آموزش ترفندها و راهکارها

روش برگرداندن لایک های اینستاگرم

روش برگرداندن لایک های اینستاگرم
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

همانطور که می دانید یکی از بحث برانگیزترین اقدامات اینستاگرم در سال گذشته میلادی حذف لایک ها از پست های اینستاگرمی بود. البته نه به طور کامل؛ سابق بر این تعداد لایک هایی که یک پست دریافت می کرد برای تمام کاربران اینستاگرم نمایش داده می شد اما بر اساس تصمیمی که اینستاگرم در اواسط سال گذشته میلادی گرفت دیگر تعداد لایک های یک پست برای همه کاربران نشان داده نخواهد شد.

حذف لایک ها از پست های اینستاگرمی
حذف لایک ها از پست های اینستاگرمی (تصویر سمت چپ)

آن طور که خود اینستاگرم ادعا می کند این اقدام برای کاهش استرس اجتماعی و سلامت روانی جامعه بوده چرا که بسیاری از لایک هایی که پست های اینستاگرمی دریافت می کنند واقعی نیستند یا به عبارت دیگر نشان دهنده علاقه واقعی یک کاربر به آنها نیست (برای مقاصد دیگر است). البته عده ای از منتقدین طور دیگری فکر می کنند و به اعتقاد آنها این اقدام اینستاگرم در جهت کاهش شهرت فزاینده کاربران تاثیرگذار (اینفلوئنسرها) در اینستاگرم بوده است. به هر حال خارج از این بحث ها در این پست قصد داریم روشی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید مثل سابق تمام لایک های اینستاگرم را ببینید.

برگرداندن لایک ها به اینستاگرم

لطفا توجه داشته باشید که این روش فعلا برای اپلیکیشن اینستاگرم کار نمی کند و فقط برای نسخه دسکتاپ آن است. همچنین برای استفاده از آن باید مرورگر گوگل کروم را در رایانه یا گوشی خود نصب کرده باشید.

چطور لایک های اینستاگرم را برگردانیم؟

بسیار ساده! کافی است فقط مرورگر کروم را در رایانه یا در گوشی تان باز کنید و روی این لینک (Return of the Likes) کلیک کنید. این در واقع لینک نصب افزونه ای با همین نام است که می تواند دوباره لایک های اینستاگرم را برای شما برگرداند. بعد از نصب افزونه شاهد اضافه شدن یک آیکن کوچک به گوشه سمت راست بالای مرورگرتان خواهید بود و از آن پس دیگر می توانید تمام لایک ها را ببینید. ما این افزونه را روی اینستاگرم ایران اپس چک کردیم و همانطور که در شکل زیر می بینید لایک ها و کامنت ها نشان داده شده اند در حالی که  قبل از نصب افزونه نشان داده نمی شدند.

نمونه ای از نمایش مجدد لایک ها در اینستاگرم ایران اپس

افزونه Return of the Likes تا چه حد ایمن است؟

قبل از هر چیز انتشار این افزونه در فروشگاه افزونه های گوگل کروم خود دلیلی بر ایمن بودن آن است. ولی جهت اطلاع بیشتر شما باید بگوییم این افزونه توسط شرکت Socialinsider ساخته شده که کارش تحلیل شبکه های اجتماعی است. این شرکت قویا تاکید کرده که هیچ اطلاعاتی از کاربران از طریق افزونه Return of the Likes به سرورهای این شرکت فرستاده نمی شود و اطلاعات شخصی کاربران کاملا ایمن خواهد ماند.

منبع: androidpit.com


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

همانطور که می دانید یکی از بحث برانگیزترین اقدامات اینستاگرم در سال گذشته میلادی حذف لایک ها از پست های اینستاگرمی بود. البته نه به طور کامل؛ سابق بر این تعداد لایک هایی که یک پست دریافت می کرد برای تمام کاربران اینستاگرم نمایش داده می شد اما بر اساس تصمیمی که اینستاگرم در اواسط سال گذشته میلادی گرفت دیگر تعداد لایک های یک پست برای همه کاربران نشان داده نخواهد شد. حذف لایک ها از پست های اینستاگرمی (تصویر سمت چپ) آن طور که خود اینستاگرم ادعا می کند این اقدام برای کاهش استرس اجتماعی و سلامت روانی جامعه…

به این مطلب امتیاز دهید

روش برگرداندن لایک های اینستاگرم - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید