اخبار اخبار فن آوری

خرید اشتراک گوگل پلی به زودی ممکن خواهد شد

خرید اشتراک گوگل پلی به زودی ممکن خواهد شد
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com و androidauthority.com: اینکه خرید اشتراک گوگل پلی که با نام گوگل پلی پس (Google Play Pass) شناخته می شود ممکن خواهد شد چیزی است که از چندین ماه قبل در مورد آن صحبت شده بود. اما خود گوگل اخیرا در توییتی اعلام کرده که زمان زیادی تا راه اندازی این سرویس باقی نمانده است (تصویر زیر را ببینید). با خرید اشتراک گوگل پلی خواهید توانست با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه به بسیاری از اپلیکیشن ها و بازی های پولی دسترسی داشته باشید. در واقع گوگل پلی پس شما را از پرداخت جداگانه برای خرید این اپلیکیشن ها بی نیاز خواهد کرد.

توییت گوگل پلی در مورد راه اندازی عنقریب سرویس گوگل پلی پس

البته هنوز مشخص نیست کدام بازی ها و اپلیکیشن ها تحت این سرویس هستند و دقیقا چه مبلغی برای خرید اشتراک در نظر گرفته شده است اما آنچه که از ظواهر بر می آید آن است که این مبلغ حدودا 4.99 دلار برای یک ماه خواهد بود و بسیاری از بازی های معروف همچون Brothers: A Tale of Two Sons ،Limbo ،80 Days و Stardew Valley را در بر خواهد گرفت.

سرویس گوگل پلی پس

جالب است بدانید که شرکت اپل نیز سرویس مشابهی را به نام اپل آرکید (Apple Arcade) برای اپ استور خود راه اندازی خواهد کرد. جزئیات بیشتر راجع به این سرویس احتمالا در همایشی که برای معرفی آیفون 11 برگزار می شود مشخص خواهد شد و حتی احتمال آن هم وجود دارد که راه اندازی آن با این همایش باشد. گفته می شود اپل آرکید فقط بازی های خاص از توسعه دهندگان بنام را شامل خواهد شد اما اینکه آیا گوگل پلی از این الگو پیروی خواهد کرد چیزی است که از الان نمی توان راجع به آن صحبت کرد.

آیا سرویس جدید گوگل پلی حرکتی برای عقب نماندن از رقیب همیشگی خود اپل استور است؟ شما چه فکر می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpolice.com و androidauthority.com: اینکه خرید اشتراک گوگل پلی که با نام گوگل پلی پس (Google Play Pass) شناخته می شود ممکن خواهد شد چیزی است که از چندین ماه قبل در مورد آن صحبت شده بود. اما خود گوگل اخیرا در توییتی اعلام کرده که زمان زیادی تا راه اندازی این سرویس باقی نمانده است (تصویر زیر را ببینید). با خرید اشتراک گوگل پلی خواهید توانست با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه به بسیاری از اپلیکیشن ها و بازی های پولی دسترسی داشته باشید. در واقع گوگل پلی پس شما را از…

به این مطلب امتیاز دهید

خرید اشتراک گوگل پلی به زودی ممکن خواهد شد - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید