اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

پشتیبانی اینستاگرم از نظرسنجی های چند گزینه ای

پشتیبانی اینستاگرم از نظرسنجی های چند گزینه ای
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

حدودا دو سال پیش بود که امکان نظرسنجی از کاربران در استوری های اینستاگرم فراهم شد. تا به امروز این نظرسنجی ها به صورت دو گزینه ای بود. یعنی یک سوال در استوری مطرح می شد و کاربرانی که از آن استوری بازدید می کردند دو گزینه برای پاسخ دادن به آن سوال داشتند. اما حالا و با آخرین آپدیت اینستاگرم امکان قرار دادن سوال های چهار گزینه ای نیز فراهم شده است.

نظرسنجی های چند گزینه ای در اینستاگرم

شما از این پس می توانید با استفاده از گزینه جدید Quiz Sticker سوالات چهارگزینه ای برای فالوورهایتان مطرح کنید و اطلاعات بیشتر و دقیق تری از آنها بدست آورید. بدون شک طرح یک سوال چهارگزینه ای در مقایسه با یک سوال دو گزینه ای می تواند شما را بهتر از نظرات فالوورهایتان آگاه کند؛ این هم می تواند برای کسانی که طرفداران و فالوورهای زیادی دارند به درد بخور باشد و هم برای شرکت ها و تولیدکنندگان محصولات مختلف که از اکانت اینستاگرم شان برای تبلیغ و معرفی محصولات شان استفاده می کنند.

نظرسنجی های چند گزینه ای در اینستاگرم

برای استفاده از Quiz Sticker آیکن دوربین را در اینستاگرم تان لمس کرده و سپس از گوشه سمت راست بالای صفحه ای که باز می شود منوی استیکرها را باز کنید. در آنجا گزینه ای به نام quiz وجود دارد که با استفاده از آن می توانید یک سوال چهار گزینه ای مطرح کرده و در استوری قرار دهید. حالا فالوورهایتان یا هر کاربری که از استوری موردنظر بازدید می کند می تواند به سوالی که شما مطرح کرده اید پاسخ داده و در جواب یکی از چهار گزینه ای که تعیین کرده اید را انتخاب کند.

نظرسنجی های چند گزینه ای در اینستاگرم

اینستاگرم طی چند ماه گذشته برای پیشی گرفتن از اپلیکیشن رقیب خود یعنی اسنپ چت به ارائه امکانات مختلفی در بخش استوری دست زده که از جمله مهم ‌ترین آنها می‌ توان به امکان خرید از استوری، نمایش استوری به "دوستان نزدیک" و ویژگی پرسش و پاسخ زنده اشاره کرد که مورد آخر هنوز در دسترس همه کاربران نیست.

جهت استفاده از قابلیت مذکور (نظرسنجی چند گزینه ای) اپلیکیشن اینستاگرم تان را به روز کنید یا به راحتی با کلیک روی لینک زیر آخرین نسخه اینستاگرم را از ایران اپس دریافت و نصب نمایید.

منبع: 9to5mac.com

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

حدودا دو سال پیش بود که امکان نظرسنجی از کاربران در استوری های اینستاگرم فراهم شد. تا به امروز این نظرسنجی ها به صورت دو گزینه ای بود. یعنی یک سوال در استوری مطرح می شد و کاربرانی که از آن استوری بازدید می کردند دو گزینه برای پاسخ دادن به آن سوال داشتند. اما حالا و با آخرین آپدیت اینستاگرم امکان قرار دادن سوال های چهار گزینه ای نیز فراهم شده است. شما از این پس می توانید با استفاده از گزینه جدید Quiz Sticker سوالات چهارگزینه ای برای فالوورهایتان مطرح کنید و اطلاعات بیشتر و دقیق تری از…

به این مطلب امتیاز دهید

پشتیبانی اینستاگرم از نظرسنجی های چند گزینه ای - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید