نقد و بررسی

بازی خارق‌العاده OVERKILL 3

نوشته شده توسط

به آینده خوش‌آمدید. تاریکی همه‌جا را فراگرفته است. دنیا رو به پایان است و دشمنان زمین قصد دارند حیات را از بین ببرند و نسل جدیدی را به وجود بیاورند. آن‌ها ما بقیه‌ی مردم را به بردگی گرفته و فقط انتظار اطاعت دارند. هیچ‌کس نتوانست جلوی آن‌ها مقاومت کند، مردم وحشت کردند و امیدشان را ازدست‌داده‌اند؛ آن‌ها به رهبر و محافظی حرفه‌ای نیاز دارند. تنها کسی که می‌تواند به آن‌ها کمک کند، شما هستید، آیا فکر می‌کنید بتوانید برای بشریت قدم به میدان بگذارید و برای آینده او بجنگید؟

3rdperson_featued-300x181

پس معطل نکنید و در بازی خارق‌العاده Overkill 3 مهارت خود را در اداره امور و جنگ نشان دهید.

5340095-300x168

نیروهای مقاومت را تا رسیدن به پیروزی رهبری کنید و در برابر نیروهای شیطانی این گروه و ماشین‌های کشتارش بایستید. در این بازی شما با دنیایی فراتر از دنیای بازی‌های iOS روبرو خواهید بود زیرا گرافیک این بازی به‌قدری بالاست که شمارا میخکوب می‌کند.

screen1-1024x771

این بازی توسط گروه Craneballs s.r.o. توسعه‌یافته است.

حدود ۵۰۳ مگابایت حجم این بازی بوده و بر روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS ساخته‌شده است. شما می‌توانید این بازی را به‌صورت رایگان از اپ استورهای مرتبط دانلود کنید.

ویژگی‌های بازی:

  • گرافیک خارق‌العاده و اعجاب‌انگیز
  • سلاح‌های پیشرفته و قدرتمند
  • امکان پرورش نیروهای مسلح برای مقابله با دشمنان
  • سازگاری با دستگاه‌های جدید اپل
  • سوم شخص
  • گیم پلی روان و حرفه‌ای

screen4-1024x583

اگر می‌خواهید تبدیل به یک فرمانده افسانه‌ای شوید باید به هنر تیراندازی دقیق و مرگبار مسلط شوید. بدون تیراندازی دقیق قهرمانی هم در کار نخواهد بود و یادتان باشد که فقط استخوان‌ها هستند که در شن زار باقی می‌مانند. فکر می‌کنید آمادگی این کار را داشته باشید؟

noskhe-android----w

نظر بدهید