بررسی برنامه نقد و بررسی

تغییر چهره با برنامه اندرویدی Face app

برنامه اندرویدی فیس اپ
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

نسخه اندرویدی برنامه فیس اپ یکی دیگر از آن برنامه های معروف و پر طرفدار اندرویدی برای تغییر چهره است. همانطور که می دانید تعداد این برنامه ها کم هم نیست و شاید بتوان از بین بهترین شان به برنامه Face Changer اشاره کرد. منتها اشکالی که این برنامه ها دارند آن است که فقط با اضافه کردن استیکرهای از پیش طراحی شده مو، سبیل، ریش، عینک آفتابی و اجزای صورت یک چهره را تغییر می دهند که هر چند ممکن است بامزه به نظر برسد ولی تشخیص غیر طبیعی بودن آنها کار بسیار ساده ای است. مزیت بزرگی که اپلیکیشن Faceapp در مقایسه با برنامه های مشابه خود دارد آن است که این اپلیکیشن از هوش مصنوعی برای تغییر چهره استفاده می کند و لذا نتیجه کار به واقعیت نزدیکتر خواهد بود.

رابط کاربری فیس اپ

اپلیکیشن فیس اپ می تواند با چند تغییر کوچک حتی جنسیت افراد را هم تغییر دهد! خوشبختانه Face app از رابط کاربری بسیار ساده ای برخوردار است و کار با آن اصلا مشکل نیست. تنها چیزی که باید به آن توجه داشته باشید آن است که این اپلیکیشن یک اپلیکیشن آنلاین است به آن معنا که برای استفاده از آن باید به اینترنت متصل باشید. بعد از باز کردن برنامه Faceapp می توانید یا با استفاده از دوربین گوشی تان از خودتان عکس سلفی بگیرید و روی آن کار کنید یا با لمس تب All Photos یکی از عکس هایی که قبلا گرفته اید را انتخاب کنید. بعد از انتخاب تصویر مورد نظر باید چند ثانیه منتظر شوید تا فیس اپ تصویر را پردازش کرده و بعد آن را همراه با افکت هایی قابل اعمال به شما نشان دهد.

نمایی از رابط کاربری برنامه فیس اپ

اعمال افکت ها و ساخت کولاژ

خوب حالا می توانید به راحتی یکی از افکت هایی که در زیر تصویر می بینید مثل افکت جوانی، پیری، لبخند، تغییر جنسیت (مرد یا زن به صورت جداگانه) و لبخند را برای اعمال به تصویر خود انتخاب کنید. وقتی افکت اعمال شد خواهید دید که چقدر نتیجه کار به واقعیت نزدیک است مخصوصا در مورد افکت لبخند. شاید اصلا نتوانید حدس بزنید که در تصویر اصلی هیچ لبخندی وجود نداشته است. یکی دیگر از قابلیت های اپلیکیشن فیس اپ امکان قرار دادن چهار عکس در کنار یکدیگر با افکت های مختلف است. برای استفاده از این قابلیت کافی است فقط گزینه Collage را لمس کنید. پس از لمس این گزینه تصویر اصلی شما در گوشه بالا و سمت چپ صفحه نمایان می شود. حال می توانید آیکن به اضافه را لمس کرده و به ترتیب چهار افکت مختلف را چهار مرتبه به تصویرتان اعمال کنید و نتیجه را در کولاژ پیش روی تان ببینید. همچنین می توانید تصاویرتان را پس از اعمال هر کدام از افکت ها در گالری گوشی تان ذخیره کرده یا در شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک بگذارید. عملکرد این اپلیکیشن در تبدیل کردن چهره پرزیدنت ترامپ و استیو جابز را میتوانید در زیر ببینید.

نتیجه اعمال افکت ها با اپلیکیشن face app

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن Face app از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید فیس اپ از ایران اپس

برای دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

 

نسخه اندرویدی برنامه فیس اپ یکی دیگر از آن برنامه های معروف و پر طرفدار اندرویدی برای تغییر چهره است. همانطور که می دانید تعداد این برنامه ها کم هم نیست و شاید بتوان از بین بهترین شان به برنامه Face Changer اشاره کرد. منتها اشکالی که این برنامه ها دارند آن است که فقط با اضافه کردن استیکرهای از پیش طراحی شده مو، سبیل، ریش، عینک آفتابی و اجزای صورت یک چهره را تغییر می دهند که هر چند ممکن است بامزه به نظر برسد ولی تشخیص غیر طبیعی بودن آنها کار بسیار ساده ای است. مزیت بزرگی که…

به این مطلب امتیاز دهید

تغییر چهره با برنامه اندرویدی Face app - 9

9

امتیاز کل

User Rating: 4.89 ( 4 votes)

نظر بدهید