بررسی برنامه نقد و بررسی

معرفی 5 اپلیکیشن برتر برای سلامتی و تناسب اندام

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

با ظهور انواع و اقسام فست فودها و غذاهای به شدت چرب داشتن تناسب اندام این روزها بیشتر تبدیل به یک اولویت شده است. بسیاری به خاطر عادات غذایی نادرست و مصرف فست فودها دچار اضافه وزن هستند و قاعدتا به دنبال از بین بردن چربی های اضافه بدن شان و رسیدن به یک اندام متناسب. خوشبختانه در زمینه تناسب اندام اپلیکیشن های زیادی منتشر شده اند که در زیر به معرفی 5 مورد از بهترین آنها خواهیم پرداخت.

اپلیکیشن Samsung Health

یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن ها در حوزه تناسب اندام؛ با استفاده از این اپلیکیشن می توانید آمار فعالیت های روزانه خود را داشته باشید، برای رسیدن به حد نصاب فعالیت روزانه از اپلیکیشن کمک بگیرید و با استفاده از انواع و اقسام تمرینات ورزشی که در اپلیکیشن در نظر گرفته شده به تناسب اندام برسید. علاوه بر این می توانید به سنجش فاکتورهای کنترل سلامتی همچون ضربان قلب یا فاکتورهای محیطی همچون اشباع اکسیژنی (SpO₂) و میزان اشعه ماورا بنفش در محیط با استفاده از سنسورهای موجود در گوشی ها و ساعت های هوشمند سامسونگ بپردازید.

نمایی از اپلیکیشن Samsung health

امکان برقراری ارتباط با بهترین برنامه های سلامتی و تناسب اندام نیز وجود دارد. یعنی می توانید تمام آمار سلامتی و تناسب اندام خود در اپلیکیشن های دیگر را در یک محل در این اپلیکیشن ببینید.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Samsung Health از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

اپلیکیشن Google Fit

رویکرد گوگل در حوزه سلامتی و تناسب اندام؛ از جمله امکانات این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد: نمایش اطلاعات کاملی از میزان پیاده روی، دویدن و دوچرخه زدن شما، امکان تعیین اهدافی برای تناسب اندام بیشتر بر مبنای طول دوره زمانی یا مراحلی که باید پشت سر بگذارید (ضمنا شما می توانید میزان پیشرفت تان در هر روز را نیز ببینید)، نمایش اطلاعات مربوط به تناسب اندام تان در اپلیکیشن های تناسب اندام دیگر و همچنین دستگاه های تناسب اندام در یک محل و سازگاری با تمام وسایلی که از اندروید پوششی استفاده می کنند (نسخه ای از اندروید که برای وسایلی است که به بدن بسته می شوند مانند ساعت های هوشمند).

نمایی از اپلیکیشن Google health

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Google Fit از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

اپلیکیشن Six Pack in 30 Days

اپلیکیشنی برای رسیدن به یک شکم شش تکه آن هم در عرض 30 روز؛ تمرینات این اپلیکیشن طوری طراحی شده اند که برای همه مناسب بوده و امکان انجام آنها در منزل یا هر جای دیگری وجود دارد. کافی است فقط چند دقیقه از روزتان را به انجام این تمرینات اختصاص دهید و بعد از یک ماه معجزه آن را ببینید. تمرینات این اپلیکیشن در سه سطح مختلف و به صورت سیستماتیک و کاملا علمی طراحی شده اند به گونه ای که می توانند در عرض 30 روز شما را به هدف تان که داشتن یک شکم شش تکه است برسانند.

نمایی از اپلیکیشن Six pack in 30 days

این تمرینات علاوه بر شش تکه کردن ماهیچه های شکم شما می توانند باعث حجیم شدن آنها و کلا ماهیچه های بالا تنه تان شوند. تمرینات به تدریج مشکل تر می شوند طوری که شما بتوانید خود را با ریتم آنها وفق دهید و فشاری از این بابت به شما نیاید.

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Six Pack in 30 Days از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

اپلیکیشن !Zombies, Run

اپلیکیشنی برای رسیدن به تناسب اندام با رویکردی تفریحی! تا حالا با خودتان فکر کرده اید که اگر زامبی ها به شهر شما حمله کنند و هیچ سلاحی برای دفاع از خود نداشته باشید چه کار باید بکنید؟ معلوم است! دویدن! و این دویدن باعث سلامتی تناسب اندام شما خواهد شد. اپلیکیشن !Zombies, Run  از همین رویکرد برای تناسب اندام استفاده کرده است. این اپلیکیشن نزدیک به 2 میلیون کاربر از سراسر دنیا دارد و با همکاری یکی از معروف ترین رمان نویس های دنیا به نام نائومی آلدرمن طراحی شده است.

نمایی از اپلیکیشن Zombies, run!

جالب اینکه در طول مسیری که می دوید باید آیتم ها و وسایل به درد بخوری را هم بردارید و با خود به خانه بیاورید! (البته مجازی) شما قهرمان داستانی هستید که در آن بشریت باید نجات پیدا کند آن هم فقط با دویدن شما!

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Zombies, Run از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

اپلیکیشن Calories in Food

برای رسیدن به تناسب اندام علاوه بر انجام تمرینات ورزشی داشتن یک رژیم غذایی مناسب نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اپلیکیشن Calories in Food جدولی از مواد غذایی را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن نه تنها می توانید از میزان انرژی و کالری رایج ترین مواد غذایی خام و پخته اطلاع پیدا کنید بلکه می توانید عادات غذایی روزانه خود را نیز تصحیح کنید. به طور خاص این جدول میزان انرژی (به واحد کیلو کالری)، کربوهیدرات، پروتئین و جربی موجود در 100 گرم از بیش از 8700 ماده غذایی را در اختیار شما قرار می دهد. مواد غذایی در این اپلکیشن به دسته بندی های مختلفی تقسیم شده و بر اساس حروف الفبا مرتب شده اند تا دسترسی به آنها آسان تر باشد.

نمایی از اپلیکیشن Calories in food

دانلود اپلیکیشن اندرویدی Calories in Food از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

با ظهور انواع و اقسام فست فودها و غذاهای به شدت چرب داشتن تناسب اندام این روزها بیشتر تبدیل به یک اولویت شده است. بسیاری به خاطر عادات غذایی نادرست و مصرف فست فودها دچار اضافه وزن هستند و قاعدتا به دنبال از بین بردن چربی های اضافه بدن شان و رسیدن به یک اندام متناسب. خوشبختانه در زمینه تناسب اندام اپلیکیشن های زیادی منتشر شده اند که در زیر به معرفی 5 مورد از بهترین آنها خواهیم پرداخت. اپلیکیشن Samsung Health یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن ها در حوزه تناسب اندام؛ با استفاده از این اپلیکیشن می…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی 5 اپلیکیشن برتر برای سلامتی و تناسب اندام - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید