اخبار بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (بهمن 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (بهمن 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Gladiator Glory Egypt

یکی دیگر از آن بازی های مبارزه ای که شما را به دوران روم باستان می برد؛ زمان گلادیاتورها و زمانی که شکست خوردن به معنای کشته شدن بود.  شما در مدرسه گلادیاتورها تعلیم دیده اید و اکنون آماده شرکت در نبردهایی خونین هستید. اما این نبردها بی هدف نیستند. شما برای آزادی خود می جنگید و اگر بتوانید تمام حریفان تان را شکست دهید در نهایت امپراطور به عنوان پاداش شما را آزاد خواهد کرد. انتخاب با شماست! هم می توانید در اولین نبرد شکست بخورید و به صلابه کشیده شوید و هم اینکه تا پایان و رسیدن به آزادی مبارزه کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Gladiator glory egypt

دانلود بازی اندرویدی Gladiator Glory Egypt از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Jaws.io

یک بازی تفننی رقابتی آنلاین برای آنهایی که عاشق محیط دریاها و کوسه ها هستند. در این بازی شما هم می توانید کوسه باشید و هم قایق نجات. اگر کوسه باشید باید سعی کنید ماهی ها، شناگران و حتی تخته های چوب را بخورید و بزرگ و بزرگتر شوید. هر چقدر بزرگتر باشید از بین بردن تان برای بازیکنان دیگر که قایق های نجات را کنترل می کنند مشکل تر خواهد شد. اگر قایق نجات را کنترل می کنید باید سعی کنید شناگران را نجات داده و البته مواظب باشید طعمه کوسه نشوید. هر چقدر شناگران بیشتری را نجات دهید امتیاز بیشتری خواهید گرفت و در صورتی که بالاترین امتیاز را آورده باشید در راند بعدی خودتان کوسه خواهید بود!

نمایی از بازی اندرویدی Jaws.io

دانلود بازی اندرویدی Jaws.io از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Road to Valor: World War II

یک بازی استراتژی بی نظیر با گرافیک دو بعدی بسیار زیبا، تم جنگ جهانی دوم و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به بازی کلش رویال دارد. هر واحد جنگی در این بازی کارت خاص خود را دارد و شما و حریف تان هر کدام دو سنگر و یک مقر فرماندهی دارید که مشابه برجک ها و قلعه های کلش رویال هستند. شما در این بازی می توانید به هر کدام از گروه های متفقین و متحدین که در جنگ جهانی دوم حضور داشتند بپیوندید. همچنین می توانید تاکتیک کلی خود را از بین تاکتیک هایی همچون پشتیبانی، حمله هوایی، دفاع از سنگرها، حمله همه جانبه و …انتخاب کنید. محیط بازی کاملا جدی است و حال و هوای جنگ جهانی دوم را به خوبی تداعی می کند.

نمایی از بازی اندرویدی Road to valor: world war 2

دانلود بازی اندرویدی Road to Valor: World War II از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Z Shelter Survival

بازی استراتژی مدیریتی جالبی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی سرگرم کننده که شما را به جزیره زامبی ها می برد؛ جایی که باید در برابر خیلی از زامبی ها به تنهایی مقاومت کنید. هواپیمای شما دچار سانحه شد و شما تنها کسی بودید که جان سالم به در بردید. اما حالا با چالشی بزرگتر روبرو هستید: زنده ماندن در جزیره زامبی ها. البته قبل از مبارزه با زامبی ها باید به فکر ساخت یک پناهگاه، جمع آوری منابع و ساخت سلاح های مورد نیازتان باشید. در واقع این بازی فقط در حادثه خلاصه نمی شود. شما باید در مدیریت منابع خود و تصمیم گیری های به موقع نیز تبحر داشته باشید.

نمایی از بازی اندرویدی Z shelter survival

دانلود بازی اندرویدی Z Shelter Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Psychopath Hunt

در بند یک روانی! نام این بازی خود گویای همه چیز است! قصابی دیوانه دختربچه ای را دزدیده و او را در خانه اش زندانی کرده است. حالا شما فقط پنج ساعت وقت دارید تا وارد خانه او شده و دخترک را نجات دهید. گوش های این قصاب روانی خیلی تیز هستند و صدای هر چیزی را می شنوند. البته شما می توانید از همین قابلیت علیه خودش استفاده کنید. این که چطور باید این کار را انجام دهید چیزی است که باید خودتان کشف کنید!

نمایی از بازی اندرویدی Psychopath hunt

دانلود بازی اندرویدی Psychopath Hunt از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی MiniCraft 2

بازی دیگری از سری بازی های ماین کرفتی با همان گرافیک چارخانه ای، همان محیط و گیم پلی و البته طرفداران زیاد. این بازی عملا داستان خاصی ندارد و شما می توانید مثل دیگر بازی های ماین کرفتی به هر جایی از محیط بازی که خواستید بروید و هر چیزی دلتان خواست بسازید؛ حتی شهر نیویورک را! البته در حالت استقامتی یک سری نشانه در محیط بازی پراکنده شده اند که می توانید آنها را دنبال کنید. بازی کلا دارای 4 نقشه (دو نقشه برای حالت خلاقانه و دو نقشه برای حالت استقامتی) است و در طراحی گرافیک آن از الگوهای گرافیکی (تکسچرهای) 16*16 استفاده شده است.

نمایی از بازی اندرویدی Minicraft 2

دانلود بازی اندرویدی MiniCraft 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Sniper Ops

یک بازی حادثه ای فوق العاده مخصوص آنهایی که عاشق بازی هایی هستند که در آنها نقش تک تیرانداز را باید بازی کنند. بازی دارای حالت داستانی و حالت بی پایان است و در حالت داستانی مراحل مختلف و بعضا مشکلی دارد که در تمام آنها باید تروریست ها را از پیش رو بردارید. البته هر از چند گاهی باید با یک دشمن بسیار قدرتمندتر از خودتان نیز مبارزه کنید. محیط بازی مثل دیگری بازی های حادثه ای مشابه خود است منتها گرافیک بازی بسیار عالی طراحی شده و تنوع سلاح ها و قابلیت های آنها نیز قابل تحسین است.

نمایی از بازی اندرویدی Sniper ops

دانلود بازی اندرویدی Sniper Ops از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ship Sim 2019

شبیه ساز صنعت حمل و نقل دریایی با گرافیک سه بعدی فوق العاده؛ شما در این بازی می توانید در نقش کاپیتان یک کشتی نفتکش چهارصد متری، یک کشتی باری غول پیکر یا یک کشتی لوکس و تفریحی به دریانوردی در دریای مدیترانه بپردازید. بسته به اینکه کدام کشتی را انتخاب می کنید ماموریت های متفاوتی نیز خواهید داشت. اگر کشتی تفریحی را انتخاب کنید باید هزاران توریست را از شهری به شهر دیگر برسانید. اگر کشتی باری را انتخاب کنید کارتان انتقال انواع و اقسام بارها از بندری به بندر دیگر خواهد بود. اگر کشتی نفتکش را انتخاب کنید کارتان انتقال نفت بین بنادر مختلف خواهد بود.

نمایی از بازی اندرویدی Ship sim 2019

گرافیک بازی عالی است و از افکت های بصری بسیار زیبایی از جمله افکت انعکاس نور در آب نیز در آن استفاده شده است. امکان سفارشی سازی کشتی نیز وجود دارد. شما می توانید رنگ بدنه کشتی را به دلخواه تغییر دهید. پرچم کشتی را انتخاب کنید و هر نوشته ای که خواستید را روی بدنه آن قرار دهید.

دانلود بازی اندرویدی Ship Sim 2019 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Mr. Car Drifting

یک بازی مسابقه ای بی نظیر با گرافیکی فوق العاده و گیم پلی هیجان انگیز. بازی همانطور که در تصویر می بینید از گرافیک سه بعدی فوق العاده و افکت های بصری بسیار زیبایی برخوردار است. حالت های مختلفی برای انجام بازی نیز وجود دارند که عبارتند از حالت رد تایر گذاری، حالت زماندار، حالت مسابقه ای و حالت تمرینی. در حالت رد تایرگذاری هر چقدر رد تایر بیشتری بگذارید امتیاز بیشتری هم خواهید گرفت. در حالت زماندار باید در کوتاهترین زمان ممکن خود را به خط پایان برسانید. در حالت تمرینی می توانید روی مهارت های رانندگی تان کار کنید و در حالت مسابقه ای می توانید در مسابقات مختلف شرکت کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Mr. car drifting

دانلود بازی اندرویدی Mr. Car Drifting از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ace Commando

یک بازی حادثه ای فوق العاده باز هم با گرافیکی عالی؛ داستانی جذاب و ماموریت های مختلف برای انجام؛ و بالاخره دشمنانی که از خودتان بسیار قوی ترند. مثل دیگر بازی های حادثه ای مشابه در این بازی نیز در پایان هر ماموریت مقداری پول و امتیاز تجربه جایزه خواهید گرفت که با استفاده از آنها می توانید سلاح هایتان را ارتقا دهید و ظاهرهای جدیدی را برای کاراکترتان بخرید.

نمایی از بازی اندرویدی Ace commando

شما در این بازی امکان استفاده از 20 نوع سلاح مختلف را خواهید داشت. همچنین صدا و افکت های بصری هر کدام از سلاح های نیز با سلاح های دیگر متفاوت است. این بازی منتخب گوگل به عنوان یکی از بهترین بازی های ساخت توسعه دهندگان مستقل در سال 2018 در منطقه آسیا و اقیانوسیه بوده است.

دانلود بازی اندرویدی Ace Commando از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Color Bump 3D

یکی از سرگرم کننده ترین بازی های تفننی که در ماههای اخیر منتشر شده با گیم پلی اعتیاد آور. محیط بازی محیطی بسیار ساده است ولی فکر نکنید که انجام بازی هم آسان است! شما باید توپی را به جلو هدایت کنید ولی فقط می توانید از میان موانعی بگذرید که به رنگ خودتان هستند. شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد ولی وقتی عملا وارد بازی شدید می بینید که این طورها هم نیست!

نمایی از بازی اندرویدی Color bump 3d

دانلود بازی اندرویدی Color Bump 3D از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Armed Fire Attack

یکی از پر طرفدارترین بازی های حادثه ای در ماه گذشته در ایران اپس؛ هر چند این بازی در گوگل پلی زیاد دانلود نشده ولی در ایران اپس طرفداران زیادی پیدا کرده است. گرافیک بازی از گرافیک بازی های حادثه ای هم سطح خود چیزی کم ندارد و گیم پلی آن نیز بسیار جذاب است. شما قدم در پایگاهی می گذارید که به ظاهر خالی است ولی نیروهای دشمن جایی در تاریکی پنهان شده اند.

نمایی از بازی اندرویدی Armed fire attack

تمام پایگاه را بگردید و هر موقع آنها را دیدید فورا آنها را از بین ببرید. این پایگاه رازهایی را در خود پنهان کرده که باید آنها را کشف کنید. بازی دارای 2 نوع ماموریت و 3 حالت مختلف برای انجام دادن است که عبارتند از حالت داستانی، حالت بقا، ماموریت های ویژه، حالت تک تیرانداز و ماموریت های روزانه.

دانلود بازی اندرویدی Armed Fire Attack از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Gladiator Glory Egypt یکی دیگر از آن بازی های مبارزه ای که شما را به دوران روم باستان می برد؛ زمان گلادیاتورها و زمانی که شکست خوردن به معنای کشته شدن بود.  شما در مدرسه گلادیاتورها تعلیم دیده اید و اکنون آماده شرکت در نبردهایی خونین هستید. اما این نبردها بی هدف نیستند. شما برای آزادی خود می جنگید و اگر بتوانید تمام حریفان تان را شکست دهید در نهایت امپراطور به عنوان پاداش شما را…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (بهمن 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 5 ( 1 votes)

نظر بدهید