اخبار اخبار فن آوری نرم افزار

بازگشت بازی تتریس این بار با توسعه دهنده ای جدید

بازگشت بازی تتریس این بار با توسعه دهنده ای جدید
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت theverge.com: درست چند روز بعد از اعلام رسمی شرکت EA مبنی بر تعطیلی پروژه بازی تتریس از تاریخ 21 آوریل 2020 شرکت دیگری با نام N3twork نسخه ای از این بازی را با لایسنس رسمی برای هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید منتشر کرد. نیل یانگ (Neil Young) مدیر ارشد اجرایی این شرکت در این مورد می گوید: "بازی تتریسی که ما منتشر کرده ایم فعلا دارای یک حالت یک نفره مثل بازی های قدیمی تتریس است اما باید به اطلاع طرفداران این بازی برسانیم که این تنها قدم اول در ساخت یک بازی تتریس کاملا متفاوت است و به زودی قابلیت ها و امکانات زیادی به این بازی اضافه خواهند شد."

تم های بازی جدید تتریس

نسخه جدید بازی تتریس بر خلاف نسخه قدیمی اش که ساخت شرکت EA بود دارای حالت کلاسیک و تم های متفاوتی برای صفحه بازی است. این نسخه شامل آگهی های تبلیغاتی نیز می شود که می توانید با پرداخت 4.99 دلار از شر آنها خلاص شوید! هر چند این نسخه اولین بازی تتریس ساخت شرکت N3twork است و حرف زیادی برای گفتن ندارد اما اگر از علاقمندان به بازی تتریس باشید می تواند نظر شما را به خود جلب کند.

نمایی از بازی جدیدی تتریس

تاریخچه بازی تتریس در گوشی های هوشمند و به طور خاص در گوشی های آیفون تا حد زیادی منعکس کننده سیری است که بازی های موبایلی تا به حال طی کرده اند. شرکت EA که تا همین چندی پیش لایسنس رسمی بازی تتریس را در اختیار داشت اولین بار این بازی را در سال 2008 برای سیستم عامل آی او اس و با قیمت باورنکردنی 9.99 دلار عرضه کرد. البته باید توجه داشت که هر چند قیمت بازی بالا بود اما هیچ آگهی تبلیغاتی و هیچ آیتمی برای خرید درون برنامه ای هم در آن وجود نداشت. به عبارت دیگر شما با پرداخت این مبلغ به همه چیز در بازی از همان ابتدا دسترسی داشتید.

نمایی از بازی جدیدی تتریس

شرکت EA در سال 2011 نسخه جدیدی از بازی تتریس را منتشر کرد که البته همچنان پولی بود ولی امکانات و حالت های جدیدی برای انجام بازی و البته تعداد زیادی آیتم برای خرید درون برنامه ای به آن اضافه شده بود. این نسخه از بازی تتریس با معرفی آیتم ها و اعتبار درون برنامه ای (شامل پول، سکه، الماس و …) قابل خرید با پول واقعی و همچنین اشتراک های ماهانه و سالانه الگوی جدیدی را برای درآمدزایی از بازی های موبایلی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. البته نسخه رایگانی از بازی نیز در همان سال منتشر شد که شامل آگهی های تبلیغاتی نیز می شد.

نمایی از بازی جدیدی تتریس

حالا که شرکت EA رسما لایسنس بازی تتریس را واگذار کرده باید نشست و دید که توسعه دهنده جدید آن (N3twork) چه برنامه ای برای این بازی دارد. شایان ذکر است که فعلا یک نسخه از این بازی منتشر شده اما قرار است در آینده نسخه جدیدی از آن با نام تتریس رویال نیز منتشر شود که در آن تا صد بازیکن می توانند به صورت آنلاین با هم رقابت کنند.

دانلود بازی اندرویدی تتریس از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

جهت دریافت آخرین اخبار فناوری در خبرنامه ایران اپس عضو شوید:

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

سرویس خبری ایران اپس به نقل از وبسایت theverge.com: درست چند روز بعد از اعلام رسمی شرکت EA مبنی بر تعطیلی پروژه بازی تتریس از تاریخ 21 آوریل 2020 شرکت دیگری با نام N3twork نسخه ای از این بازی را با لایسنس رسمی برای هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید منتشر کرد. نیل یانگ (Neil Young) مدیر ارشد اجرایی این شرکت در این مورد می گوید: "بازی تتریسی که ما منتشر کرده ایم فعلا دارای یک حالت یک نفره مثل بازی های قدیمی تتریس است اما باید به اطلاع طرفداران این بازی برسانیم که این تنها قدم…

به این مطلب امتیاز دهید

بازگشت بازی تتریس این بار با توسعه دهنده ای جدید - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید