بررسی برنامه نقد و بررسی

10 برنامه اندرویدی جدید

ده برنامه برتر اندرویدی
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

همیشه به روز بودن نیاز به تحقیق و جستجو در دنیای مجازی و شرکت در بحث ها و سایت هاست که زمان زیادی از هر شخص می گیرد. ایران اپس برای راحتی شما طبق معمول همیشه تعدادی از بهترین های اندروید که جدیدا منتشر شده است را معرفی می کند. در زیر نگاهی به 10 برنامه برتر اندرویدی به انتخاب ایران اپس در چند ماه اخیر خواهیم انداخت.

1. برنامه اندرویدی Pocket Sense

اگر معمولا در محیط های شلوغ مثل مترو رفت و آمد دارید و موبایل تان را هم در جیب تان می گذارید قطعا یکی از دغدغه هایتان آن است که کسی موبایل را از جیب تان نزند. تا به حال برنامه های ضد سرقت زیادی منتشر شده که مثلا در صورت حرکت کردن موبایل آژیر می کشند. این برنامه نه تنها این حالت را دارد بلکه دارای حالتی به نام حالت جیبی است که در آن اگر موبایل از جیب تان خارج شود آژیر می کشد.

نمایی از برنامه اندرویدی pocket sense

دانلود برنامه اندرویدی Pocket Sense از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

2. برنامه اندرویدی Microsoft To-Do

اپلیکیشنی از مایکروسافت برای برنامه ریزی و درست کردن فهرستی از کارهای روزانه؛ شما می توانید در برنامه روزانه تان یک سری کار روتین داشته باشید که کارهای همیشگی تان است و یک سری هم کارهای مهم که حتما باید تا پایان روز آنها را انجام داده باشید. همچنین می توانید با اختصاص یک رنگ خاص به هر کدام از فهرست های کاری تان اولویت آنها را مشخص کنید.

نمایی از برنامه اندرویدی microsoft to-do

دانلود برنامه اندرویدی Microsoft To-Do از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

3. برنامه اندرویدی GrammarPal

تا به حال شاید اپلیکیشن هایی را دیده باشید که غلط های املایی یک متن را مشخص می کنند ولی اپلیکیشن GrammarPal پا را از این هم فراتر گذاشته و نه فقط غلط های املایی بلکه غلط های گرامری و سبک نوشتار یک متن را هم می گیرد. شما میتوانید این غلط یاب را مستقیماً در هر اپلیکیشن دیگری مورد استفاده قرار دهید و همچنین از اپلیکیشن بخواهید خودش کلمات و عبارات غلط را با کلمات و عبارات درست جایگزین کند.

نمایی از برنامه اندرویدی grammarpal

دانلود برنامه اندرویدی GrammarPal از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

4. برنامه اندرویدی Google Family Link

اپلیکیشنی ساخت گوگل برای نظارت والدین بر استفاده بچه هایشان از وسایل هوشمند اندرویدی؛ از جمله امکانات این اپلیکیشن میتوان به مواردی همچون امکان قفل کردن گوشی یا تبلت فرزندتان از راه دور، نظارت بر دانلودهای انجام شده، نمایش میزان استفاده فرزندتان از اپلیکشین های مورد علاقه اش به همراه گزارشات هفتگی و ماهانه در همین مورد و امکان تعیین محدودیت برای استفاده از هر کدام از اپلیکیشن ها اشاره کرد.

نمایی از برنامه اندرویدی google family link

دانلود برنامه اندرویدی Google Family Link از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

5. برنامه اندرویدی Boxcryptor

معمولا فایل هایی که در درایوهای آنلاین ذخیره می کنید به حالت معمول ذخیره می شوند یعنی اگر کسی به هر عنوان به نام کاربری و گذرواژه شما دسترسی پیدا کند می تواند به راحتی به فایل هایتان نیز دسترسی داشته باشد. اپلیکیشن Boxcryptor اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می توانید فایل هایتان را حتی قبل از آپلود کردن در درایوهای آنلاینی همچون دراپ باکس، گوگل درایو، مایکروسافت وان درایو و … رمزگذاری (انکریپت) کرده و از ایمن ماندن آنها اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب حتی اگر کسی هم بتواند وارد حساب کاربری شما در هر کدام از سرویس دهنده های فوق شود به دلیل انکریپت بودن فایل ها امکان دسترسی به محتوای آنها را نخواهد داشت.

نمایی از برنامه اندرویدی boxcryptor

دانلود برنامه اندرویدی Boxcryptor از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

6. برنامه اندرویدی GlassWire

اپلیکیشنی که با استفاده از آن می توانید نظارت دقیقی روی فعالیت های اینترنتی اپلیکیشن هایتان و همچنین میزان مصرف پهنای باند توسط هر کدام از آنها داشته باشید. اگر فکر می کنید سرعت اینترنت تان کمتر از حد واقعی خودش است یکی از دلایل آن می تواند استفاده نامحسوس سایر اپلیکیشن هایتان از اینترنت باشد. از طرفی اگر به شبکه های رادیویی 3G یا 4G متصل باشید مسئله هزینه هم مطرح می شود. حال اگر بتوانید اپلیکیشن هایی که پهنای باندتان را می بلعند پیدا کرده و متوقف کنید هم سرعت اینترنت بالاتری را تجربه می کنید و هم هزینه کمتری خواهید کرد.

نمایی از برنامه اندرویدی glasswire

دانلود برنامه اندرویدی Glasswire از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

7. برنامه اندرویدی Google Duo

اپلیکیشنی ساخت گوگل برای برقراری تماس های تصویری که شباهت زیادی هم به برنامه های مشابه خود همچون Imo دارد. از جمله ویژگی های اپلیکیشن Google Duo می توان به مواردی همچون رابط کاربری ساده، پیش نمایش تصویر تماس گیرنده قبل از تماس، کیفیت بالاتر تصویر و عدم وابستگی به سیستم عاملی خاص اشاره کرد (امکان ارتباط با کسانی که از اندروید استفاده نمی کنند نیز هست).

نمایی از برنامه اندرویدی google duo

دانلود برنامه اندرویدی Google Duo از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

8. برنامه اندرویدی Logo Maker

اپلیکیشنی برای طراحی لوگوهای حرفه ای با کاربری ساده که از نقاط قوت آن این است که هم طراحان حرفه ای و هم کسانی که تجربه زیادی در طراحی ندارند می توانند از آن استفاده کنند. از جمله ویژگی های قابل توجه این اپلیکیشن می توان به مواردی همچون استفاده از ساز و کار لایه ای برای طراحی حرفه ای لوگو، فراهم آوردن دسترسی کاربر به بیش از 3 هزار شکل، آیکن و نماد در دسته بندی های مختلف و امکان ذخیره سازی لوگوها در قالب یک الگوی کلی (تمپلت) و استفاده مجدد از آنها با دسترسی به تمام لایه هایشان اشاره کرد.

نمایی از برنامه اندرویدی logo maker

دانلود برنامه اندرویدی Logo Maker از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

9. برنامه اندرویدی All Football

اپلیکیشنی مخصوص فوتبالی ها! با این اپلیکشن می توانید به آخرین اخبار دنیای فوتبال، نتایج مسابقات فوتبال، آخرین آمار تیم ها و ویدیوی حساس ترین لحظات مسابقات دسترسی داشته باشید. علاوه بر این می توانید از آمار دقیق تیم ها مطلع شوید، به صفحه بازیکنان و تیم های مورد علاقه تان در شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشید و حتی از آخرین اخبار مربوط به آنها در قالب یک اعلان مطلع شوید.

نمایی از برنامه اندرویدی all football

دانلود برنامه اندرویدی All Football از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

10. برنامه اندرویدی Google Trips

اپلیکیشنی ساخت گوگل که هدفش تسهیل مسافرت های شماست؛ از مهمترین امکانات اپلیکیشن می توان به مواردی همچون سامان دهی خودکار برنامه سفر (رزروها به صورت خودکار از جی میل دریافت شده و در برنامه سفر شما قرار خواهند گرفت)، جمع آوری اطلاعات پرواز و رزروها در یک مکان و عدم نیاز به جستجو برای هر کدام به صورت جداگانه، اطلاع به شما در مورد مکان های دیدنی نزدیک تان، برخورداری از برنامه های روزانه برای سفر که روی نقشه ارائه شده اند (این برنامه ها را می توانید با توجه به علائق و مدت زمان سفرتان تغییر دهید)، دسته بندی کلیه کارهای سفر در سه دسته بندی بازدید از مکان های دیدنی، کارهای داخل هتل و کارهای خارج هتل و امکان استفاده از اپلیکیشن به صورت آفلاین اشاره کرد.

نمایی از برنامه اندرویدی google trips

دانلود برنامه اندرویدی Google Trips از ایران اپس
دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

 

برای دریافت آخرین اخبار در مورد برنامه ها و بازی های اندروید در خبرنامه ایران اپس ثبت نام کنید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

همیشه به روز بودن نیاز به تحقیق و جستجو در دنیای مجازی و شرکت در بحث ها و سایت هاست که زمان زیادی از هر شخص می گیرد. ایران اپس برای راحتی شما طبق معمول همیشه تعدادی از بهترین های اندروید که جدیدا منتشر شده است را معرفی می کند. در زیر نگاهی به 10 برنامه برتر اندرویدی به انتخاب ایران اپس در چند ماه اخیر خواهیم انداخت. 1. برنامه اندرویدی Pocket Sense اگر معمولا در محیط های شلوغ مثل مترو رفت و آمد دارید و موبایل تان را هم در جیب تان می گذارید قطعا یکی از دغدغه هایتان…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی 10 برنامه اندرویدی برتر در ماههای اخیر - 9.5

9.5

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید