اخبار اخبار فن آوری

پابجی درآمدزاترین بازی موبایل با درآمد روزانه 4.8 میلیون دلار

پابجی درآمدزاترین بازی موبایل با درآمد روزانه 4.8 میلیون دلار
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Sensor Tower: به گزارش وبسایت آماری Sensor Tower شرکت Tencent سازنده بازی پابجی در ماه گذشته میلادی (ماه می) از محل بازی پابجی و نسخه جدید آن که با نام "بازی برای صلح" (Game for Peace) شناخته می شود روزانه بیش از 4.8 میلیون دلار درآمد داشته است. پابجی و نسخه جدید آن در ماه گذشته میلادی روی هم رفته درآمدی معادل 146 میلیون دلار را برای شرکت Tencent رقم زده اند که حدودا 126 درصد از درآمد حاصله از بازی پابجی به تنهایی در ماه آوریل (65 میلیون دلار) بیشتر است. 70 میلیون دلار از این درآمد از نسخه جدید بازی پابجی و 76 میلیون میلیون دلار آن از خود بازی پابجی حاصل شده است.

آمار sensor tower از میزان درآمدزایی بازی پابجی

تازه طبق آنچه در وبسایت Sensor Tower آمده این آمار بدون در نظر گرفتن درآمد حاصله از نسخه اندرویدی بازی از اپ استورهای چینی بدست آمده است. و جالب است بدانید 69 درصد از کل این درآمد (معادل 101 میلیون دلار) از نسخه آی او اس بازی پابجی و 31 درصد آن (45 میلیون دلار) از نسخه اندرویدی بازی حاصل شده است. همچنین درآمدزایی بازی پابجی و نسخه جدیدش روی هم رفته به نسبت درآمدزایی بازی پابجی به تنهایی در همین زمان در سال گذشته (5.7 میلیون دلار) 26 برابر افزایش داشته است.

بازی arena of valor

 مقام دوم بعد از بازی پابجی در ماه گذشته به بازی Honor of Kings با درآمدی حدود 125 میلیون دلار (17 درصد کمتر از مجموع بازی پابجی و نسخه جدیدش) اختصاص دارد که اتفاقا این بازی هم متعلق به شرکت Tencent است (این بازی خارج از چین و مشخصا کشورهای غربی با نام Arena of Valor شناخته می شود). بر اساس آمار Sensor Tower مهمترین رقیب بازی پابجی یعنی فورت نایت در بهترین حالت خود در سال جاری به درآمدی معادل 43.3 میلیون دلار دست یافته که تنها 43 درصد از مجموع درآمد بازی پابجی و نسخه جدیدش را تشکیل می دهد.

دانلود جدیدترین نسخه بازی PUBG از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس


جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت Sensor Tower: به گزارش وبسایت آماری Sensor Tower شرکت Tencent سازنده بازی پابجی در ماه گذشته میلادی (ماه می) از محل بازی پابجی و نسخه جدید آن که با نام "بازی برای صلح" (Game for Peace) شناخته می شود روزانه بیش از 4.8 میلیون دلار درآمد داشته است. پابجی و نسخه جدید آن در ماه گذشته میلادی روی هم رفته درآمدی معادل 146 میلیون دلار را برای شرکت Tencent رقم زده اند که حدودا 126 درصد از درآمد حاصله از بازی پابجی به تنهایی در ماه آوریل (65 میلیون دلار) بیشتر است.…

به این مطلب امتیاز دهید

پابجی درآمدزاترین بازی موبایل با درآمد روزانه 4.8 میلیون دلار - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید