اخبار فن آوری نرم افزار

سامسونگ گلکسی اپس را جایگزین گوگل پلی میکند

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

در حال حاضر هنوز معلوم نیست که آیا Galaxy Apps در گوشی ها هوشمند سامسونگ جایگزین فروشگاه گوگل خواهد شد یا نه ولی سامسونگ با رونمایی از اندروید مارکت اختصاصی خود روزهای آینده بیشتر با گوگل وارد مبارزه میشود.

بهترین و کاربردی ترین ها برای کهکشان شما ، این گفته سامسونگ برای اندروید مارکت جدیدش است ، Galaxy Apps به چهار بخش محبوب ترین ها، بهترین ها مخصوص گوشی ها و تبلت های سامسونگ طبقه بندی میشود ، و در دو بخش آخر گوگل تنها به معرفی اپلیکیشن های طراحی شده با SDK خود می پردازد .

به گفته سامسونگ Galaxy Apps نسخه جدید Samsung Apps بوده که در آن تغییراتی صورت گرفته است ، گلکسی اپ به تدریج طی روز ها آینده برای تمامی کاربران قابل دسترسی خواهد بود .

11 نظر

  • با تشکر از نظر شما

   بازی World Tank در آینده نزدیک به صورت مستقیم و با پرداخت درون برنامه ای با پول ریال قابل استفاده خواهد بود و این مستلزم هماهنگی های لازم است که این کار در حال انجام است. در اولین فرصت در سایت قرارداده خواهد شد.

 • من چون ایران ابس جدید خطای تجزیه میدهدیا نصب نمی شود رضایتمندنیست وباعث میشوداینترنت وهزینه بیخودمصرف شود راضی نیستملطفآ برسی کنید

 • هم اینک ایران ابس رانسب کردم خطای تجزیه داده من 4 ماهه هرنرم افزاری راخاستم نصب کنم یا نصب نشد یاخطای تجزیه میدهد 5دقیقه نیست ایران ابس رادانلدکردم خطادادق

  • با سلام

   لطفا نوع گوشی، اندروید مورد استفاده و ورژن ایران اپس که استفاده می کنید را ذکر کنید تا بررسی انجام و مشکل برطرف شود.

   در ضمن شما می توانید مشکل خود را از طریق واحد پشتیبانی نیز بررسی و حل نمایید.

   با تشکر

نظر بدهید