اخبار اخبار فن آوری

انتشار نسخه جدیدی از بازی انگری بردز با پشتیبانی از قابلیت واقعیت افزوده (AR)

انتشار نسخه جدیدی از بازی انگری بردز با پشتیبانی از قابلیت واقعیت افزوده (AR)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com: شاید بتوان بازی انگری بردز را پدیده ای در بازی های موبایلی به حساب آورد. محیط ساده و در عین حال سرگرم کننده و جذاب این بازی به سرعت آن را تبدیل به یک بازی معروف کرد و بعد از آن نه تنها نسخه های متعددی از آن منتشر شد بلکه حتی انیمیشن این بازی نیز ساخته و البته انواع و اقسام کیف و لباس نیز با تم انگری بردز نیز تولید شد.

نسخه جدید بازی انگری بردز با پشتیبانی از قابلیت واقعیت افزوده

و حالا خبر جدید اینکه نسخه جدیدی از بازی انگری بردز با نام Angry Birds: Isle of Pigs منتشر شده که از قابلیت واقعیت افزوده (AR) نیز پشتیبانی می کند. این به این معناست که شما می توانید انگری بردز را در دنیای واقعی هم تجربه کنید مثل بازی پوکمان! البته به شرط آنکه دیوایس تان از قابلیت واقعیت افزوده پشتیبانی کند. گیم پلی بازی دقیقا مانند نسخه های دیگر انگری بردز است. شما باید پرنده ها را با چیزی شبیه تیر و کمان بچه ها به سمت سازه های نه چندان محکم خوک ها پرتاب کنید و با از بین بردن آنها و البته خود خوک ها جایزه که شامل سکه و امتیاز می شود بگیرید.

شما می توانید بازی را روی هر سطح صافی در دنیای واقعی انجام دهید. کافی است فقط دوربین گوشی تان را به سمت سطح مورد نظر بگیرید تا سازه خوک ها ساخته شده و بازی شروع شود (ویدیو را ببینید). شایان ذکر است که این نسخه از بازی انگری بردز مثل نسخه های دیگر آن رایگان است منتها دارای یک سری آگهی تبلیغاتی نیز هست که می توانید با انجام یک پرداخت درون برنامه ای به مبلغ 3.99 دلار از دیدن آنها معاف شوید. البته در مراحل مشکل تر بازی با دیدن آگهی های تبلیغاتی می توانید تعداد پرنده هایتان را بیشتر کرده و شانس موفقیت تان را بالا ببرید.

نسخه جدید بازی انگری بردز با پشتیبانی از قابلیت واقعیت افزوده

به طور کل و از لحاظ گیم پلی این نسخه از بازی انگری بردز تفاوت چندانی با نسخه های قبلی خود ندارد. اما این اولین نسخه از بازی انگری بردز به سبک پرتابی است که با گرافیک سه بعدی و با پشتیبانی از قابلیت واقعیت افزوده (AR) عرضه می شود.
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com: شاید بتوان بازی انگری بردز را پدیده ای در بازی های موبایلی به حساب آورد. محیط ساده و در عین حال سرگرم کننده و جذاب این بازی به سرعت آن را تبدیل به یک بازی معروف کرد و بعد از آن نه تنها نسخه های متعددی از آن منتشر شد بلکه حتی انیمیشن این بازی نیز ساخته و البته انواع و اقسام کیف و لباس نیز با تم انگری بردز نیز تولید شد. و حالا خبر جدید اینکه نسخه جدیدی از بازی انگری بردز با نام Angry Birds: Isle of Pigs…

به این مطلب امتیاز دهید

انتشار نسخه جدیدی از بازی انگری بردز با پشتیبانی از قابلیت واقعیت افزوده (AR) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 2.88 ( 2 votes)

نظر بدهید