آموزش ترفندها و راهکارها

چگونه چت های واتس اپ را آرشیو کنیم و دوباره بازگردانیم؟

چگونه چت های واتس اپ را آرشیو کنیم و دوباره بازگردانیم؟
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

با اضافه شدن قابلیت آرشیو به واتس اپ دیگر به راحتی می توانید چت هایی که نمی خواهید در صفحه چت واتس اپ نشان داده شوند را آرشیو کنید. شاید با کسی زیاد در ارتباط نباشید یا به هر دلیل دیگری بخواهید چتی که با او داشته اید را آرشیو کنید. در زیر روش آرشیو کردن چت ها و همچنین بازگرداندن مجدد آنها به صفحه چت ها را برایتان توضیح خواهیم داد. قبل از شروع باید به این نکته اشاره کنیم که چت هایی که آرشیو می کنید به هیچ عنوان از بین نمی روند و فقط در صفحه چت ها نشان داده نمی شوند.

شایان ذکر است که آرشیو کردن چت ها می تواند روشی برای پنهان کردن آنها نیز باشد. اگر صحبت های خصوصی با کسی داشته اید که نمی خواهید به راحتی در دسترس باشند یکی از روش های پنهان کردن آنها آرشیو کردن شان است.

روش آرشیو کردن یک چت در واتس اپ

بسیار ساده است! کافی است فقط اپلیکیشن واتس اپ را باز کنید و وارد باریکه (تب) چت ها شوید. سپس انگشت تان را روی هر چتی که می خواهید آرشیو کنید نگه دارید و بعد آیکن مربع شکلی که یک فلش رو به پایین روی آن قرار گرفته را با انگشت لمس کنید. با این کار چت مذکور از لیست چت ها حذف شده و آرشیو می شود.

روش آرشیو کردن یک چت در واتس اپ

روش آرشیو کردن تمام چت ها در واتس اپ

اگر می خواهید تمام چت هایتان را آرشیو کنید نیازی نیست تک تک آنها را انتخاب کرده و پروسه فوق را طی کنید. کافی است فقط بعد از باز کردن واتس اپ آیکن سه نقطه گوشه سمت راست صفحه را لمس و بعد گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید. حال در صفحه جدیدی که باز می شود ابتدا گزینه Chats و بعد از آن گزینه Chat History را انتخاب کنید. مجددا صفحه جدیدی باز می شود که با لمس گزینه Archive all chats در آن می توانید تمام چت هایتان را آرشیو کنید.

روش آرشیو کردن تمام چت ها در واتس اپ

روش خارج کردن یک چت از حالت آرشیو و بازگرداندن آن به صفحه چت ها

اگر می خواهید چتی که قبلا آرشیو کرده اید را مجددا به صفحه چت ها بازگردانید به ترتیب زیر عمل کنید. بعد از باز کردن اپلیکیشن واتس اپ وارد باریکه (تب) چت ها شوید. سپس به پایین صفحه نوردش (اسکرول) کنید و گزینه Archived  را لمس کنید. صفحه جدیدی باز می شود که در آن لیست چت هایی که آرشیو کرده اید را خواهید دید. هر چتی که می خواهید از حالت آرشیو خارج کنید را با انگشت لمس کرده و بعد آیکن مربع با فلش رو به بالا را لمس کنید. با این کار چت مذکور به صفحه چت ها باز خواهد گشت.

روش خارج کردن یک چت از حالت آرشیو و بازگرداندن آن به صفحه چت ها

منبع: androidpit.com

دانلود جدیدترین نسخه پیام رسان واتس اپ از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

با اضافه شدن قابلیت آرشیو به واتس اپ دیگر به راحتی می توانید چت هایی که نمی خواهید در صفحه چت واتس اپ نشان داده شوند را آرشیو کنید. شاید با کسی زیاد در ارتباط نباشید یا به هر دلیل دیگری بخواهید چتی که با او داشته اید را آرشیو کنید. در زیر روش آرشیو کردن چت ها و همچنین بازگرداندن مجدد آنها به صفحه چت ها را برایتان توضیح خواهیم داد. قبل از شروع باید به این نکته اشاره کنیم که چت هایی که آرشیو می کنید به هیچ عنوان از بین نمی روند و فقط در صفحه چت…

به این مطلب امتیاز دهید

چگونه چت های واتس اپ را آرشیو کنیم و دوباره بازگردانیم؟ - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 4.17 ( 3 votes)

نظر بدهید