اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

جی میل و یک قابلیت جدید: امکان الحاق یک ایمیل به ایمیلی دیگر

جی میل و یک قابلیت جدید: امکان الحاق یک ایمیل به ایمیلی دیگر
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر با جی میل کار کرده باشید قطعا می دانید که هر فایلی به غیر از فایل های اجرایی (آن هم به دلایل امنیتی) را می توانید به ایمیل هایتان الحاق کنید؛ فایل هایی با فرمت های مختلف صوتی، تصویری، نوشتاری و ویدیویی. اما آیا می دانستید که به زودی امکان الحاق کردن یک ایمیل به ایمیلی دیگر در جی میل فراهم خواهد شد آن هم بدون نیاز به باز کردن ایمیل اول (ایمیلی که میخواهید آن را الحاق کنید)؟

الحاق یک ایمیل به ایمیلی دیگر در جی میل

شاید از خودتان بپرسید این به چه دردی می خورد. در جواب باید بگوییم وقتی شما بخواهید تعداد زیادی ایمیل را ارسال مجدد (فوروارد) کنید با این قابلیت دیگر نیازی به ارسال تک تک آنها نخواهید داشت چرا که می توانید همه آنها را به یک ایمیل الحاق کرده و برای شخص یا اشخاص مورد نظرتان بفرستید.

الحاق یک ایمیل به ایمیلی دیگر در جی میل

قابلیت جدید جی میل فعلا برای کسانی که حساب کاربری (اکانت) G Suite دارند و در طول مدت دو هفته ارائه خواهد شد. سایر کاربران جی میل برای دسترسی به این قابلیت شاید مجبور باشند تا ماه آینده صبر کنند. در صورتی که قابلیت الحاق یک ایمیل به ایمیل دیگر به جی میل اضافه شود گزینه "ارسال مجدد به عنوان ضمیمه" (Forward as attachment) به منوی سه نقطه در جی میل اضافه خواهد شد (شکل بالا را ببینید).

ایمیل الحاق شده در آوت لوک

شایان ذکر است که فعلا گوگل صحبتی در مورد اضافه شدن این قابلیت به اپلیکیشن جی میل نکرده است ولی چنین امری دور از انتظار نیست. همچنین برای کسانی که مایلند از این قابلیت استفاده کنند باید بگوییم این قابلیت در حال حاضر در نرم افزار آوت لوک قابل دسترسی است.

منبع: androidpolice.com

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن جی میل از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

اگر با جی میل کار کرده باشید قطعا می دانید که هر فایلی به غیر از فایل های اجرایی (آن هم به دلایل امنیتی) را می توانید به ایمیل هایتان الحاق کنید؛ فایل هایی با فرمت های مختلف صوتی، تصویری، نوشتاری و ویدیویی. اما آیا می دانستید که به زودی امکان الحاق کردن یک ایمیل به ایمیلی دیگر در جی میل فراهم خواهد شد آن هم بدون نیاز به باز کردن ایمیل اول (ایمیلی که میخواهید آن را الحاق کنید)؟ شاید از خودتان بپرسید این به چه دردی می خورد. در جواب باید بگوییم وقتی شما بخواهید تعداد زیادی ایمیل…

به این مطلب امتیاز دهید

جی میل و یک قابلیت جدید: امکان الحاق یک ایمیل به ایمیلی دیگر - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید