اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

پشتیبانی اینستاگرم از تم تیره

پشتیبانی اینستاگرم از تم تیره
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

طی ماه های اخیر تم تیره به بسیاری از اپلیکیشن های اندرویدی از جمله گوگل مپس، جیمیل، واتس اپ و پینترست اضافه شده و حالا نوبت اینستاگرم است! اینستاگرم از تم تیره نیز پشتیبانی می کند هر چند فعلا فقط در اندروید 10 و آی او اس 13. البته این تم قبلا روی برخی از ساخت های (بیلدهای) اینستاگرم تست شده بود و حالا رسما کاربرانی که از اندروید 10 یا آی او اس 13 استفاده می کنند می توانند با به روز کردن نسخه اینستاگرم خود به آخرین نسخه از تم تیره در آن استفاده کنند.

نمایی از تم تیره در اینستاگرم

روی کلمه پشتیبانی تاکید می کنیم به این دلیل که بر خلاف اپلیکیشن هایی که از آنها نام بردیم گزینه جداگانه ای برای فعال یا غیرفعال کردن تم تیره به اینستاگرم اضافه نشده است. تنها پشتیبانی از تم تیره به آن اضافه شده به این معنا که اگر شما تم تیره را با مراجعه به صفحه تنظیمات سیستم عامل تان فعال کنید آنگاه آن را در اینستاگرم نیز خواهید داشت.

نمایی از تم تیره در اینستاگرم

جهت فعال کردن تم تیره در دیوایس تان به صفحه تنظیمات رفته و گزینه صفحه نمایشگر (Display) را انتخاب کنید. سپس گزینه پیشرفته (Advanced) و بعد از آن گزینه تیره (Dark) را از منوی تم های دیوایس تان انتخاب کنید.

منبع: وبسایت androidpolice.com و cnet.com

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن اینستاگرم از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

طی ماه های اخیر تم تیره به بسیاری از اپلیکیشن های اندرویدی از جمله گوگل مپس، جیمیل، واتس اپ و پینترست اضافه شده و حالا نوبت اینستاگرم است! اینستاگرم از تم تیره نیز پشتیبانی می کند هر چند فعلا فقط در اندروید 10 و آی او اس 13. البته این تم قبلا روی برخی از ساخت های (بیلدهای) اینستاگرم تست شده بود و حالا رسما کاربرانی که از اندروید 10 یا آی او اس 13 استفاده می کنند می توانند با به روز کردن نسخه اینستاگرم خود به آخرین نسخه از تم تیره در آن استفاده کنند. روی کلمه پشتیبانی…

به این مطلب امتیاز دهید

پشتیبانی اینستاگرم از تم تیره - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

نظر بدهید