آموزش ترفندها و راهکارها

استوری های اینستاگرم – چگونه می توان تعداد بیننده های آن را محدود کرد؟

روش محدود کردن بیننده های یک استوری اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اینستاگرم با بیش از یک میلیارد کاربر از سراسر دنیا بدون شک یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی مبتنی بر تصویر است. اما همه چیز در اینستاگرم به تصویر ختم نمی شود. بخش استوری که البته مدتهاست به اینستاگرم اضافه شده محلی است که روزانه میلیون ها کاربر لحظات ناب شان را در آن ثبت می کنند و البته دیدن آنها برای تمام کسانی که اصطلاحا فالوور شخص به حساب می آیند ممکن است. اما سوال اینجاست که اگر یکی از این استوری ها تا حدودی شخصی باشد و فقط بخواهیم اشخاص خاصی از بین فالوورهایمان آن را ببینند چه کار باید بکنیم؟ این سوالی است که در زیر جواب آن را خواهیم داد.

چگونه می توان تعداد بیننده های یک استوری را محدود کرد؟

اخیرا گزینه جدیدی با نام "دوستان نزدیک" (Close Friends) به منوی کناری اینستاگرم اضافه شده است. شما می توانید هر کسی را به این لیست اضافه کنید ولی همانطور که از اسم آن بر می آید این گزینه در واقع برای درست کردن لیستی از دوستان نزدیک تان است که به آنها اعتماد بیشتری دارید. خوشبختانه کسی نمی تواند درخواست اضافه شدن به این لیست را بدهد (بر خلاف فالو کردن که هر کسی می تواند درخواست آن را بدهد). بنابراین این لیست کاملا شخصی است و شما صد در صد روی آن کنترل خواهید داشت.

اضافه کردن فالوورها به لیست دوستان نزدیک تان در اینستاگرم

برای درست کردن لیستی از دوستان نزدیک تان کافی است فقط روی گزینه "دوستان نزدیک" در منوی کناری اینستاگرم کلیک کرده و بعد دکمه سبز رنگ "اضافه کردن" را کنار هر کدام از فالوورهایتان که می خواهید به این لیست اضافه شوند را لمس کنید. بعد از این هر موقع بخواهید یک استوری را آپلود کنید گزینه "لیست دوستان نزدیک" در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با انتخاب آن استوری مورد نظر نه با همه فالوورها بلکه فقط با افرادی به اشتراک گذاشته خواهد شد که در لیست دوستان نزدیک تان هستند. اگر این گزینه را انتخاب نکنید مثل سابق استوری با تمامی فالوورهایتان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اینستاگرم با بیش از یک میلیارد کاربر از سراسر دنیا بدون شک یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی مبتنی بر تصویر است. اما همه چیز در اینستاگرم به تصویر ختم نمی شود. بخش استوری که البته مدتهاست به اینستاگرم اضافه شده محلی است که روزانه میلیون ها کاربر لحظات ناب شان را در آن ثبت می کنند و البته دیدن آنها برای تمام کسانی که اصطلاحا فالوور شخص به حساب می آیند ممکن است. اما سوال اینجاست که اگر یکی از این استوری ها تا حدودی شخصی باشد و فقط بخواهیم اشخاص خاصی از بین فالوورهایمان آن را…

به این مطلب امتیاز دهید

استوری های اینستاگرم – چگونه می توان بیننده های آن را محدود کرد؟ - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید