اخبار اخبار ایران اپس

با ایران اپس نیم بها دانلود کنید (50% ترافیک رایگان)

با ایران اپس نیم بها دانلود کنید! (50% ترافیک رایگان)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر شما هم اهل دانلود از سایت های بازی، فیلم و امثال هم باشید قطعا می دانید که مدتی است دانلود از بسیاری از سایت های وطنی با هزینه نیم بها انجام می گیرد. به این معنا که وقتی کاربری از این سایت ها دانلود می کند تنها نصف پهنای باند اینترنتش مصرف می شود. به عنوان مثال اگر شما فایلی به حجم یک گیگابایت را از یک سایت وطنی دانلود کنید تنها 500 مگابایت از پهنای باند اینترنت شما مصرف می شود در حالی که اگر همان فایل را از سایت های خارجی دانلود کنید یک گیگابایت از پهنای باند اینترنت تان کاسته خواهد شد.

تعرفه نیم بهای اینترنت داخلی

این هم از جمله قدم های بسیار خوبی است که وزارت ارتباطات جهت تشویق کاربران به استفاده از سایت های داخلی برداشته است. و البته باید مد نظر داشته باشید که منظور از دانلود فقط دانلود به معنایی که همه ما می دانیم نیست (دریافت یک فایل از اینترنت). مقصود از دانلود هر نوع مصرف یا دریافتی از اینترنت است که شامل بازدید از وبسایت ها، تماشای ویدیوی آنلاین و خلاصه هر نوع مصرف آنلاینی می شود.

ترافیک داخلی

و حالا خبر خوب برای کاربران ایران اپس! به واسطه پیگیری های مکرر تیم پشتیبانی و مدیریت ایران اپس بالاخره امکان دانلود نیم بها از ایران اپس نیز فراهم شد. از این پس کاربران عزیز ایران اپس می توانند اپلیکیشن ها و بازی ها را به صورت نیم بها از ایران اپس  دانلود یا به روز رسانی کرده و بدین ترتیب 50 درصد در مصرف پهنای باند اینترنت خود صرفه جویی کنند.

به روز رسانی برنامه ها در ایران اپس در کمتر از یک دقیقه از زمان انتشار جهانی به روز رسانی

اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که بازی و مخصوصا بازی های دیتادار که حجم زیادی دارند دانلود می کنید دانلود نیم بها از ایران اپس بسیار به کارتان خواهد آمد. از طرفی بسیاری از بازی های جدیدی که در ایران اپس منتشر می شوند در سایر اپ استورهای ایرانی موجود نیستند (این را می توانید با یک بازدید ساده از سایر اپ استورهای ایرانی متوجه شوید) و از طرف دیگر اگر بخواهید همین بازی ها را از اپ استورهای خارجی مثل گوگل پلی دانلود کنید هزینه دانلود به صورت کامل برایتان محاسبه خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته ایران اپس

اینجاست که ایران اپس به یاری تان خواهد آمد! جدیدترین بازی ها و اپلیکیشن ها را هم با سرعت بالاتر و هم با 50 درصد مصرف کمتر اینترنت دریافت کنید و از آنها لذت ببرید. مثل همیشه با ایران اپس باشید!
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اگر شما هم اهل دانلود از سایت های بازی، فیلم و امثال هم باشید قطعا می دانید که مدتی است دانلود از بسیاری از سایت های وطنی با هزینه نیم بها انجام می گیرد. به این معنا که وقتی کاربری از این سایت ها دانلود می کند تنها نصف پهنای باند اینترنتش مصرف می شود. به عنوان مثال اگر شما فایلی به حجم یک گیگابایت را از یک سایت وطنی دانلود کنید تنها 500 مگابایت از پهنای باند اینترنت شما مصرف می شود در حالی که اگر همان فایل را از سایت های خارجی دانلود کنید یک گیگابایت از پهنای…

به این مطلب امتیاز دهید

با ایران اپس نیم بها دانلود کنید! (50% ترافیک رایگان) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید