اخبار اخبار فن آوری موبایل

سامسونگ Galaxy S10 در راه است؟!

سامسونگ Galaxy S10 در راه است؟!
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت theverge.com و bgr.com: سامسونگ ماه آینده همایشی را برگزار خواهد کرد که در آن قرار است از نسخه کاملی از گوشی تاشوی خود و همچنین سه نسخه از پرچمدار جدید سامسونگ یعنی S10، S10E و +S10 پرده برداری کند. تصویری که در زیر می بینید این سه نسخه را در کنار هم نشان می دهد. (از سمت چپ S10E، S10 و +S10)

نمایی از سه گوشی جدید سامسونگ گالاکسی s10

از سه ماه قبل اخباری به بیرون درز کرده بود که گالاکسی S10 در سه نسخه ارائه خواهد شد و حالا صحت این اخبار نیز تایید شده است. دو نسخه اول یعنی S10 و S10+ از امکانات بیشتری برخوردار هستند که از جمله آنها می توان به قرار گرفتن سنسور اثر انگشت در صفحه نمایشگر اشاره کرد. نسخه S10+ دارای صفحه نمایشگر OLED با گوشه های گرد خواهد بود. نسخه S10E از دو نسخه مذکور ارزان تر است ولی از فناوری ها و امکانات جدید آنها نیز بهره ای نبرده است.

سامسونگ گالاکسی s10

گفته می شود سامسونگ با وریزون صحبت هایی کرده مبنی بر اینکه نسخه ای از گالاکسی S10 را با قابلیت 5G در بازار آمریکا عرضه کند. بزرگتر جلوه کردن صفحه نمایشگر با کوچکتر شدن فاصله لبه های صفحه نمایشگر با لبه گوشی از دیگر مواردی است که در گالاکسی S10 کاملا به چشم می آید. همچنین ورودی لنز دوربین ها نیز بزرگتر شده است. دو نسخه اول یعنی S10 و +S10 دارای سه دوربین پشتی خواهند بود در حالی که S10E تنها دو دوربین پشتی دارد. از بین این سه گوشی تنها +S10 است که دو دوربین جلویی و چهار دوربین پشتی با ورودی لنز بزرگتر دارد.

دوربین های پشتی سامسونگ گالاکسی s10

جالب است بدانید فضای حافظه ذخیره سازی S10+ یک ترابایت خواهد بود و این گوشی حداقل 10 گیگابایت حافظه رم خواهد داشت. باطری گوشی یک باطری 5 هزار میلی آمپری و سایز صفحه نمایشگر آن 6.7 اینچ خواهد بود که از هر دو نسخه دیگر بزرگتر است. در گوشی های S10 از هوش مصنوعی نیز استفاده شده است. در واقع وقتی گوشی در حالت Life pattern باشد می تواند برخی از عملکردهایش را با توجه به نوع زندگی روزمره دارنده اش تنظیم کند.

مقایسه ظاهری سامسونگ گالاکسی s10+ و گالاکسی s10

فروش گالاکسی S9 سامسونگ در سال 2018 چندان تعریفی نداشته و حتی در سه ماهه آخر سال 2018 حاشیه سود سامسونگ به شکل چشمگیری کاهش پیدا کرده است. به نظر می آید سامسونگ با اضافه کردن امکانات و فناوری های جدید به گوشی های S10 در صدد جلب نظر مجدد مشتریانش باشد.

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت theverge.com و bgr.com: سامسونگ ماه آینده همایشی را برگزار خواهد کرد که در آن قرار است از نسخه کاملی از گوشی تاشوی خود و همچنین سه نسخه از پرچمدار جدید سامسونگ یعنی S10، S10E و +S10 پرده برداری کند. تصویری که در زیر می بینید این سه نسخه را در کنار هم نشان می دهد. (از سمت چپ S10E، S10 و +S10) از سه ماه قبل اخباری به بیرون درز کرده بود که گالاکسی S10 در سه نسخه ارائه خواهد شد و حالا صحت این اخبار نیز تایید شده است. دو نسخه…

به این مطلب امتیاز دهید

سامسونگ Galaxy S10 در راه است؟! - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید