اخبار اخبار فن آوری

انتشار بازی Mario Kart Tour برای اندروید (به زودی)

انتشار بازی Mario Kart Tour برای اندروید (به زودی)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpit.com: بازی Mario Kart Tour که در واقع سومین بازی از سری بازی های معروف سوپرماریو برای موبایل است به زودی توسط شرکت نینتندو منتشر خواهد شد. آنطور که شرکت نینتندو در حساب توییتری اش گفته این بازی در تاریخ 25 سپتامبر سال جاری (3 مهر 1398) هم برای سیستم عامل اندروید و هم آی او اس منتشر خواهد شد. بعد از انتشار دو بازی موفق Super Mario Run و Dr Mario World که اولی در سبک دویدنی پریدنی و دومی در سبک پازلی است اکنون نوبت به انتشار بازی دیگری از سری بازی های سوپرماریو این بار در سبک مسابقه ای رسیده است.

انتشار بازی Maril kart tour در 25 سپتامبر 2019

بازی Mario Kart Tour مثل خیلی دیگر از بازی های موبایل و دو نسخه قبلی خود یک بازی فریمیوم است. به این معنی که شما می توانید بازی را به رایگان دانلود کرده و از آن استفاده کنید ولی آیتم هایی هم در بازی در نظر گرفته شده اند که برای دسترسی به آنها باید آنها را از طریق پرداخت درون برنامه ای و با پول واقعی خریداری کنید. این که این آیتم ها چه هستند هنوز دقیقا مشخص نیست ولی به نظر می آید مثل خیلی بازی های دیگر شامل آیتم های کمکی بشوند که به بازیکنان اجازه می دهند آسان تر و سریعتر از مراحل بازی عبور کنند.

نمایی از بازی Mario kart tour

آنطور که از ظواهر بازی بر می آید احتمالا علاوه بر کاراکترهای دیگر بازی به غیر از سوپرماریو، ماشین ها و مسیرهایی هم برای مسابقه هستند که باید آنها را با پول واقعی خریداری کنید. همانطور که می دانید بازی Super Mario Run نیز یک بازی فریمیوم است اما جدا از فریمیوم بودنش بازیکنان باید به غیر از چند مرحله اول بازی قفل سایر مراحل را با پرداخت 9.99 دلار باز نمایند (تقریبا میتوان گفت کل بازی پولی است!). این که بازی Mario Kart Tour نیز از این الگو پیروی می کند یا نه کاملا مشخص نیست ولی احتمالا همین طور خواهد بود.

نمایی از بازی Mario kart tour

به گفته نینتندو به غیر از مسیرهای مسابقه معمولی که در بازی وجود دارد یک سری از مسیرها نیز هستند که برای طراحی محیط شان از محیط شهرهای بزرگ و معروف دنیا الهام گرفته شده است. و علاوه بر این مقصد مسیرها نیز هر دو هفته یک بار تغییر خواهد کرد. بازی دارای حالت "جنون" نیز خواهد بود که در آن یکی از آیتم های بازی به صورت نامحدود در اختیار آن دسته از بازیکنانی خواهد بود که آن آیتم را خریداری کرده اند. چیزی که می تواند آنها را در بازی شکست ناپذیر کند!

نمایی از بازی Mario kart tour

هر چند بازی Mario Kart Tour در سبک مسابقه ای است ولی از لحاظ گیم پلی شباهت هایی هم به بازی Super Mario Run دارد از جمله اینکه ماشین سوپرماریو به صورت خودکار حرکت می کند و شما باید تنها با حرکت انگشت به چپ یا راست آن را هدایت کنید. شایان ذکر است که نسخه بتای بازی قبلا در ماه آوریل در آمریکا و ژاپن منتشر شده است و آنطور که بعضی از کاربران بعد از تست این نسخه گفته اند آیتم هایی کمکی نیز در بازی وجود دارند که می توانید آنها را از سر راهتان بردارید و به محض برداشتن فعال می شوند؛ آیتم هایی همچون ستاره شکست ناپذیری.

نمایی از بازی Mario kart tour

و بالاخره اینکه برای انجام بازی Mario Kart Tour باید به اینترنت متصل باشید چه برای مسابقه دادن با کاربران دیگر به صورت آنلاین و چه حتی انجام بازی به صورت یک نفره. همچنین باید یک حساب کاربری نینتندو هم داشته باشید البته اگر قبلا آن را نساخته اید.

 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت androidpit.com: بازی Mario Kart Tour که در واقع سومین بازی از سری بازی های معروف سوپرماریو برای موبایل است به زودی توسط شرکت نینتندو منتشر خواهد شد. آنطور که شرکت نینتندو در حساب توییتری اش گفته این بازی در تاریخ 25 سپتامبر سال جاری (3 مهر 1398) هم برای سیستم عامل اندروید و هم آی او اس منتشر خواهد شد. بعد از انتشار دو بازی موفق Super Mario Run و Dr Mario World که اولی در سبک دویدنی پریدنی و دومی در سبک پازلی است اکنون نوبت به انتشار بازی دیگری از…

به این مطلب امتیاز دهید

انتشار بازی Mario Kart Tour برای اندروید (به زودی)

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید