اخبار اخبار فن آوری

برندگان Google Play Awards 2019 مشخص شدند

برندگان Google Play Awards 2019 مشخص شدند
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت 9to5google.com: گوگل در آستانه برگزاری کنفرانس I/O 2019 بهترین برنامه ها و بازی های سال 2019 پلی استور (برندگان جایزه Google Play Awards) را معرفی کرد. شایان ذکر است که کاندیدهای این جایزه اواخر ماه گذشته میلادی در 9 حوزه مختلف توسط تیم های داوری گوگل معرفی شده بودند. معیارهایی که برای انتخاب این اپلیکیشن ها در نظر گرفته شده کیفیت کلی، طراحی، عملکرد فنی و نوآوری در اپلیکیشن هستند.

همچنین برندگان جایزه مدال نقره گوگل را دریافت کرده و در گوگل پلی به عنوان اپلیکیشن منتخب معرفی شده اند. و حالا برندگان جایزه Google Play Awards 2019:

بهترین اپلیکیشن کیفیت زندگی

اپلیکیشن Woebot از گروه توسعه دهندگان Woebot Labs؛ اپلیکیشن های این دسته بندی اپلیکیشن هایی هستند که به افراد کمک می کنند تا بهترین تجربه ممکن را از زندگی شان داشته باشند. طراحی مسئولانه و استفاده از استراتژی های مناسب برای برقراری ارتباط فعال با کاربر از دیگر معیارهای انتخاب برنده در این دسته بندی بوده اند.

نمایی از اپلیکیشن Woebot

بهترین اپلیکیشن مخصوص معلولان

همانطور که از اسمش بر می آید این دسته بندی مخصوص اپلیکیشن هایی است که برای معلولین و نیازهای خاص آنها ساخته می شوند. ابتکار در برقراری ارتباط و تعامل با افراد معمول از جمله معیارهای این دسته است و اپلیکیشن Envision AI از گروه توسعه دهندگان Envision Technologies BV به عنوان بهترین اپلیکیشن در این دسته بندی معرفی شده است.

نمایی از اپلیکیشن Envision ai

بهترین اپلیکیشن تاثیرگذار اجتماعی

به طور کلی اپلیکیشن هایی در این دسته بندی قرار می گیرند که تاثیری مثبت بر حرکت ها و اقداماتی داشته باشند که توسط گروه های مختلف در سراسر دنیا برای ارتقای سلامتی و آموزش، حل بحران، رفع مشکل بی پناهان و رفع معضل بی سوادی انجام می شوند. اپلیکیشن Wisdo از شرکت Wisdo LTD به عنوان بهترین اپلیکیشن در این زمینه معرفی شده است.

نمایی از اپلیکیشن Wisdo

زیباترین بازی

بازی های این دسته بندی نمونه ای عالی در طراحی هنرمندانه و استفاده از افکت های بصری خاص هستند که از طریق تصویرسازی خلاقانه و/یا استفاده از امکانات رابط های برنامه های نویسی (API) پیشرفته گرافیکی بدست آمده اند. بازی Shadowgun Legends از گروه توسعه دهندگان MADFINGER Games به عنوان بهترین بازی در این دسته بندی معرفی شده است.

نمایی از بازی Shadowgun legends

بهترین اپلیکیشن اتاق پذیرایی!

اپلیکیشن هایی که به شما کمک می کنند تا تجربه بهتری از کنار هم بودن در اتاق پذیرایی داشته باشید. اپلیکیشن Neverthink از گروه توسعه دهندگان Neverthink به عنوان بهترین اپلیکیشن در این زمینه معرفی شده است.

نمایی از اپلیکیشن Neverthink

نوآورترین اپلیکیشن

همانطور که از اسمش پیداست این دسته بندی مخصوص اپلیکیشن هایی است که بیشترین نوآوری را در استفاده از راهکارهای مدرن مثل به کار گیری فناوری های جدید، برقراری ارتباط با مخاطبانی خاص یا استفاده خلاقانه از فناوری گوشی های هوشمند برای کاربران داشته اند. بازی Tick Tock از گروه توسعه دهندگان Other Tales Interactive به عنوان بهترین اپلیکیشن در این دسته بندی معرفی شده است.

نمایی از بازی Tick tock

اپلیکیشن هایی با کاربران میلیاردی

اپلیکیشن هایی که عملکردی بهینه در بومی سازی بازارهای نو ظهور و فرهنگ سازی برای آنها داشته اند. اپلیکیشن Canva از گروه توسعه دهندگان Canva به عنوان بهترین اپلیکیشن در این زمینه معرفی شده است.

نمایی از اپلیکیشن Canva

بهترین اپلیکیشن مطرح

اپلیکیشن هایی با طراحی و تجربه کاربری عالی که در برقراری ارتباط فعال با کاربران و حفظ آنها موفق عمل کرده و رشد چشمگیری داشته اند. اپلیکیشن Slowly از گروه توسعه دهندگان Slowly Communications Ltd به عنوان بهترین اپلیکیشن در این زمینه شناخته شده است.

نمایی از اپلیکیشن Slowly

بهترین بازی مطرح

بازی هایی با طراحی و تجربه کاربری عالی که در برقراری ارتباط فعال با کاربران و حفظ آنها موفق عمل کرده و رشد چشمگیری داشته اند. بازی Marvel Strike Force از استودیوی بازی سازی FoxNext Games به عنوان بهترین بازی در این دسته بندی معرفی شده است.

نمایی از بازی Marvel strike force

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت 9to5google.com: گوگل در آستانه برگزاری کنفرانس I/O 2019 بهترین برنامه ها و بازی های سال 2019 پلی استور (برندگان جایزه Google Play Awards) را معرفی کرد. شایان ذکر است که کاندیدهای این جایزه اواخر ماه گذشته میلادی در 9 حوزه مختلف توسط تیم های داوری گوگل معرفی شده بودند. معیارهایی که برای انتخاب این اپلیکیشن ها در نظر گرفته شده کیفیت کلی، طراحی، عملکرد فنی و نوآوری در اپلیکیشن هستند. همچنین برندگان جایزه مدال نقره گوگل را دریافت کرده و در گوگل پلی به عنوان اپلیکیشن منتخب معرفی شده اند. و حالا…

به این مطلب امتیاز دهید

برندگان Google Play Awards 2019 مشخص شدند - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید