اخبار

حرکت جالب کارمندان گوگل در استقبال از هالووین

حرکت جالب کارمندان گوگل در استقبال از هالووین
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت talkandroid.com: شاید نام هالووین اکثر ما را به یاد چیزهای ترسناک بیاندازد؛ زامبی، مومیایی، فرانکنشتاین، دراکولا و … و معمولا هم اگر اطلاع داشته باشید افراد در جشن هایی که برای هالووین برگزار می شود خودشان را با گریم به شکل های ترسناک در می آورند. اما امسال کارمندان شرکت گوگل در ایالت سیاتل آمریکا به جای ترسناک کردن خودشان کار جالبی انجام داده اند که در زیر تصویرش را می بینید.

استقبال کارمندان گوگل از هالووین

کارمندان شرکت گوگل در ایالت سیاتل قبرستان کوچکی برای اپلیکیشن های مرده گوگل (پروژه های شکست خورده این شرکت) درست کرده اند که همانطور که می بینید اپلیکیشن های معروفی همچون گوگل پلاس، گوگل ریدر، پیکاسا و حتی شبکه اجتماعی اورکات که حتی قبل از فیس بوک هم وجود داشت بین آنهاست. امیدواریم سایر پروژه های گوگل به این قبرستان کوچک نپیوندند!
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت talkandroid.com: شاید نام هالووین اکثر ما را به یاد چیزهای ترسناک بیاندازد؛ زامبی، مومیایی، فرانکنشتاین، دراکولا و ... و معمولا هم اگر اطلاع داشته باشید افراد در جشن هایی که برای هالووین برگزار می شود خودشان را با گریم به شکل های ترسناک در می آورند. اما امسال کارمندان شرکت گوگل در ایالت سیاتل آمریکا به جای ترسناک کردن خودشان کار جالبی انجام داده اند که در زیر تصویرش را می بینید. کارمندان شرکت گوگل در ایالت سیاتل قبرستان کوچکی برای اپلیکیشن های مرده گوگل (پروژه های شکست خورده این شرکت) درست…

به این مطلب امتیاز دهید

حرکت جالب کارمندان گوگل در استقبال از هالووین - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید