگر روش ها بیشترین سرعت و کارایی را دارد.

دانلود نسخه جدید ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

با سلامی دوباره خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ایران اپس؛ بالاخره بعد از مدتها تلاش تیم فنی ایران اپس نسخه جدید این اپ استور با امکاناتی جالب و جدید منتشر شد. شما دوستان عزیز از هم اکنون می توانید با مراجعه به وبسایت ایران اپس نسخه جدید آن را دریافت کنید. اگر هم از قبل ایران اپس را در گوشی یا تبلت تان نصب کرده اید می توانید به بخش به روز رسانی ها رفته و در آنجا دکمه "ارتقا" را مقابل آیکن ایران اپس لمس نمایید. خوب! بپردازیم به امکانات و بخش های نسخه جدید ایران اپس. اگر…

به این مطلب امتیاز دهید

نسخه جدید ایران اپس منتشر شد (نسخه 3.1.0) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 3.85 ( 8 votes)

8 نظر

 • باسلام
  بهتره پاسخ کاربر reza را خود ایران آپس جواب بدهد خوبه و مورد تایید باشه البته قصد جسارت ندارم
  بهتره گرفتن جایزه تایید بشه همین

  • با سلام

   دوست عزیز تصویر دوستانی که جایزه گرفته بودند همراه با جایزه شان در زمان دریافت جایزه در فرانت ایران اپس منتشر شده بود.

  • کاربر گرامی لطفا با ایمیل پشتیبانی ایران اپس در تماس باشید.

 • سللم
  ببخشید برای من گزینه دعوت از دوستان اصلا نیست آخرین نسخه ایران اپس رو هم نصب کردم لطفا کمک کنید

نظر بدهید