اخبار اخبار فن آوری

صد میلیون دانلود برای بازی Call of Duty: Mobile تنها در هفته اول انتشارش

صد میلیون دانلود برای بازی Call of Duty: Mobile تنها در هفته اول انتشارش
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

Call of Duty: Mobile بازی حادثه ای بی نظیری که با همکاری دو شرکت Activision و Tancent (سازنده بازی پابجی) و با الهام از سری بازی های کال آو دیوتی در پی سی و کنسول ها ساخته شده تنها در چهار روز اول انتشارش نزدیک به 35 میلیون بار دانلود شد. به گزارش وبسایت Sensor Tower این رقم در هفته اول انتشار این بازی به صد میلیون رسید (برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس) که رکورد جدیدی برای دانلود بازی های موبایلی است.

صفحه اصلی در بازی Call of duty: mobile

البته جای تعجب هم نیست که بازی معروفی همچون کال آو دیوتی که مدتهاست در پی سی و کنسول ها گوی سبقت را از رقبایش ربوده اکنون به چنین آمار بی نظیری دست پیدا کند. بازی Call of Duty: Mobile از یک طرف جذابیت سری بازی های کال آو دیوتی در پی سی و کنسول ها را دارد و حال و هوای آنها را تداعی می کند و از طرف دیگر حالت های بازی های موبایلی پرطرفداری همچون پابجی و فورت نایت که از جمله آنها می توان به نبرد گروهی آنلاین (رویال) اشاره کرد در آن لحاظ شده است. و خبر جدید اینکه قرار است به زودی حالت زامبی نیز به این بازی اضافه شود.

حالت زامبی در بازی Call of duty: mobile

شکل زیر میزان دانلود سه بازی فورت نایت، پابجی و کال آو دیوتی: موبایل را در هفته اول انتشارشان با هم مقایسه کرده است. همانطور که می بینید بازی فورت نایت در هفته اول انتشارش تنها 22.5 میلیون دانلود و بازی پابجی 28 میلیون بار دانلود شده است در حالی که این رقم برای بازی Call of Duty: Mobile به شکل قابل توجهی از دو بازی دیگر بیشتر است (صد میلیون دانلود).

مقایسه میزان دانلود سه بازی کال آو دیوتی، پابجی و فورت نایت در هفته اول انتشارشان

البته باید مد نظر داشت که بازی فورت نایت در بدو انتشارش فقط برای سیستم عامل آی او اس منتشر شده بود و رقم فوق میزان دانلود این بازی را در آی او اس نشان می دهد. اما اگر همین تعداد دانلود را در اندروید نیز گرفته بود باز هم به نصف تعداد دانلودهای بازی کال آو دیوتی نمی رسید!

مقایسه میزان دانلود بازی ماریو کارت تور در روز اول انتشارش در مقایسه با بازی های مشابه

جالب است بدانید بازی Mario Kart Tour که اخیرا توسط شرکت نینتندو منتشر شده نیز در روز اول 20 میلیون و در هفته اول انتشارش 90 میلیون بار دانلود شده است که البته هنوز تا رکورد بازی کال آو دیوتی 10 میلیون دانلود فاصله دارد. همچنین رقم کل خریدهای درون برنامه ای انجام شده در بازی Call of Duty: Mobile  در دو سیستم عامل اندروید و آی او اس تا به حال 17.7 میلیون دلار رسیده است. این در حالی است که رقم کل خرید های درون برنامه ای برای دو بازی فورت نایت و پابجی به ترتیب 2.3 میلیون و 600 هزار دلار بوده است.

منبع: androidheadlines.com

دانلود بازی اندرویدی Call of Duty: Mobile از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

Call of Duty: Mobile بازی حادثه ای بی نظیری که با همکاری دو شرکت Activision و Tancent (سازنده بازی پابجی) و با الهام از سری بازی های کال آو دیوتی در پی سی و کنسول ها ساخته شده تنها در چهار روز اول انتشارش نزدیک به 35 میلیون بار دانلود شد. به گزارش وبسایت Sensor Tower این رقم در هفته اول انتشار این بازی به صد میلیون رسید (برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس) که رکورد جدیدی برای دانلود بازی های موبایلی است. البته جای تعجب هم نیست که بازی معروفی همچون کال آو دیوتی که مدتهاست…

به این مطلب امتیاز دهید

صد میلیون دانلود برای بازی Call of Duty: Mobile تنها در هفته اول انتشارش - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید