بررسی بازی نقد و بررسی

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1397)

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1397)
نوشته شده توسط محمد رضایی یزدی

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید!

بازی اندرویدی Real Gangster Crime 2

بازی حادثه ای با گرافیک سه بعدی خوب و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به بازی جی تی ای دارد. در این بازی هم شما نقش یک گانگستر را بازی می کنید و می توانید به هر جایی از شهر که بخواهید بروید و هر کاری که دلتان خواست انجام دهید. البته ماموریت های مختلفی هم برای انجام دارید که با انجام آنها می توانید پول بیشتری بدست آورید. در طول بازی می توانید از انواع و اقسام سلاح ها و وسایل نقلیه حتی هلی کوپتر استفاده کنید. با گانگسترهای دیگر مبارزه کنید و مراقب پلیس ها هم باشید چون آنها هم دنبال شما هستند!

نمایی از بازی اندرویدی Real gangster crime 2

دانلود بازی اندرویدی Real Gangster Crime 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Spider 2: Ultimate Dimensions

این بازی را می توان ترکیبی از دو بازی قدیمی مرد عنکبوتی (ابعاد شکسته و تار سایه ها) دانست. ابرشرورها به شهر حمله کرده اند و جان مردم در خطر است. شما نقش مرد عنکبوتی را بازی می کنید و باید در برابرشان بایستید. شما در طول بازی برای انجام 10 ماموریت قدم در 16 بعد مختلف خواهید گذاشت. هر بعدی برای خود دنیایی جداگانه است و البته باید یادتان هم باشد که آیتم های با ارزش را در هر بعدی که در آن هستید بردارید.

نمایی از بازی اندرویدی Spider 2: ultimate dimensions

دانلود بازی اندرویدی Spider 2: Ultimate Dimensions از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی CarX Drift Racing 2

قسمت دوم از بازی محبوب CarX Drift Racing با بیش از 50 میلیون دانلود از سراسر دنیا؛ برای اولین بار در دنیای بازی های رایانه ای برای سنجش عملکرد شما در رد تایر گذاری از ساز و کاری به نام XDS می شود که از ساز و کارهایی که عملا در دنیای واقعی برای سنجش عملکرد رانندگان در رد تایرگذاری استفاده می شود الهام گرفته است. یادتان باشد وقتی می توانید بیشترین رد تایرها را بگذارید که ماشین را مطابق با نیازهایتان بهینه سازی کرده باشید. ضمنا امکان مسابقه آنلاین به صورت تکی یا گروهی با کاربران دیگری از سراسر دنیا نیز وجود دارد.

نمایی از بازی اندرویدی Carx drift racing 2

دانلود بازی اندرویدی Carx Drift Racing 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Winter Critical Strike

طبق آخرین گزارشات واصله دشمنان قصد تسلط بر تمام دنیا را دارند. آنها قصد دارند با ماهواره ای که به فضا پرتاب کرده اند موقعیت تمام سایت های هسته ای را تشخیص داده و آنها را نابود کنند. رهبران کشورهای بزرگ با هم در جلسه ای توافق کردند تا گروهی از کماندوهای خبره خود را برای جلوگیری از این کار اعزام کنند. پایگاه دشمن در شمالی ترین منطقه دنیا قرار گرفته؛ جایی که همه چیز را با برف و کولاک پوشیده شده است. شما یکی از کماندوهایی هستید که به این ماموریت اعزام شده اید. شما می بایست با وجود برف و کولاک به پایگاه دشمن نزدیک شده و آن را از بین ببرید.

نمایی از بازی اندرویدی Winter critical strike

دانلود بازی اندرویدی Winter Critical Strike از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Battle Instinct

بازی حادثه ای جالبی با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا و گیم پلی که شباهت زیادی به بازی های پابجی و فورت نایت دارد. این بازی غریزه نبرد را در شما بیدار خواهد کرد! شما به همراه 49 جنگجوی دیگر در یک جزیره پیاده می شوید و هر کدام برای بقای خود تلاش می کنید. در نهایت کسی که بتواند تا آخر دوام آورده و آخرین نفری باشد که در بازی باقی می ماند برنده بازی است. سعی کنید در جایی مثل سقف ساختمان ها یا میان بوته ها پنهان شوید و حریفان تان را غافلگیر کنید. اما مراقب باشید! همین بلا ممکن است سر خودتان هم بیاید!

نمایی از بازی اندرویدی Battle instinct

دانلود بازی اندرویدی Battle Instinct از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Wild West Gunslinger Cowboy Rider

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، گیم پلی جذاب و تم غرب وحشی که در آن می توانید نقش یکی از هفت تیرکش های غرب وحشی را بازی کنید. شما می بایست ماموریت های مختلفی را به انجام برسانید که البته در قبال انجام آنها سکه دریافت خواهید کرد. بعضی از این ماموریت ها ماموریت های انتقامی هستند که در آنها باید از دسته یا گروهی خاص انتقام بگیرید. ضمنا می توانید مرکب خود را از بین مرکب های مختلف انتخاب کرده و آسان تر به گشت و گذار در شهرها بپردازید. به همه نشان دهید که بهترین هفت تیر کش این شهر کیست!

نمایی از بازی اندرویدی Wild west gunslinger cowboy rider

دانلود بازی اندرویدی Wild West Gunslinger Cowboy Rider از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Sniper Cover Operation

یک بازی حادثه ای جالب با گرافیک سه بعدی بسیار زیبا، گیم پلی هیجان انگیز و زاویه دید اول شخص که در آن می توانید نقش یک تک تیرانداز را بازی کنید. شما نه تنها از تفنگ تک تیرانداز که از تفنگ های دیگری همچون تیربار، طپانچه، تفنگ شکاری و … نیز می توانید استفاده کنید. ماموریت شما در مناطق مختلفی از جمله مناطق کوهستانی خواهد بود که البته خوبی آنها این است که جاهای زیادی برای مخفی شدن دارند. جایی مناسب برای مخفی شدن پیدا کرده و از آنجا به دشمنان تان تیراندازی کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Sniper cover operation

دانلود بازی اندرویدی Sniper Cover Operation از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Jurassic Island: Lost Ark Survival

شما در این بازی نقش بازمانده ای را بازی می کنید که پس از سقوط هواپیما در جزیره ای رها شده و حالا باید برای بقا با شرایط جزیره مبارزه کند. قبل از هر چیزی باید به فکر ساختن یک سرپناه برای خود باشید. بعد از آن می توانید برای خود سلاح بسازید و حیوانات مختلف را شکار کنید. همچنین می توانید به گشت و گذار در جزیره پرداخته و منابع و آیتم های مورد نیازتان را بدست آورید. شما حتی ممکن است در این جزیره به دایناسور هم برخورد کنید که البته می توانید آنها را شکار کنید.

نمایی از بازی اندرویدی Jurassic island: lost ark survival

دانلود بازی اندرویدی Jurassic Island: Lost Ark Survival از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Beach Buggy Racing 2

قسمت دوم از بازی معروف Beach Buggy Racing با گرافیکی سه بعدی در حد کنسول های بازی و فصل های جدید، آیتم های کمکی جدید، راننده های بیشتر و مسیرهای خطرناک تر برای مسابقه دادن؛ قسمت اول این بازی بیش از 70 میلیون بار از سراسر دنیا دانلود شده و حالا قسمت دوم این بازی! ماشین ها و کاراکترهای بازی با تمام جزئیات طراحی شده و در ساخت بازی نیز از دو موتور NVIDIA's PhysX و Vector Engine استفاده شده است. این بازی درست مثل یک بازی کنسولی ولی در موبایل است!

نمایی از بازی اندرویدی Beach buggy racing 2

دانلود بازی اندرویدی Beach Buggy Racing 2 از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

بازی اندرویدی Ronaldo: Soccer Clash

به فوتبال رونالدو خوش آمدید! با کاربران دیگری از سراسر دنیا به صورت آنلاین آن هم در استادیوم های مختلف مسابقه دهید و آنها را شکست دهید! شما رونالدو هستید! و کارتان را از کوچه پس کوچه های پرتغال آغاز می کنید .پیشرفت شما همین طور ادامه پیدا می کند تا جایی که به تیم ملی راه پیدا می کنید و می توانید حتی در جام جهانی هم شرکت کنید. در هیچ بازی دیگری به این اندازه به رونالدو نزدیک نخواهید شد!

دانلود بازی اندرویدی Ronaldo: Soccer Clash از ایران اپس

دانلود برنامه اندروید از ایران اپس
 

عضویت خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه ایران اپس ایمیل خود را وارد کنید تا از پیشنهادهای ما با خبر باشید
ساخته شده توسطARForms

مطابق روال همیشگی ایران اپس این ماه نیز به معرفی برترین بازی ها و برنامه های اندرویدی خواهیم پرداخت. با ما باشید! بازی اندرویدی Real Gangster Crime 2 بازی حادثه ای با گرافیک سه بعدی خوب و گیم پلی هیجان انگیزی که شباهت زیادی هم به بازی جی تی ای دارد. در این بازی هم شما نقش یک گانگستر را بازی می کنید و می توانید به هر جایی از شهر که بخواهید بروید و هر کاری که دلتان خواست انجام دهید. البته ماموریت های مختلفی هم برای انجام دارید که با انجام آنها می توانید پول بیشتری بدست آورید.…

به این مطلب امتیاز دهید

معرفی برترین بازی های اندرویدی در ماهی که گذشت (دی 1397) - 8

8

امتیاز کل

User Rating: 3.78 ( 4 votes)

نظر بدهید