اخبار اخبار فن آوری

آپدیت جدید اینستاگرم با قابلیت ارسال پیام صوتی

آپدیت جدید اینستاگرم با قابلیت ارسال پیام صوتی
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اینستاگرم در جدیدترین نسخه اش که کمتر از 24 ساعت از زمان انتشارش می گذرد قابلیت ارسال پیام صوتی را به عنوان یک قابلیت جدید معرفی کرد. در این نسخه که هم برای اندروید و هم آی او اس منتشر شده است امکان ارسال پیام های صوتی با مدت زمان حداکثر یک دقیقه وجود دارد. البته شاید اضافه شدن این قابلیت چیز جدیدی نباشد چرا که قبلا در اپلیکیشن هایی پیام رسانی همچون واتس اپ، وی چت و فیس بوک نیز شاهد آن بوده ایم.

چیزی که در اینجا بیشتر به چشم می آید و اهمیت دارد آن است که با اضافه شدن قابلیت های اینچنینی اینستاگرم بیشتر به سمت تبدیل شدن به یک پیام رسان پیش می رود و آرام آرام به عنوان یک پلتفرم به اشتراک گذاری تصویر رنگ می بازد. به هر حال اضافه شدن این قابلیت برای کاربرانی که کندتر تایپ می کنند می تواند یک مزیت محسوب شود و ارتباطات شان را تسهیل کند.

روش ارسال پیام صوتی در اینستاگرم

برای ارسال پیام صوتی در نسخه جدید اینستاگرم کافی است فقط نوار ارسال پیام در پایین صفحه را با انگشت لمس کنید. سپس انگشت تان را روی آیکن میکروفون نگه داشته و شروع به صبحت کردن کنید (حداکثر یک دقیقه). هر موقع انگشت تان را از روی آیکن میکروفون بردارید پیام صوتی ارسال خواهد شد. در صورتی که از ارسال پیام منصرف شدید می توانید انگشت تان را به سمت چپ صفحه کشیده و روی آیکن سطل آشغال بیاورید.

ارسال پیام صوتی در اینستاگرم

روش دیگری هم برای انجام این کار وجود دارد. می توانید با انگشت یک بار آرام روی آیکن میکروفون بزنید. سپس گوشی را مثل زمانی که با تلفن صحبت می کنید روی گوش تان بگذارید. بعد از شنیدن صدای بیپ می توانید صحبت کنید. هر موقع صبحت تان تمام شد گوشی را پایین بیاورید و دکمه "ارسال" را لمس کنید.

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اینستاگرم در جدیدترین نسخه اش که کمتر از 24 ساعت از زمان انتشارش می گذرد قابلیت ارسال پیام صوتی را به عنوان یک قابلیت جدید معرفی کرد. در این نسخه که هم برای اندروید و هم آی او اس منتشر شده است امکان ارسال پیام های صوتی با مدت زمان حداکثر یک دقیقه وجود دارد. البته شاید اضافه شدن این قابلیت چیز جدیدی نباشد چرا که قبلا در اپلیکیشن هایی پیام رسانی همچون واتس اپ، وی چت و فیس بوک نیز شاهد آن بوده ایم. چیزی که در اینجا بیشتر به چشم می آید و اهمیت دارد آن است که…

به این مطلب امتیاز دهید

آپدیت جدید اینستاگرم با قابلیت ارسال پیام صوتی - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید