بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1398)

نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Freestyle Wrestling 2019

تا به حال شاید بازی های مبارزه ای زیادی با تم کشتی کج، دعواهای خیابانی و بوکس دیده باشید ولی این بازی قرار است شما را به مسابقات کشتی آزاد ببرد! تمام قوانین کشتی آزاد در این بازی نیز حاکم است. شما می توانید کشتی گیرتان را از بین کشتی گیران مختلف انتخاب کرده و او را ارتقا هم بدهید. بازی دارای چهار حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از مسابقه فوری (کشتی با هر کشتی گیری)، تورنومنت، حالت داستانی با دهها مرحله جالب و چالش برانگیز و حالت بی پایان که در آن آنقدر در برابر کشتی گیرهای مختلف به میدان خواهید رفت تا بالاخره بازی را ببازید.

نمایی از بازی اندرویدی Freestyle wrestling 2019

دانلود بازی اندرویدی Freestyle Wrestling 2019 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Chinatown Gangster Crime

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی خوب و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به بازی جی تی ای دارد. به محله چینی ها خوش آمدید! شما در این بازی نقش گانگستری را بازی می کنید که قدم در محله چینی ها می گذارد و هر کاری دلش می خواهد می کند! شما باید ماموریت های مختلفی را در محله چینی ها به انجام برسانید و اگر به هر عنوان گانگسترهای دیگر یا پلیس سد راهتان شدند آنها را از سر راه بردارید. خوشبختانه برای این کار سلاح ها و وسایل نقلیه مختلفی هم در اختیارتان است به اضافه اینکه می توانید هر ماشینی که خواستید را هم بردارید!

نمایی از بازی اندرویدی Chinatown gangster crime

دانلود بازی اندرویدی Chinatown Gangster Crime از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Alliance: Air War 2019

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید در نبردهای هوایی شرکت و با هواپیماهای دشمن مبارزه کنید. این بازی به خوبی وقایع جنگ جهانی دوم را پوشش می دهد و به گفته توسعه دهندگانش قرار است در نسخه های بعدی وقایع صنعت هوایی از زمان ظهورش تا آیندگان را نیز پوشش دهد. خلبان مدرن ترین هواپیماها شده و آماده نبرد شوید!

نمایی از بازی اندرویدی Alliance: air war 2019

دانلود بازی اندرویدی Alliance: Air War 2019 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Zombie Royale

استودیوی بازی سازی Ketchapp بیشتر به بازی های تفننی و جالبش شهرت دارد اما شاید این بازی اولین بازی با تم زامبی باشد که این شرکت منتشر می کند. گیم پلی بازی شباهت زیادی به بازی معروف Into the Dead دارد ولی گرافیک آن در سبک چند وجهی کارتونی است. در این بازی نیز مثل بازی Into the Dead کاراکتر شما به صورت خودکار حرکت می کند و زامبی ها سر راهش ظاهر می شوند. شما باید با سلاح های مختلفی که در اختیار دارید آنها را از بین ببرید. البته می توانید به راحتی با حرکت انگشت روی صفحه از کنارشان هم رد شوید. انتخاب با شماست!

نمایی از بازی اندرویدی Zombie royale

دانلود بازی اندرویدی Zombie Royale از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Speed Racing 3D

یک بازی مسابقه ای بی نظیر با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن می توانید در مسابقات سرعت شرکت کنید. جذابیت این بازی به گرافیک فوق العاده و گیم پلی هیجان انگیزی آن است. بازی دارای محیط های مختلفی نیز برای مسابقه دادن است که از لحاظ تنوع قابل تحسین است. شما می توانید ماشین تان را از بین انواع و اقسام ماشین ها انتخاب کرده، آن را ارتقا دهید و ظاهرش را نیز به دلخواه سفارشی سازی کنید. ضمنا قرار است در نسخه های آینده ماشین های جدیدی نیز به بازی اضافه شوند.

نمایی از بازی اندرویدی Speed racing 3d

دانلود بازی اندرویدی Speed Racing 3D از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Drone: Shadow Strike 3

اگر همیشه دلتان می خواست با یک پهباد به مواضع دشمن حمله کنید این بازی مخصوص شماست! ماموریت های مختلفی در این بازی به شما داده می شود از جمله ماموریت اسکورت یک گردان تا رسیدن به منطقه ایمن یا ماموریت های دفاع، دوام آوردن یا حمله به دشمن که برای انجام آنها باید آماده باشید و البته پهبادتان را ارتقا بدهید. همچنین می توانید روی پهبادتان انواع و اقسام راکت ها و موشک ها را نصب کرده و با استفاده از آنها پایگاه دشمن را نابود کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Drone: shadow strike 3

در این بازی از ساز و کاری کاملا واقعی برای نشانه روی استفاده شده است. شما می توانید از پهبادهایی استفاده کنید که از عرض جغرافیایی برای پیدا کردن هدف استفاده می کنند (دقت در پیدا کردن هدف) یا از طول جغرافیایی برای زدن صدمه بیشتر. بازی دارای 44 مرحله در 7 محیط مختلف است. همچنین شما می توانید از 7 نوع سلاح جانبی همچون سلاح هایی برای نبردهای هوایی و حتی بمب هسته ای نیز استفاده کنید.

