بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی 5 بازی فکری جالب در سبک بُریدنی (ببُر و ببَر!)

معرفی 5 بازی فکری جالب در سبک بُریدنی (ببُر و ببَر!)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

شاید وقتی صحبت از بریدن در یک بازی موبایلی می شود قبل از هر چیزی به یاد بازی های معروفی همچون Cut the Rope و فروت نینجا بیافتید. حق هم دارید! این دو بازی واقعا بی نظیر هستند. اما در این پست قصد داریم پنج بازی بریدنی دیگر را به شما معرفی کنیم که گرچه زیاد معروف نیستند اما از لحاظ سرگرم کنندگی حداقل می توانند با دو بازی فوق رقابت کنند اگر به همان اندازه سرگرم کننده نباشند. با ما باشید!

بازی اندرویدی Cut to Go

از اسم بازی مشخص است که چه کار باید انجام دهید! ببُرید و بروید! جذابیت این بازی بیشتر به گرافیک کارتونی آن و کاراکترهای بامزه آن است. البته از لحاظ گیم پلی هم این بازی در رده خوبی قرار می گیرد. شما باید در هر مرحله از این بازی کاراکتر اصلی را به پرچم قرمز برسانید. برای انجام این کار باید معمایی را با بریدن حل کنید. یعنی باید یک تخته چوب و امثال هم را طوری برش بزنید که راه کاراکترتان باز شود. البته در مراحل بعدی بازی آیتم های دیگری همچون در یا چوب های پرنده هم به بازی اضافه و معماها نیز به تدریج مشکل تر می شوند.

نمایی از بازی اندرویدی Cut to go

دانلود بازی اندرویدی Cut to go از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Cut it

معمایی برای حل کردن وجود ندارد! البته به نوعی! شما باید در هر مرحله از این بازی شکلی که به شما داده می شود را با نهایت تقارن برش بزنید. مثلا باید شکل را با برش هایی که می زنید به دو یا چهار قسمت مساوی تقسیم کنید. هر چقدر تقارن را بیشتر رعایت کنید و تکه ها همسانی بیشتری با هم داشته باشند امتیاز بیشتری هم خواهید گرفت.

نمایی از بازی اندرویدی Cut it

دانلود بازی اندرویدی Cut it از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Cut it: Brain Puzzles

یکی از بازی های فکری که در مقایسه با بازی های فکری مشابه خود امتیاز بسیار خوبی در ایران اپس بدست آورده است (17 پنج ستاره و بیش از 700 دانلود). شما باید معمای هر مرحله را با تعداد محدودی برش حل کنید و سعی کنید بیشترین تعداد ستاره را بردارید. هر چقدر در بازی پیش می روید آیتم های جدیدی همچون پنکه یا الاکلنگ نیز به بازی اضافه شده و کار را برای شما مشکل تر می کنند.

نمایی از بازی اندرویدی Cut it: brain puzzles

دانلود بازی اندرویدی Cut it: Brain Puzzles از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Cut the Brick

از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به بازی قبلی دارد. در این بازی هم باید سعی کنید با برش هایی که می زنید به ستاره های بیشتری دست پیدا کنید یا آنها را در جهتی خاص هدایت کنید. اینکه در هر مرحله دقیقا چه کار باید انجام دهید چیزی است که خودتان باید آن را کشف کنید. توسعه دهندگان این بازی می گویند عبور از بعضی از مراحل این بازی تقریبا غیرممکن است!

نمایی از بازی اندرویدی Cut the brick

دانلود بازی اندرویدی Cut the Brick از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Rolly Polly – Cut and Slice

کاراکتر اصلی این بازی کاراکتری بامزه به نام رولی پولی است که شباهت زیادی هم به حلزون دارد. شما باید در هر مرحله از این بازی رولی پولی را از بالای صفحه به پایین صفحه که همان خانه اش باشد هدایت کنید بدون آنکه صدمه ای ببیند. برای این کار فقط می توانید تخته سنگ ها را برش دهید و راه برای رولی پولی باز کنید. البته هر چقدر در بازی پیش می روید بازی مشکل تر می شود و امکان انفجار صخره ها، چکیده خوردن آنها و تکه تکه شدن شان نیز وجود دارد که کار را برای شما مشکل تر خواهد کرد. ضمنا هر چقدر با تعداد برش های کمتر یک مرحله را به پایان برسانید احتمال آنکه ستاره های بیشتری در آن مرحله بگیری نیز بیشتر خواهد بود.

نمایی از بازی اندرویدی Rolly polly - cut and slice

دانلود بازی اندرویدی Rolly Polly – Cut and Slice از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

شاید وقتی صحبت از بریدن در یک بازی موبایلی می شود قبل از هر چیزی به یاد بازی های معروفی همچون Cut the Rope و فروت نینجا بیافتید. حق هم دارید! این دو بازی واقعا بی نظیر هستند. اما در این پست قصد داریم پنج بازی بریدنی دیگر را به شما معرفی کنیم که گرچه زیاد معروف نیستند اما از لحاظ سرگرم کنندگی حداقل می توانند با دو بازی فوق رقابت کنند اگر به همان اندازه سرگرم کننده نباشند. با ما باشید! بازی اندرویدی Cut to Go از اسم بازی مشخص است که چه کار باید انجام دهید! ببُرید و…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی 5 بازی فکری جالب در سبک بُریدنی (ببُر و ببَر!) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید