بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آذر 1398)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آذر 1398)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Exile Survival

یک بازی شبیه سازی بی نظیر که در آن نقش یک تبعیدی را بازی می کنید. خودتان را آماده رویارویی با بدترین شرایط و مرگبارترین خطرات کنید! هر چقدر بیشتر در محیط این بازی کاوش کنید با سختی های زندگی در متروکه ها و مشکلات دوام آوردن در شرایط مرگبار آنها بیشتر آشنا خواهید شد. این بازی دارای رگه هایی از بازی های نقش محور نیز هست. مثلا به جای آنکه انتخاب شما به یک سری کاراکتر از پیش طراحی شده محدود باشد خودتان می توانید کاراکترتان را بسازید و مشخص کنید چه قابلیت هایی می خواهید داشته باشد.

نمایی از بازی اندرویدی Exile survival

همچنین مثل بازی های نقش محور می توانید مواد و مصالح مورد نیازتان را از محیط بازی بدست آورده و بعد از آنها برای ساخت ابزار و سلاح های مختلف استفاده کنید. جنگ های این بازی اما شباهت بیشتری به بازی های حادثه ای دارند. کاراکتر شما می تواند به شکلی بیرحمانه دشمنانش را بکشد و حتی دست و پای آنها را بکند!

دانلود بازی اندرویدی Exile Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Jumanji: Epic Run

یک بازی دویدنی بی نظیر با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی هیجان انگیزی که از روی فیلم معروف جومانجی ساخته شده است. الماس مقدس سیمرغ دزدیده شده و حالا شما باید هر طور شده آن را پیدا کنید. از دست گرگ ها و حیوانات وحشی دیگری همچون کرگدن، لاشخور و جگوار فرار کنید؛ از کوهستان ها بالا بروید، از سقوط بهمن بگریزید؛ از آبشارهای مرتفع پایین بپرید و دشمنان تان را شکست دهید!

نمایی از بازی اندرویدی Jumanji: epic run

ضمنا تمام کاراکترهای فیلم جومانجی در این بازی نیز حضور دارند و هر کدام هم دارای قابلیت های خاص خود است. البته از ابتدای بازی فقط قفل یکی از آنها باز است ولی به تدریج که در بازی پیش می روید می توانید قفل بقیه را هم باز کنید. جهت اطلاع بیشتر در مورد این بازی لطفا به پست "انتشار بازی جومانجی در ایران اپس" در همین وبلاگ مراجعه نمایید.

دانلود بازی اندرویدی Jumanji: Epic Run از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی The Road Driver

یک بازی رانندگی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که در آن می توانید رانندگی با اتوبوس ها و کامیون های مختلف را تجربه کنید (3 کامیون، 2 اتوبوس و 6 تریلر). از جمله نقاط قوت این بازی می توان به گرافیک خوب آن که تمام جزئیات درش رعایت شده اشاره کرد. شما در این بازی می توانید به حمل بار یا مسافر بپردازید و مطابق قراردادتان پول بگیرید. شرایط آب و هوایی مختلف نیز در بازی لحاظ شده و بازی از گیم پد نیز پشتیبانی می کند.

نمایی از بازی اندرویدی The road driver

دانلود بازی اندرویدی The Road Driver از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Global War

یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، گیم پلی هیجان انگیز و امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا؛ داستان بازی از این قرار است: قرار است سیارک آپوفیس در سال 2109 با زمین برخورد کند. میلیاردها نفر قبل از آن به ایستگاه های فضایی هجوم آورده اند تا از این فاجعه جان سالم به در ببرند. یک سیستم دفاعی با هوش مصنوعی که به آن "گهواره" می گویند تعداد زیادی هیولا و روبات مکانیکی ساخته و با آنها زمین را به تصرف خود در آورده است. شما یکی از نیروهایی هستید که از ایستگاه فضایی با ماموریت بازپس گیری زمین به زمین بازگشته اید.

نمایی از بازی اندرویدی Global war

شما در این بازی می توانید قهرمانان ملی کشورهای دیگر همچون آبراهام لینکن یا سلیمان را به خدمت بگیرید و بناهای بزرگی همچون مجسمه آزادی و هرم مایاها را بسازید. اما اصل بازی یک بازی استراتژی است و در آن باید قبل از هر چیزی به فکر ساخت پایگاه، ارتقای آن و تجهیز نیرو باشید.

دانلود بازی اندرویدی Global War از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Steel And Flesh 2: New Lands

ترکیبی از بازی های حادثه ای و استراتژی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا که شما را به دوران قرون وسطی (سال های 1200) می برد؛ زمانی که مغول ها قدرت را در آسیا به دست گرفته بودند و جنگ های صلیبی در جریان بودند. شما در این بازی به نقشه بزرگ جهان دسترسی خواهید داشت که 20 امپراطوری بزرگ در آن حضور دارند.

نمایی از بازی اندرویدی Steel and flesh 2: new lands

شما می توانید با هر یک از این امپراطوری ها متحد شوید یا اینکه حتی امپراطوری خودتان را داشته باشید و سعی کنید با فتح مناطق بیشتر آن را گسترش دهید. همچنین می توانید در هر حالتی با راهزنان نیز مبارزه کرده و با شکست شان دارایی های آنها را مال خود کنید. حتی امکان خرید زمین و داد و ستد با دیگران را نیز خواهید داشت.

دانلود بازی اندرویدی Steel And Flesh 2: New Lands از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی My Horse Stories

اگر همیشه دوست داشتید اصطبلی از اسب ها داشته باشید، آنها را پرورش دهید و در مسابقات اسب دوانی شرکت کنید این بازی مخصوص شماست! شما از اول قصد داشتید که تابستان را در نیویورک بگذرانید اما ناگهان تصمیم تان عوض شد. به جای آن به شهری کوچک در ایالت کنتاکی و از آنجا به خانه مادربزرگ تان می روید. مادربزرگ تان یک اصطبل و تعدادی اسب دارد که حالا شما می توانید از آنها مراقبت کنید. لباس کابوی تان را بپوشید و آماده شوید!

نمایی از بازی اندرویدی My horse stories

دانلود بازی اندرویدی My Horse Stories از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Stickman Master: League Of Shadow

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک دو بعدی بسیار زیبایی در سبک سایه ای و گیم پلی هیجان انگیزی که در آن نقش یک استاد نینجا را بازی می کنید. این بازی از لحاظ گرافیک و گیم پلی شباهت زیادی به بازی Shadow Fighter دارد. دشمنان تان از چپ و راست به شما حمله خواهند کرد و شما باید در عرض صفحه حرکت کرده و با ضربات شمشیرتان و همچنین استفاده از قابلیت های خاص تان آنها را نابود کنید. در این بازی هم شما می توانید حیواناتی را همراه خود داشته باشید که در نبردها به شما کمک خواهند کرد. علاوه بر این امکان مبارزه آنلاین با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Stickman master: league of shadow

دانلود بازی اندرویدی Stickman Master: League Of Shadow از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Art of War

یک بازی استراتژی بی نظیر دیگر این بار با گرافیک چارخانه ای، محیطی بامزه ولی در عین حال کاملا جدی! این بازی بیشتر روی خود نبرد و آرایش های نظامی تمرکز کرده است. شما در این بازی فرماندهی لژیونی از واحدهای جنگی را بر عهده خواهید داشت. سعی کنید نیروهایتان را طوری مستقر کنید و از آرایش های نظامی به گونه ای استفاده کنید که بیشترین برتری را به دشمن پیدا کنید. وقتی به مرحله 14 بازی برسید قفل یک سری ماموریت اضافی نیز برایتان باز خواهد شد که با انجام آنها می توانید الماس های بیشتری بدست آورید.

نمایی از بازی اندرویدی Art of war

دانلود بازی اندرویدی Art of War از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Tennis Clash

اگر به دنبال یک بازی تنیس فوق العاده با گرافیکی بی نظیر هستید که در آن بتوانید در تورنومنت های جهانی تنیس شرکت کنید این بازی را به شما معرفی می کنیم. تنیس باز خود را انتخاب کنید؛ ظاهرش را به دلخواه سفارشی سازی کنید؛ وسایلش از جمله راکت تنیسش را ارتقا دهید و حتی یک مربی استخدام کنید تا به او تمرین بدهد و او را به اوج برساند! شما در این بازی در صورت برنده شدن در هر مسابقه ای مقداری مدال و سکه جایزه خواهید گرفت که از آنها می توانید برای خرید آیتم های بهتری در فروشگاه بازی استفاده کنید و بسته به تعداد مدال هایی که بدست آورده اید می توانید وارد لیگ های سطح بالاتر شوید.

نمایی از بازی اندرویدی Tennis clash

دانلود بازی اندرویدی Tennis Clash از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Great Conqueror: Rome

یک بازی استراتژی بی نظیر که شما را به دوران روم باستان می برد. به زودی جنگی بزرگ در خواهد گرفت؛ جنگی که در آن به کمک همه نیاز خواهید داشت. سرداران بزرگی همچون سزار، پمپی، آنتونی، اوکتاویان و اسپارتاکوس را به خدمت بگیرید و آماده فتوحاتی بزرگ و گسترش امپراطوری روم شوید! شهر بسازید، نیرو بگیرید، تجهیزات جنگی بسازید و یک ناوگان بزرگ دریایی تشکیل دهید. همه چیز تحت فرمان شماست! شما حتی می توانید در نقش یکی از فرماندهان متخاصم با روم هم ظاهر شوید، با ارتش روم بجنگید و روم را هم فتح کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Great conqueror: rome

دانلود بازی اندرویدی Great Conqueror: Rome از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Exile Survival یک بازی شبیه سازی بی نظیر که در آن نقش یک تبعیدی را بازی می کنید. خودتان را آماده رویارویی با بدترین شرایط و مرگبارترین خطرات کنید! هر چقدر بیشتر در محیط این بازی کاوش کنید با سختی های زندگی در متروکه ها و مشکلات دوام آوردن در شرایط مرگبار آنها بیشتر آشنا خواهید شد. این بازی دارای رگه هایی از بازی های نقش محور نیز هست. مثلا به جای آنکه انتخاب شما به…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (آذر 1398) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید