اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

تصحیح اشتباهات گرامری در جی میل (به زودی)

تصحیح اشتباهات گرامری در جی میل (به زودی)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

جی میل یکی از آن ارائه دهندگان سرویس ایمیل است که با حضوری قدرتمند نظر همه را به خود جلب کرد. زمانی که سایر ارائه دهندگان سرویس ایمیل تنها 5 یا 10 مگابایت فضا برای کاربران خود در نظر می گرفتند جی میل با یک گیگابایت فضا برای کاربرانش قدم در میدان گذاشت! همین سبب شد نظر عده زیادی به این سرویس دهنده جلب شود. از آن زمان تا کنون جی میل شاهد تغییرات زیادی بوده چه نسخه دسکتاپ و چه اپلیکیشنش. و خبر جدید اینکه به زودی قرار است قابلیت تصحیح اشتباهات گرامری هم به آن اضافه شود.

تصحیح اشتباهات گرامری در جی میل

نه تنها اشتباهات گرامری (مثل نادرست بودن زمان فعل) از این پس در جی میل مشخص خواهند شد (با خط آبی زیرشان) بلکه غلط های املایی نیز به صورت خودکار تصحیح خواهند شد. بر خلاف سابق که غلط های املایی با خط قرمز زیرشان مشخص می شدند و شما مجبور بودید خودتان آنها را به صورت دستی تصحیح کنید. وقتی روی کلماتی که زیرشان خط آبی کشیده شده راست کلیک کنید (در نسخه دسکتاپ) می توانید شکل صحیح کلمه را ببینید و آن را انتخاب کنید. با این کار کلمه صحیح جایگزین کلمه غلط خواهد شد. همین که شما مجبور نیستید مجددا کلمه صحیح را تایپ کنید خود باعث افزایش سرعت تان در نوشتن ایمیل خواهد شد.

تصحیح اشتباهات گرامری در جی میل

شایان ذکر است که قابلیت های فوق برای کاربرانی که دارای اکانت G Suite هستند تا اواسط ماه سپتامبر سال جاری در دسترس خواهد بود. برای سایر کاربران هنوز زمان مشخصی در نظر گرفته نشده اما به نظر می رسد مدتی بعد دسترسی همه به این قابلیت ها فراهم شود.

منبع: وبسایت phonearena.com و androidpolice.com
 

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن جی میل از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

جی میل یکی از آن ارائه دهندگان سرویس ایمیل است که با حضوری قدرتمند نظر همه را به خود جلب کرد. زمانی که سایر ارائه دهندگان سرویس ایمیل تنها 5 یا 10 مگابایت فضا برای کاربران خود در نظر می گرفتند جی میل با یک گیگابایت فضا برای کاربرانش قدم در میدان گذاشت! همین سبب شد نظر عده زیادی به این سرویس دهنده جلب شود. از آن زمان تا کنون جی میل شاهد تغییرات زیادی بوده چه نسخه دسکتاپ و چه اپلیکیشنش. و خبر جدید اینکه به زودی قرار است قابلیت تصحیح اشتباهات گرامری هم به آن اضافه شود. نه…

به این مطلب امتیاز دهید

تصحیح اشتباهات گرامری در جی میل (به زودی) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید