اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

مبارزه آنلاین واقعی (حالت PVP) به زودی به بازی Shadow Fight 3 اضافه خواهد شد

مبارزه آنلاین واقعی (حالت PVP) به زودی به بازی Shadow Fight 3 اضافه خواهد شد
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

اگر شما هم از علاقمندان به بازی Shadow Fight 3 باشید قطعا می دانید که این بازی در حال حاضر دارای بخشی به نام دوئل هست که در آن با کاراکتری که یک کاربر دیگر ساخته مبارزه می کنید. اما این حالت همانطور که می دانید حالت آنلاین واقعی نیست. درست است که کاراکتری که شما با آن مبارزه می کنید کاراکتری است که کاربری دیگر ساخته اما کنترل آن به عهده هوش مصنوعی بازی است. یعنی شما عملا با یک کاربر دیگر به صورت آنلاین مبارزه نمی کنید.

نمایی از بازی Shadow fight 3

این موضوع در ابتدا برای همه کاربران روشن نبود و عده ای تصور می کردند که واقعا دارند یک بازی آنلاین را تجربه می کنند. به هر حال بعد از مدتی موضوع برای همه روشن شد و البته تا حدودی هم باعث دلسردی بعضی از کاربران بازی شد. شرکت سازنده بازی (Nekki) نیز به این موضوع توجه داشته و از سال گذشته میلادی خبر از اضافه شدن حالت آنلاین واقعی (PVP) به بازی را داده است. حتی در ژوئن سال گذشته آنطور که در فروم های بازی گفته شده حالت PVP به صورت آزمایشی و در سرورهای بازی در روسیه تست شده است.

حالت pvp بازی Shadow fight 3

و حالا خبر جدید اینکه حالت آنلاین واقعی (PVP) به زودی به بازی Shadow Fight 3 اضافه خواهد شد. اگر اخیرا بازی را آپدیت کرده باشید بخش جدیدی به نام PVP به آن اضافه شده که البته فعلا قفل است ولی ظاهرا قرار است به زودی باز شود (شکل فوق را ببینید). و البته خبری که چندان جدید نیست ولی شاید بتوان آن را جزء برنامه های آتی شرکت Nekki دانست آن هم اینکه احتمالا در آینده حالت دیگری به نام آوردگاه (Arena) نیز به بازی اضافه شود.

حالت مبارزه چند نفره برای بازی Shadow fight 3

اگر بازی مورتال کمبت موبایل را دیده باشید احتمالا با حالت Arena نیز آشنا هستید. در این حالت هر بازیکنی چند کاراکتر در اختیار خواهد داشت و در پایان کسی برنده است که بتواند تمام کاراکترهای بازیکن دیگر را شکست دهد. البته این کاراکترها تک به تک با هم مبارزه خواهند کرد و هر کاراکتری که در یک راند برنده شود با همان مقدار نوار سلامتی که برایش باقی مانده با کاراکتر بعدی مبارزه خواهد کرد.
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

اگر شما هم از علاقمندان به بازی Shadow Fight 3 باشید قطعا می دانید که این بازی در حال حاضر دارای بخشی به نام دوئل هست که در آن با کاراکتری که یک کاربر دیگر ساخته مبارزه می کنید. اما این حالت همانطور که می دانید حالت آنلاین واقعی نیست. درست است که کاراکتری که شما با آن مبارزه می کنید کاراکتری است که کاربری دیگر ساخته اما کنترل آن به عهده هوش مصنوعی بازی است. یعنی شما عملا با یک کاربر دیگر به صورت آنلاین مبارزه نمی کنید. این موضوع در ابتدا برای همه کاربران روشن نبود و عده…

به این مطلب امتیاز دهید

مبارزه آنلاین واقعی (حالت PVP) به زودی به بازی Shadow Fight 3 اضافه خواهد شد - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 4.53 ( 4 votes)

نظر بدهید