بررسی برنامه ترفندها و راهکارها نقد و بررسی

دانلود اپلیکیشن اسنپ با سفر رایگان

سفر رایگان با اسنپ
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

استفاده از سرویس های آنلاین مانند اسنپ جزء جدانشدنی زندگی روزمره شده است. هر قسمتی از سرویس های خدماتی شهری به نوعی با سرویس های اینترنتی یا آنلاین در ارتباط است و حالا به جای پیدا کردن شخص یا موسسه ای که خدماتی را به ما ارائه کنند کافیست که اپلیکیشن یا سرویس دهنده اینترنتی مورد نظر را پیدا کنیم. البته این فضای مجازی هم مانند دنیای واقعی اطراف ما با چالش های خوب و بد مختلفی رو بروست. همانطور که قبلا در مورد نحوه استفاده از این اپلیکیشن ها صحبت کرده بودیم در زیر به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

در این مقاله سعی داریم تا با سرویس های تاکسی اینترنتی بیشتر آشنا شویم و روند استفاده از آنها را بررسی کنیم. از بین تمامی شرکت های ارائه دهنده تاکسی اینترنتی اپلیکیشن های اسنپ، تپسی، کارپینو و این اواخر اپلیکیشن جدید ماکسیم سر و صدای زیادی داشته اند و بیشتر از سایر اپلیکیشن ها مورد استقبال عموم قرار گرفته اند. این اپلیکیشن ها هرکدام ویژگی ها و عملکردهای خوب و بد مخصوص به خود را دارند.

اسنپ – Snapp

نگاه ساده به این اپلیکیشن نشان می دهد که این اپلیکیشن برتری زیادی نسبت به روال قبلی حمل و نقل دارد. به صورتی که حتی در بسیاری از موارد از سفرهای ساده و سنتی تاکسی های خطی با صرفه تر و اقتصادی تر شده است. استفاده از اپلیکیشن اسنپ بسیار ساده است. تنها کافیست با دانلود اپلیکیشن اسنپ از لینک زیر با عضویت در این سرویس از امکانات این اپلیکیشن استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن اسنپ

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

اپلیکیشن اسنپ با توجه به تعداد زیاد رانندگان خود و استقبال گسترده مردم برای استفاده از این اپلیکیشن یکی از بزرگترین سرویس دهندگان تاکسی های اینترنتی شده است. فرصت استفاده از این سرویس ویژه را از دست ندهید و از طریق لینک بالا اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

تپسی – Tap30

از دیگر سرویس دهندگان تاکسی اینترنتی اپلیکیشن محبوب تپسی است. این اپلیکیشن که مانند سایر اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی امکان درخواست تاکسی به صورت آنلاین را دارد، امکانات تمامی سرویس دهندگان تاکسی اینترنتی را با هزینه ای کمتر در اختیار استفاده کنندگان قرار داده است. استفاده و استقبال مردم برای استفاده از این دو اپلیکیشن اعتراض رانندگان تاکسی و تاکسی سرویس ها را در پی داشته است. اعتراض و مسدود کردن این اپلیکیشن ها از یکطرف و استقبال و درخواست مردم برای استفاده از این سرویس های اینترنتی از سوی دیگر موجب شد تا بالاخره این اپلیکیشن و سایر اپلیکیشن های مسدود شده رفع مسدودیت شده و برای استفاده آزاد شوند.

 

دانلود نسخه اندرویدی برنامه تپسی – TAP30

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

کارپینو

کارپینو اپلیکیشن درخواست تاکسی مستقیم سازمان تاکسیرانی تهران است. در مرحله اول فعالیت اپلیکیشن کارپینو 8 هزار راننده تاکسی در دانشکده تاکسیرانی آموزش می بینند تا بتوانند به درستی از این اپلیکیشن استفاده کنند. بنا به اظهارات آقای مظفر کارپینو اولین و تنها مجموعه مجاز و برخوردار از استاندادهای لازم برای جابجایی مسافر از دیدگاه مراجع قانونی خواهد بود که در ابتدا فقط شامل تاکسی های شهر تهران خواهد شد. اما به مرور آژانس ها نیز به آن اضافه می گردند. مزیت اصلی کارپینو نسبت به رقبایش یعنی اسنپ و تپسی امکان سفر به مناطق طرح ترافیک بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و با هزینه پایین تر است.( سفر رایگان با اسنپ) از طرفی استفاده این مجموعه از ناوگان تاکسیرانی شهر تهران باعث بالا رفتن ضریب امنیت آن و اعتماد بیشتر مسافران به آن خواهد شد.

دانلود برنامه کارپینو

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

استفاده از سرویس های آنلاین مانند اسنپ جزء جدانشدنی زندگی روزمره شده است. هر قسمتی از سرویس های خدماتی شهری به نوعی با سرویس های اینترنتی یا آنلاین در ارتباط است و حالا به جای پیدا کردن شخص یا موسسه ای که خدماتی را به ما ارائه کنند کافیست که اپلیکیشن یا سرویس دهنده اینترنتی مورد نظر را پیدا کنیم. البته این فضای مجازی هم مانند دنیای واقعی اطراف ما با چالش های خوب و بد مختلفی رو بروست. همانطور که قبلا در مورد نحوه استفاده از این اپلیکیشن ها صحبت کرده بودیم در زیر به بررسی بیشتر آن می پردازیم.…

به این مقاله امتیاز دهید

دریافت اسنپ با سفر رایگان

User Rating: 4.87 ( 3 votes)

نظر بدهید