نقد و بررسی

بررسی اپلیکیشن فیفا 15

نوشته شده توسط

در Ultimate Team تیم خود را با ترکیبی از بهترین بازیکن‌ها ببندید. خبری از شانس نیست! چیزی که با آن به پیروزی می‌رسید تنها کار و تلاش سخت است و درکی درست از مفاهیم بازی. در ابتدای بازی مجموعه‌ای از بازیکنان معمولی را در اختیار خواهید داشت، اما از همان ابتدا مدام دست شما پرتر شده و می‌توانید به‌مرور تیم قوی‌تری را ببندید. پیروزی فقط با قرار دادن بهترین بازیکنان در بهترین جایگاه میسر نخواهد شد.
باید تیم شما انسجام داشته باشد. باید روحیه تیم قوی بوده و بازیکنان باهم پیوستگی داشته باشند. همیشه داشتن مجموعه‌ای از بهترین‌ها بهترین نتیجه را نمی‌دهد. بازیکنانی که از یک کشورند و یا از یک لیگ و یا اینکه در دنیای واقعی در یک تیم توپ می‌زنند بهتر باهم کنار آمده و بازی تماشایی‌تری را به نمایش می‌گذارند. این پیوستگی در چیدمان را می‌توانید در صفحه My Squad بازی ببینید. در اینجا رنگ سبز نشان‌دهنده بیشترین میزان انسجام است و هرچه به سمت قرمز می‌رویم از این انسجام کاسته می‌شود. اگر بازیکنان خوبی دارید ولی چیدمانتان خوب نیست، جابجایی‌هایی را در ترکیب تیم خود انجام دهید تا بهترین نتیجه به دست آید.

327.2-600x338

این بازی در نسخه 15 خود 10 هزار بازیکن و بیش از 500 تیم را در اختیارتان می‌گذارند. تیمی از حرفه‌ای‌ها گردآورده و در معروف‌ترین استادیوم‌های دنیا به دیدار حریف بروید. البته 10 هزار بازیکن، 500 تیم ، 30 لیگ برتر و گرافیک زیبا نیازمند حجم بالایی است. درنتیجه پیش از دریافت این بازی حداقل 1.35 گیگابایت از حافظه دستگاه خود را خالی بگذارید.

327.3

اینجا دنیای حرفه‌ای‌ها است و شما مربی تیم خود هستید. ستارگان فوتبال دنیا را خریدوفروش کرده و در تیم خود بگنجانید. نظرتان در مورد خریدن مسی چیست؟

327.4-600x338

از سیستم بازی گرفته تا لباس تیم را می‌توانید به سلیقه و خواست خود تغییر دهید.
پا به زمین گذاشته و برای قهرمانی بجنگید!

noskhe-android----w

نظر بدهید