دانلود بازی اندرویدی Drone: Shadow Strike 3 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Striker Zone

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن در منقطه چرنوبیل خواهید جنگید. بازی دارای حالت های مختلفی برای انجام دادن است که از جمله آنها می توان به حالت مسابقه مرگ گروهی اشاره کرد. همچنین امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت تکی نیز وجود دارد. در بازی های گروهی شما می توانید با هم گروهی هایتان نیز به صورت آنلاین چت کرده و مثلا یکدیگر را از وضعیت هم مطلع کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Striker zone

دانلود بازی اندرویدی Striker Zone از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی League of Stickman 2

یک بازی حادثه ای جالب از سری بازی های آدمک با گرافیک دو بعدی بسیار زیبایی در سبک سایه ای، گیم پلی هیجان انگیز و 50 میلیون کاربر از سراسر دنیا؛ این بازی را می توانید به صورت آنلاین و در قالب همکاری با کاربران دیگر بازی هم انجام دهید. در تیمی که تشکیل می دهید هر کسی نقشی دارد و همه در کنار هم با موجودات خبیث سیاهچال ها خواهید جنگید. داستان بازی از این قرار است: سالهاست که بین انسان ها و ارواح جنگ است. این جنگ که با نام "نبرد روح نابود کن ها" شهرت یافته از ابتدا بوده و فقط خودش را تکرار می کند.

نمایی از بازی اندرویدی League of stickman 2

بعضی ها از این جنگ بی پایان خسته شده اند و می خواهند آن را به یکباره تمام کنند. هفت روح که به بندگان شیطان شهرت یافته اند همه جا را می پویند و هر موجود زنده ای را تبدیل به سایه می کنند. در این میان شهر آوالون (شهر نور) مورد حمله این ارواح قرار گرفته است. این شهر از لحاظ ساخت وسایل مکانیکی پیشرفت زیادی داشته و شاید هم همین موضوع ارواح را بترساند. وظیفه شما دفاع از این شهر است.

دانلود بازی اندرویدی League of Stickman 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Evil Lands

یکی از آن بازی های حادثه ای موبایلی با محیطی اساطیری که از لحاظ ظاهر شباهت زیادی هم به بازی های حادثه ای پی سی در سبک شمشیر بازی دارد. شما ماموریت های مختلفی برای انجام دادن دارید و حتی می توانید با کمک کاربران دیگر به صورت آنلاین به جنگ خبیث ترین شیاطین بروید و آنها را از بین ببرید. کاراکترتان را از بین کاراکترهای مختلف در دسته بندی های مختلفی همچون جنگجو، جادوگر و قاتل پنهان کار انتخاب کنید، قدم در محیط های خیالی همچون جنگل های سیاهچال مانند بگذارید، توان رزمی تان را محک بزنید و تبدیل به دلیرترین جنگجوی تمام اعصار شوید! فکر می کنید بتوانید در برابر شیاطین پیروز شوید؟

نمایی از بازی اندرویدی Evil lands

دانلود بازی اندرویدی Evil Lands از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی War Escape

یک بازی فکری ماجرایی جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا، گیم پلی سرگرم کننده و تم جنگ جهانی دوم. شما یک از زندانیان جنگی هستید که در سنگری کثیف در دل زمین در جایی از اروپا زندانی شده اید. شما باید قبل از آنکه خیلی دیر شود از این مکان فرار کنید. معماهای مختلف را حل کنید، اشیاء پنهان را پیدا کنید و با تکیه بر هوش و ذکاوت تان خود را نجات دهید.

نمایی از بازی اندرویدی War escape

دانلود بازی اندرویدی War Escape از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس

 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

 

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Freestyle Wrestling 2019 تا به حال شاید بازی های مبارزه ای زیادی با تم کشتی کج، دعواهای خیابانی و بوکس دیده باشید ولی این بازی قرار است شما را به مسابقات کشتی آزاد ببرد! تمام قوانین کشتی آزاد در این بازی نیز حاکم است. شما می توانید کشتی گیرتان را از بین کشتی گیران مختلف انتخاب کرده و او را ارتقا هم بدهید. بازی دارای چهار حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از مسابقه…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (مرداد 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید