بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (فروردین 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (فروردین 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی  Stack Fall

همیشه هم این بازی های حادثه ای با گرافیک سه بعدی نیستند که طرفدار دارند. بعضی مواقع یک بازی تفننی با محیط ساده خود می تواند به همان اندازه طرفدار جذب کند و بازی Stack Fall از جمله آن بازی هاست. شما می بایست در این بازی گوی تان را از یک برج پایین بیاورید و همین طور طبقات برج را سر راهتان از بین ببرید. البته موانع مختلفی هم پیش رویتان قرار خواهند گرفت که عبور از آنها بعضی مواقع کار ساده ای نیست.

نمایی از بازی اندرویدی Stack fall

دانلود بازی اندرویدی Stack Fall از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی  Dynasty Blade 2

یکی از آن بازی های حادثه ای فوق العاده با تم ژاپن باستان و محیطی که بیشتر به بازی افسانه سه برادر شباهت دارد. شما در این بازی نقش یک جنگجوی سامورایی را بازی می کنید و امکان استفاده از 5 نوع سلاح مختلف را خواهید داشت. حتی می توانید سلاح مورد نظرتان را نیز بسازید. همچنین هیچ محدودیتی در استفاده از سلاح ها به دلیل آنکه کاراکترتان متعلق به گروهی خاص است وجود ندارد. همچنین امکان باز کردن قفل کاراکترهای معروفی از افسانه سه برادر همچون سائو سائو، گوان یو، ژانگ فی، لوبو و خیلی کاراکترهای دیگر نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Dynasty blade 2

دانلود بازی اندرویدی Dynasty Blade 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Stunt Sports Car

یک بازی مسابقه ای جالب با گرافیک سه بعدی فوق العاده و گیم پلی هیجان انگیز که در آن می توانید در مسابقات سرعت شرکت کنید. بازی دارای حالت های مختلفی برای انجام دادن است و شما می توانید ماشین تان را از بین انواع و اقسام ماشین های مسابقه ای انتخاب کرده و آن را ارتقا هم بدهید.

نمایی از بازی اندرویدی Stunt sports car

دانلود بازی اندرویدی Stunt Sports Car از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی  Kick the Buddy: Forever

از آن بازی های تفننی جالب با محیطی ساده که می تواند به شما آرامش بدهد! شما در این بازی می توانید هر بلایی دلتان خواست سر یک عروسک بیچاره بیاورید. انواع و اقسام سلاح ها نیز برای این کار در اختیار شماست. او را منفجر کنید، بسوزانید و حتی با بمب اتم نابودش کنید! ضمنا در این قسمت گرافیک بازی بهتر شده و حرکات، سلاح ها و پشت زمینه های جدیدی نیز به بازی اضافه شده اند.

نمایی از بازی اندرویدی Kick the buddy: forever

دانلود بازی اندرویدی Kick the Buddy: Forever از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی DRIVE#

یک بازی رانندگی جالب که به دلیل گرافیک بی نظیرش مورد توجه قرار گرفته است. محیط بازی به گفته سازندگانش شبیه به فیلم های سال های 1970 میلادی است. شروع بازی بسیار ساده است. کافی است فقط ماشین تان و محیطی که می خواهید در آن رانندگی کنید را انتخاب کرده و قدم در جاده بگذارید. در طول بازی هم فقط باید مراقب باشید به موانع سر راهتان برخورد نکنید.

نمایی از بازی اندرویدی #drive

دانلود بازی اندرویدی DRIVE# از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Gangster City

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به سری بازی های جی تی ای دارد. شما می توانید به هر جایی از شهر که دلتان خواست بروید و هر کاری که دلتان خواست انجام دهید! پلیس و گروه های مافیایی به دنبال شما هستند. اگر درگیری با آنها اتفاق افتاد عقب نشینی نکنید و تا آخر مبارزه کنید. ضمنا می توانید با هر ماشینی که خواستید هم رانندگی کنید و حتی با رانندگی خطرناک و انجام حرکات آکروباتیک نظم شهر را به هم بریزید!

نمایی از بازی اندرویدی Gangster city

دانلود بازی اندرویدی Gangster City از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Prisoner Survive Mission

یک بازی حادثه ای جالب مخصوص آنهایی که عاشق تم فرار از زندان هستند. شما باید هر طور شده از زندان فرار کنید، دست هایی پشت پرده هستند که دارند اوضاع را به ضرر شما تغییر می دهند! شما دو راه بیشتر ندارید. یا در برابر آنها تسلیم شوید یا از زندان فرار کنید. اما چطور؟ نگهبانان همه جای زندان هستند. شما هم می توانید با آنها درگیر شوید و هم اینکه از این کار اجتناب کنید که انتخاب بهتری است. اما برخی موارد مجبور به این کار خواهید شد. اگر این اتفاق افتاد کم نیاورید و هر طور شده نگهبانان را از سر راهتان بردارید.

نمایی از بازی اندرویدی Prisoner survive mission

دانلود بازی اندرویدی Prisoner Survive Mission از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Dream Raiders: Empires

یک بازی استراتژی فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیار زیبایی که به گفته سازندگانش نسل جدیدی از بازی های استراتژی را به شما معرفی خواهد کرد. شما در این بازی می توانید قهرمانان تان را از بین بیش از 80 قهرمان افسانه ای انتخاب کنید. وجود قهرمانان در خط مقدم بسیار مهم است چرا که این واحدهای جنگی قابلیت های تدافعی و تهاجمی مختلفی دارند و می توانند در پیروزی شما در جنگ ها موثر واقع شوند.

نمایی از بازی اندرویدی Dream raiders: empires

قهرمانان در واقع رهبری نیروهای شما را بر عهده دارند. با وجود بیش از 80 قهرمان و اینکه هر کدام از آنها دارای قابلیت های خاص خود است می توان حدس زد که ترکیب آنها و قابلیت هایشان در کنار هم طیف گسترده ای دارد طوری که حتی نظر استراتژی بازهای حرفه ای را هم جلب خواهد کرد.

دانلود بازی اندرویدی Dream Raiders: Empires از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی War of Warship II

یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید ناوگانی از کشتی های جنگی تشکیل داده و بر اقیانوس ها حکم برانید! قبل از تشکیل یک ناوگان جنگی باید برای خود پایگاهی بسازید. بعد از آن می توانید ناوهای جنگی تان را ارتقا دهید، دریابانان تان را آموزش دهید و به فناوری های جدیدی دست پیدا کنید. همچنین می توانید به کشتی دزدان دریایی یا پایگاه کاربران دیگر نیز حمله کرده و منابع مورد نیازتان را از این راه بدست آورید.

نمایی از بازی اندرویدی War of warship 2

رزم ناوها، زیردریایی ها، ناوشکن ها و ناوهای هواپیمابر همه و همه در خدمت شما هستند. اما یادتان باشد در برابر هر دشمنی باید تاکتیک جداگانه ای نیز اتخاذ کنید و از برخی واحدهای جنگی بیشتر استفاده کنید. با دوستان تان نیز می توانید متحد شوید و با کمک هم دشمنانی که از خودتان قوی تر هستند را نیز شکست دهید.

دانلود بازی اندرویدی War of Warship II از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Modern Ops

یکی از آن بازی های حادثه ای فوق العاده با گرافیک سه بعدی بسیا زیبا و زاویه دید اول شخص که در آن می توانید از بیش از 30 نوع سلاح مختلف استفاده کنید و به صورت همزمان با 10 کاربر دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. امکان استفاده از سلاح های خاصی همچون پهباد، تیربار ثابت و آر پی جی و همچنین تشکیل یک گروه (کلن) و شرکت در مبارزه های مختلف در کنار هم گروهی هایتان نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Modern ops

دانلود بازی اندرویدی Modern Ops از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی  Stack Fall همیشه هم این بازی های حادثه ای با گرافیک سه بعدی نیستند که طرفدار دارند. بعضی مواقع یک بازی تفننی با محیط ساده خود می تواند به همان اندازه طرفدار جذب کند و بازی Stack Fall از جمله آن بازی هاست. شما می بایست در این بازی گوی تان را از یک برج پایین بیاورید و همین طور طبقات برج را سر راهتان از بین ببرید. البته موانع مختلفی هم پیش رویتان قرار خواهند…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (فروردین 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید