اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

انتشار نسخه جدید تلگرام (نسخه 4.8.5) با دو قابلیت جدید

انتشار نسخه جدید تلگرام (نسخه 4.8.5) برای سیستم های اندرویدی
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

نسخه جدید تلگرام با دو قابلیت جدید منتشر شد. تلگرام چند روز پیش نسخه 4.8 را برای سیستم های آی او اسی و نسخه 4.8.5 را برای سیستم های اندرویدی منتشر کرد. برخی از قابلیت های جدید تلگرام در نسخه آی او اس آن سابقا برای سیستم های اندرویدی منتشر شده بود؛ قابلیت هایی همچون حالت شب خودکار و ورود (لاگین) به وبسایت ها از طریق تلگرام. جهت اطلاع بیشتر در مورد این قابلیت ها به مقاله "انتشار نسخه جدید تلگرام (4.8) با امکاناتی جالب" مراجعه نمایید. و اما قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.8.5:

جستجوی استیکرها

در نسخه جدید تلگرام (نسخه 4.8.5) یک نوار جستجو به بخش استیکرها اضافه شده که با استفاده از آن می توانید استیکرهای دلخواه تان را جستجو کنید. شما می توانید با تایپ کلمه مورد نظرتان در نوار جستجو تمام استیکرهایی که به آن کلمه مربوط میشوند را ببینید. این استیکرها هم شامل استیکرهایی می شوند که در تلگرام تان نصب کرده اید و هم آنهایی که نصب نکرده اید. در شکل زیر همانطور که می بینید کلمه bear (خرس) جستجو شده و متعاقب آن تمام استیکرهایی که به این کلمه مربوط می شوند نشان داده شده اند.

امکان جستجوی استیکرها در نسخه جدید تلگرام

امکان ارسال چندین عکس به صورت همزمان

در نسخه های قبلی تلگرام می توانستید با دوربین گوشی تان عکس بگیرید و بعد آن عکس را برای هر کسی که می خواهید ارسال کنید. اگر می خواستید چند عکس برای یک نفر بفرستید مجبور بودید این پروسه را چند بار تکرار کنید. یعنی باید یک عکس را می گرفتید و آن را ارسال می کردید و بعد به سراغ عکس بعدی می رفتید. اما در نسخه جدید تلگرام شما می توانید تنها با لمس دکمه به اضافه در سمت راست پایین صفحه چندین عکس را برای یک نفر ارسال کنید. به عبارت دیگر مجبور نیستید عکس ها را تکی تکی بفرستید. بلکه می توانید تمام عکس ها را یک جا بگیرید و بعد همه آنها را مثل یک آلبوم برای شخص مورد نظر ارسال کنید.

امکان ارسال چندین عکس به صورت همزمان در نسخه جدید تلگرام
 

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

نسخه جدید تلگرام با دو قابلیت جدید منتشر شد. تلگرام چند روز پیش نسخه 4.8 را برای سیستم های آی او اسی و نسخه 4.8.5 را برای سیستم های اندرویدی منتشر کرد. برخی از قابلیت های جدید تلگرام در نسخه آی او اس آن سابقا برای سیستم های اندرویدی منتشر شده بود؛ قابلیت هایی همچون حالت شب خودکار و ورود (لاگین) به وبسایت ها از طریق تلگرام. جهت اطلاع بیشتر در مورد این قابلیت ها به مقاله "انتشار نسخه جدید تلگرام (4.8) با امکاناتی جالب" مراجعه نمایید. و اما قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.8.5: جستجوی استیکرها در نسخه…

به این مطلب امتیاز دهید

نسخه جدید تلگرام (نسخه 4.8.5) با دو قابلیت جدید - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

 

نظر بدهید