اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

انتشار آپدیت جدید بازی پابجی برای فصل زمستان (نسخه 0.16.0)

انتشار آپدیت جدید بازی پابجی برای فصل زمستان (نسخه 0.16.0)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

علاقمندان به بازی پابجی خودتان را برای یک آپدیت جدید آماده کنید! چند روز پیش آپدیت جدیدی برای بازی پابجی منتشر شد که می توان گفت فصل زمستان را به این بازی آورده است! می پرسید چرا؟ خوب! باید بگوییم با این آپدیت شما می توانید با تله کابین به بالای کوه ها بروید و از آنجا با اسکیت بورد یا اسکی از دامنه های پوشیده از برف آنها پایین بیایید. گزینه جدیدی به نام "بهشت برفی" (Snow Paradise) به حالت کلاسیک بازی پابجی اضافه شده که این امکان را برای شما فراهم خواهد آورد.

اضافه شدن حالت Snow paradise به بازی پابجی

علاوه بر این حالت جدید دیگری نیز به نام "دنده های خشم" (RageGear) به بازی اضافه شده که می توان آن را به نوعی جنگ ماشین ها دانست. در این حالت دو تیم با یکدیگر رقابت می کنند و هر تیم دارای یک سری ماشین، موتور یا از این قبیل است. در هر تیمی عده ای نقش راننده را بازی می کنند و وظیفه شان رانندگی است و عده ای دیگر نقش تیربارچی. البته به غیر از تیربار میتوان سلاح های دیگری نیز روی ماشین ها نصب کرد. در هر حال وظیفه این گروه کنترل و استفاده از آن سلاح هاست.

اضافه شدن حالت Ragegear به بازی پابجی

البته ناگفته نماند که حتی راننده ها نیز می توانند سلاح داشته باشند و از آن در مواقع اضطراری استفاده کنند اما وظیفه اصلی شان رانندگی است. شایان ذکر است که با این آپدیت امکان تغییر زاویه دید از اول شخص به سوم شخص و بالعکس به حالت کلاسیک بازی نیز اضافه شده است. آیتم های تزئینی جدید و محدودیت های جدید در مبارزه های دوستانه از دیگر مواردی هستند که با این آپدیت ارائه خواهند شد. و طبق معمول بازی نسبت به نسخه های قبل بهتر اجرا می شود و قدرت آتش سلاح های مختلف نیز در آن تعدیل شده است.

منبع: androidauthority.com

دانلود جدیدترین نسخه بازی PUBG از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

علاقمندان به بازی پابجی خودتان را برای یک آپدیت جدید آماده کنید! چند روز پیش آپدیت جدیدی برای بازی پابجی منتشر شد که می توان گفت فصل زمستان را به این بازی آورده است! می پرسید چرا؟ خوب! باید بگوییم با این آپدیت شما می توانید با تله کابین به بالای کوه ها بروید و از آنجا با اسکیت بورد یا اسکی از دامنه های پوشیده از برف آنها پایین بیایید. گزینه جدیدی به نام "بهشت برفی" (Snow Paradise) به حالت کلاسیک بازی پابجی اضافه شده که این امکان را برای شما فراهم خواهد آورد. علاوه بر این حالت جدید…

به این مطلب امتیاز دهید

انتشار آپدیت جدید بازی پابجی برای فصل زمستان (نسخه 0.16.0) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید