بررسی برنامه نقد و بررسی

برنامه اندرویدی من مامانم برای مادران

برنامه اندرویدی من مامانم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

من مامانم را میتوان به نوعی جامعه مجازی مادران و بانوان ایرانی دانست که به نوعی تمام تمرکزش را روی ارائه محتوای علمی و معتبر و آموزش های نوین برای مادر و فرزند و حتی دیگر اعضای خانواده در ارتباط با آنها گذاشته است. "مادر دانا، فرزند توانا"، این شعار "من مامانم" است. اگر به وبسایت این جامعه مجازی که اکنون تعداد اعضایش به 50 هزار نفر رسیده مراجعه کنید دسته بندی های مختلفی همچون زنان و مامایی، روانشناسی، سلامت، کودک و نوجوان، خانه و خانواده و حتی مد و زیبایی و سفر و طبیعت را خواهید دید. هر کدام از این دسته بندی ها خود دارای زیر دسته بندی هایی است که به نوبه خود می توانند اطلاعات خوبی را در اختیار بالاخص مادران بگذارند. به عنوان مثال دسته بندی زنان و مامایی خود به دسته بندی های مراقبت های نوزاد، پیش از بارداری، بارداری، زایمان، احکام بانوان، روانشناسی بعد از بارداری، بعد از زایمان، ورزش های دوران بارداری، ناباروری، بیماری های زنان و … تقسیم می شود. در زیر نگاهی مختصر به برنامه "من مامانم" که به نوعی محتویات وبسایت در قالبی بهتر در اختیار شما می گذارد نگاه کوتاهی می اندازیم.

"من مامانم" در طول یک سال فعالیتش توانسته اعتماد هزاران مادر ایرانی را جلب کرده و آنها را با اهداف گروه همراه نماید و بنا به گفته تیم اداره کننده اش گرایش بیشتر مادران به این حرکت باعث شده که آنها به فکر تولید اپلیکیشن "من مامانم" نیز بیافتند طوری که دسترسی به محتوای وبسایت و همراهی مادران با یکدیگر از طریق گوشی های تلفن همراهشان نیز فراهم شود. همانطور که گفته شد کلیه امکانات و محتویات وبسایت "من مامانم" را می توانید با رابط کاربری با طراحی بسیار زیبا ببینید. برای استفاده از برنامه "من مامانم" در گوشی خود قبل از هر چیز باید عضو این گروه شوید. وقتی برنامه من مامانم را باز کردید قبل از هر چیز باید شماره تلفن خود را وارد کنید تا یک کد فعال سازی برایتان ارسال شود. بدین ترتیب شما به عضویت این گروه در می آیید و می توانید از برنامه "من مامانم" استفاده کنید. من مامانم هم در آپارات و هم در تلگرام کانال دارد. برای استفاده از ویدیوهای این گروه می توانید روی این لینک (کانال آپارات) و برای عضویت در کانال تلگرام آن نیز روی این لینک (کانال تلگرام) کلیک کنید.

نمایی از برنامه اندرویدی من مامانم

از جمله ویژگی های برنامه من مامانم می توان به مواردی همچون دسته بندی مطالب علمی به روز در طبقه بندی های مختلف، امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ در مورد مطالب، استفاده از کارشناسان خبره در تولید محتوا، دسترسی آسان و ساده در هر زمان و مکانی، طراحی بسیار زیبای رابط کاربری برنامه، امکان گفتگوی آنلاین در تالارهای گفتگو به تفکیک موضوع و امکان تغییر تنظیمات برنامه به دلخواه خود اشاره کرد.

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

دانلود برنامه اندرویدی من مامانم از ایران اپس

 

من مامانم را میتوان به نوعی جامعه مجازی مادران و بانوان ایرانی دانست که به نوعی تمام تمرکزش را روی ارائه محتوای علمی و معتبر و آموزش های نوین برای مادر و فرزند و حتی دیگر اعضای خانواده در ارتباط با آنها گذاشته است. "مادر دانا، فرزند توانا"، این شعار "من مامانم" است. اگر به وبسایت این جامعه مجازی که اکنون تعداد اعضایش به 50 هزار نفر رسیده مراجعه کنید دسته بندی های مختلفی همچون زنان و مامایی، روانشناسی، سلامت، کودک و نوجوان، خانه و خانواده و حتی مد و زیبایی و سفر و طبیعت را خواهید دید. هر کدام…

به این مطلب امتیاز دهید

برنامه من مامانم - 9.3
میزان کاربردی اپلیکیشن - 9
رابط کاربری برنامه من مامانم - 9.5

9.3

User Rating: 4.17 ( 17 votes)

نظر بدهید